FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3268 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Kombi do 60000zł dla kobiety 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kombi do 60000zł dla kobiety"   

worldwar
 Wysłana - 8 czerwiec 2016 20:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Szukamy dla mojej żony. Lubi duże auta, ale ograniczeni też jesteśmy wielkością garażu. Auto głównie na trasy. Do wydania mamy ok. 60000zł. Planujemy używać go przez 4 lata, więc fajnie by było gdyby dużo nie stracił na wartości.

Wymagania:
- rocznik od 2011,
- kombi (ewentualnie hatchback),
- najlepiej automat,
- diesel, ewentualnie B+G.

Nasze typy:
- e91 z rocznika 2011 w wersji touring (jest w okolicy fajna z 2.0d 184km i automatem) z PL salonu za ok. 55k - tu boimy się o koszty utrzymania, choć mamy jeszcze e60 i nie ma z nim żadnych problemów, no ale wiadomo - loteria
- Kia Ceed z rocznika ok. 2014, w tej cenie można dostać auto z PL salonu z gwarancją na jeszcze 5 lat (Kia ma 7 lat lub 150kkm gwarancji),
- Golf VI z 2013 ze skrzynią DSG (mamy w okolicy egzemplarz z PL salonu, po wymianie sprzęgła i dwumasa, potwierdzone w ASO).

Co byście wybrali, polecili ?

Zmieniony przez - worldwar w dniu 2016-06-08 20:24:35

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Znawca -

Thomy20
 Wysłana - 8 czerwiec 2016 21:22      [zgłoszenie naruszenia]

Kia Ceed

Auto z silnikiem diesla a kierowca pizda

Achoris
 Wysłana - 21 czerwiec 2016 22:52      [zgłoszenie naruszenia]

Volvo v60.

"Niewiarygodnie szybki smok w świecie swych wartości...
powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

Znawca -

gastxxx
ole !
 Wysłana - 22 czerwiec 2016 10:30      [zgłoszenie naruszenia]

na pewno nie golfa

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Thomy20
 Wysłana - 22 czerwiec 2016 10:32      [zgłoszenie naruszenia]

Może Passat w tedeiku zdobędziesz szacun na forum

Zmieniony przez - Thomy20 w dniu 2016-06-22 10:33:19

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 23 czerwiec 2016 23:38      [zgłoszenie naruszenia]

Z trzech podanych to E9X jest to jedno z najbardziej udanych modeli w histori BMW. Nie wiem jak sprawa sie ma z tym silnikiem ale nie sadze zeby jego serwis nalezal do drogich.

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

Thomy20
 Wysłana - 24 czerwiec 2016 07:51      [zgłoszenie naruszenia]

Z trzech podanych to E9X jest to jedno z najbardziej udanych modeli w histori BMW. Nie wiem jak sprawa sie ma z tym silnikiem ale nie sadze zeby jego serwis nalezal do drogich.

Teraz to pojechałeś serwis BMW jest zayebiście drogi.

Msq12
 Wysłana - 24 czerwiec 2016 09:48      [zgłoszenie naruszenia]

Z tych trzech, mając na uwadze, że masz już BMW, to bym wziął raczej Kia Cee'd. Wiadomo, że jazda nie będzie tak przyjemna jak w BMW, ale należy patrzeć też na koszt utrzymania... a tu masz samochód nowy, nawet w podstawowej wersji znośnie wyposażony i z gwarancją. 1.6 CRDI do tego samochodu pasuje idealnie.

Z VAGiem mam same niedobre wspomnienia, chociaż jakbym miał samochód z pewną przeszłością to może bym się zdecydował, ale po moich przygodach z Passatem B6, póki co mam awersje.

Co do koreańskiej marki to obecnie posiadam auto tej marki, Sportage z CRDI i oprócz tego, że leje paliwo i robię regularnie serwis nic się z nią nie dzieje... a w poprzednie wakacje zwiedziła pół Europy i nawet się nie zająknęła, a nikt jej nie oszczędzał.

Dopiero spojrzałem w cennik i pewnie w tej cenie nie kupisz 1.6 CRDI, ale myślę, że można by po negocjować ze sprzedawcą i spróbować zbić cenę do 60 paru tysięcy.

Zmieniony przez - Msq12 w dniu 2016-06-24 09:51:16

worldwar
 Wysłana - 24 czerwiec 2016 13:02      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki wszystkim.

e9x odpadła na starcie, bo rocznik na jaki nas stać (2010-2012) jest w zasadzie tylko z silnikami z serii n47 i przebiegami 150-300 kkm co zwiastuje problemy z legendarnym rozrządem (jego wymiana może kosztować nawet ok. 10k)

VAG odpadł bo tak, po prostu das auto

Na oku pojawiła się też ładna Astra 2.0 CDTI z 2014r w wersji cosmo, świetne auto ale jeszcze się zastanawiamy.
Najprawdopodobniej wybór padnie na Kie Ceed z ok. 2014, na nową nas nie stać bo wymagania to: 1,6 crdi i automat, używek w tej cenie kilka jest. Jutro jadę jedną oglądać.

I <3 D&B & green tea.
--------------------

Znawca -

saikolank
 Wysłana - 26 czerwiec 2016 16:08      [zgłoszenie naruszenia]

Jak dla mnie *****izm ładować tyle kasy w samochód na 4ry lata, który po tym okresie nie będzie wart nawet 30% wkładu.
Osobiście lepiej już brać E39 w wersji IA. Do 60k zł kupisz, a na pewno wygodniejsze, znacznie bezpieczniejsze i na takim samym albo i nawet lepszym wypasie aniżeli Astra albo Ceed.

I co najważniejsze jak Twoja dziunia by takiej nie zgnoiła, to sprzedajesz za 4 lata za tyle samo co kupiłeś. Ale pewnie za nic nie przemówią argumenty o mniejszej awaryjności i komforcie, skoro pewnie sunsiod ma widzieć, że nowe i zazdrościć, bo fejm na dzielni.
Sam byłem na kupnie, miałem brać insygne 2.8 biturbo. Ale doszedłem do wniosku, że pieniądze wyrzucone w błoto i raczej lepiej zainwestować, pomnożyć, a jak będe już zarabiał na tyle, że dwie wypłaty i mam insygne to wrócę do tematu :D

Don quixet
DON TO CHUJ
 Wysłana - 26 czerwiec 2016 17:16      [zgłoszenie naruszenia]

No tak - po co kupować relatywnie nowy samochód, jak za tą kasę można mieć kilkunastoletniego NJEMCA z magicznymi 180k przebiegu

A później Janusze sobie wyrabiają opinie z dupy, bo kupują wytłuczone szroty po 3 Arabach, 2 drzewach i jednym przystanku

Zmieniony przez - Don quixet w dniu 2016-06-26 17:17:45

RECEDITE,PLEBES! GERO REM IMPERIALEM!
Mafia znających łacinę%)
Si vis pacem, para pecunia et nulla dies sine linea%-)
I shall be nicer, if you will be smarter.

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 19 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kombi do 60000zł dla kobiety

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Warto przeczytać: Ibiza II FL vs A3 | Toledo, Mondeo czy Accord | Auto za ok 6000 | 3 auta- opinie! | Ford Mondeo 2.0 TDDI vs 2.2 TDCI | Furka w przedziale 20-23k | BMW e36 do 4,5 - 5 tys. | Audi a4 1995r | Auto dla studenta 14k | Sprzedaż kontrolowana - 3 auta z rodziny :) | Omega B 2.5 v6 lpg | auto do pałowania. mustang ? | 406 coupe vs Alfa 156 | Auto styl amerynkanca na pokazówe | Tylny Napęd do 12-13 tyś. | Opłata celna i skarbowa | sjarme1987 | amazon | chaturbate | seks tantryczny | panhauser | tannhauser | tanhauser | szwed ola | Lepper | samobójstwo | czarna dziura | demorali | ziutek43 | Cheetos5- | Cheetos5 | worldwar | kutas | Jessie Ware | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.