FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1282 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Komisja wojskowa 
[powiadom znajomego]    
Autor "Komisja wojskowa"   

Hiint
 Wysłana - 28 kwiecień 2010 23:28        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Kurva jak mi pomożecie to sogi we wszystkich działach. Nie stawiłem sie dzisiaj na komisji wojskowej bo mi sie przypomniało wieczorem .

Co robic zeby uniknać grzywny i policji?

pavone
 Wysłana - 28 kwiecień 2010 23:32      [zgłoszenie naruszenia]

szczerze oni maja na to wyiebane, idz jutro i sie nie przybijaj, ja bylem pare dni wczesniej bo mialem taki kaprys i tylko typ co zapisuje cos wspomnial ze jestem wczesniej i zero sapionki, ogolnie ta cala nagonka ze cie bedzie sciagac zomo i fbi to pjerdolenie zeby gimbusy sraly zarem i przychodzi na czas

Hiint
 Wysłana - 29 kwiecień 2010 11:06       [zgłoszenie naruszenia]

Miałeś troche racji :). Poszedłem dziś koło 9 do urzędu miasta, a gość który mi papiery podpisywal jakas tam liste na policje wypełniał i mnie wykreślił z niej xD.
Na luzie poszedłem do budynku z komisją i wszystko załatwiłem w jakieś pół godzinki wychodząc z książeczką.

Bez napinki i wszystko się załatwi :).
A sogi już posyłam.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Komisja wojskowa

Warto przeczytać: Wyłudzenie | Staż | Drobna nieścisłość w nazwie ul. w dokumencie | Jaki wyrok ? | Pies sąsiadów, co zrobic? | Oskarżony o rozbój. | Zmiany w statucie... | wypowiedzenie umowy zleceni | praktyki a dochody za dany rok | Pozyczka , kredyt 8000zl bez zaswiadczen.. | Kasy fiskalne | Ubezpieczenie OC - O co chodzi ? | UBEZPIEczENIE | UGODA ALIMENTACYJNA | praca na czarno- pracodawca nie chce zaplacic | Reklamacja telefonu z allegro | pozycja 6 na 9 ruchome gify | Jak nie być | ksw 44 | Stosunkowo udana noc | justyna zyla | sam do baru | kolezanka z klasy na wesele | javascript | dopalacze adresy sklepow konin | orgazm kobiety | polski rock | chełm | blogi erotyczne 2018 | jak zaprosic | Euro | polskie zespoły | sex w dzieciństwie | sex z dzieckiem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.