FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 10910 razy ¬
 
ROZRYWKA | Zjawiska niewyjaśnione, nauka i historia
Komitet 300 
[powiadom znajomego]    
Autor "Komitet 300"   
 
kaczor1789
 Wysłana - 23 maj 2008 19:37       
 
Przeniesiona przez ziemon z działu 'Polityka'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy istnieje sekretna grupa trzymająca władzę nad światem? Brytyjski pisarz i były pracownik wywiadu, John Coleman twierdzi, iż mając dostęp do poufnych danych odkrył istnienie siatki, pod której kontrolą znajduje się cała Ziemia. Ludzie ci, dysponujący ogromnymi majątkami, wpływają na historię i życie codzienne. Jeden z ich planów zakłada redukcję liczby ludności i utworzenie jednego ogólnoświatowego państwa. Czym jest tzw. "Komitet 300"?

Komitet Trzystu

Wielu ludzi nie wierzy już, iż to premierzy, prezydenci i inni "widoczni" politycy sprawują władzę nad swymi krajami. Według tej koncepcji prawdziwa władza, o znacznie większym zasięgu, spoczywa w rękach kogo innego, a właściwie pewnej grupy. Prawdziwie paranoiczną wydaje się tzw. "Międzynarodowa Teoria Konspiracyjna" zakładająca, iż całą władzę nad światem sprawuje garstka bogatych i zajmujących wysokie stanowiska osób. Taka grupa decydentów stanowi o wojnach, wynajduje śmiertelne nękające ludzkość choroby i faszeruje społeczeństwo środkami uzależniającymi, jak alkohol i narkotyki, aby zredukować liczebność ludzkiej populacji na przeludnionej Ziemi. W wyniku ich działań na Ziemi pewnego dnia pozostanie tylko miliard wybranych jednostek. Będą oni cieszyć się darami natury, jak świeże powietrze i woda oraz ekologiczne pożywienie.

Zdaje się to co najmniej "dziwne", jednak oficer brytyjskiego wywiadu z MI6, John Coleman, oświadczył w swej książce "The Conspirators Hierarchy: The Committee of Three Hundred" ("Hierarcha konspiratorów: Komitet Trzystu"):

"Podczas mej kariery jako oficera wywiadu brytyjskiego przy wielu okazjach miałem dostęp do ściśle tajnych dokumentów. Ich zawartość była niezwykle przejrzysta i zrozumiała. Dowiedziałem się, iż istnieje siła mogąca kontrolować rządy wielu krajów. Zostałem odsunięty i zdecydowałem się poinformować świat, który nie ma o tym pojęcia. Wyobraźcie sobie potężną grupę, która nie uznaje żadnych granic, związaną z przemysłem finansowym, ubezpieczeniowym, wydobywczym, farmaceutycznym i naftowym. Jest to "Komitet Trzystu" - elitarna grupa rządząca planetą od 1897 roku. Dziś swe oparcie znajduje w 300 najbardziej wpływowych postaciach."

Konspiratorzy

Coleman pisze, iż dla Komitetu 300 pracują inne tajne organizacje i "think tanki".

Należy do nich m.in. założona przez amerykańskiego bankiera J.P. Morgana Rada Stosunków Międzynarodowych (CFR) składająca się z najbardziej wpływowych osób z USA i świata zachodniego, od byłych prezydentów po funkcjonariuszy CIA.

W 1954 r. swą pierwszą konferencję zorganizowała Grupa Bilderberga, jednocząc amerykańskie i europejskie elity. (Nazwa pochodzi od Hotelu de Bilderberg w Holandii, gdzie zorganizowano spotkanie.)

W 1973 roku powstała kolejna wpływowa struktura, Komisja Trilateralna składająca się z przedstawicieli USA, Europy i Japonii. Jej celem było "stworzenie mechanizmu globalnego planowania i podziału surowców na dłuższy okres."

Od 1968 r. najważniejsze funkcje związane ze sprawami międzynarodowymi w ramach Komitetu Trzystu pełni Klub Rzymski. Organizacja ta jednoczy uczonych, globalistów, futurystów oraz internacjonalistów. Posiada ona swój własny wywiad i "pożycza" informacje od Interpolu, FSB i Mossadu.

Krótka lista organizacji satelickich czterech wyżej wymienionych gigantów obejmuje m.in.: Okrągły Stół (Round Table), Grupę Davida Millera, Zakon św. Jana, Amerykański Fundusz Germana Marshalla, Fundusz Chiński, Towarzystwo Fabiańskie, Czarna Szlachta, Towarzystwo Mont Peleryn, Klub Hellfire oraz Masonów.

Matką wszystkich międzynarodowych "think tanków" (dosłownie "zbiorników myśli") i instytucji badawczych jest Tavistock Institute of Human Relations.

Coleman pisze, iż wśród członków "Komitetu 300" znajdują się m.in. władcy Wielkiej Brytanii, Holandii oraz Danii, europejskie rodziny królewskie, George Bush, Edward Carter, Houston Stewart Chamberlain, a także nieżyjący już Winston Churchill, Francis Mitterand, Jean Monet czy Ernst Oppenheimer.

W połowie lat 90-tych Rosji zaproponowano wzięcie udziału w budowie jednego ogólnoświatowego państwa.

"Borys Jelcyn przystał na decyzje Komitetu 300 w sprawie eksperymentu mającego na celu podporządkowanie Rosji elicie rządzącej."

Plany

Coleman przedstawił także plany Komitetu.

Polityka: Powstanie jedno państwo o ogólnoświatowym zasięgu, z jednym funkcjonującym systemem monetarnym, który będzie znajdować się pod kontrolą oligarchów i ich następców. Liderzy wybierani będą spośród elity, w której panować będzie system przypominający średniowieczny feudalizm.

Religia: Funkcjonować będzie jedna religia w formie kościoła państwowego. Zakaże się funkcjonowania Kościoła Katolickiego.

Kontrola: Wszystkie jednostki będą posiadać swój numer identyfikacyjny. Będzie on wchodzić w skład teczki, którą każdy będzie posiadać. Złożone będą w siedzibie NATO w Brukseli.

Rodzina: Zniesiona zostanie instytucja małżeństwa. Dzieci odbierane będą rodzicom już na początku. Wychowywane będą w specjalnych państwowych instytucjach.

Zobacz video: Wykład dr Colemana na temat Komitetu 300 (YouTube)

Dzieci: Jeśli kobieta zajdzie w ciąże po urodzeniu dwójki dzieci, natychmiast poddana zostanie zabiegowi aborcji i sterylizacji.

Surowce naturalne: Tylko członkowie Komitetu 300 będą mieć prawo użytkowania surowcami naturalnymi. Pod podobną kontrolą komitetu znajdować się będzie rolnictwo, a także przetwórstwo żywności.

Polityka społeczna: Co najmniej 4 miliardy "bezużytecznych jednostek" zginie do roku 2050 w wyniku lokalnych wojen, kontrolowanych epidemii, a także szybko rozprzestrzeniających się chorób i głodu. Energia elektryczna, jedzenie i woda dostarczane będą w pierwszej kolejności mieszkańcom Zachodniej Europy i Ameryki Północnej, a dopiero potem reszcie krajów. Najszybciej maleć będzie liczba ludności USA, Kanady oraz Europy Zachodniej, osiągając ostatecznie pożądany poziom 1 miliarda. Spośród tej populacji planowaną połowę mają stanowić Chińczycy i Japończycy.

Obecna sytuacja

Coleman uważa, że twórcy nowego światowego porządku poddają światową społeczność bezustannemu praniu mózgu, fałszowaniu historii, a także przeprowadzają proces tworzenia idealnego człowieka w czasie redukowania populacji planety.

Profilowanie to metoda opracowana w 1922 roku przez Królewski Instytut Spraw Międzynarodowych. Opiera się na zasadach przypominających programowanie neurolingwistyczne - zbiór technik komunikacji nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi. Metodę tę wykorzystywał mjr John Riz na jeńcach wojennych, których poddawano licznym testom psychologicznym. Potem, specjalny ośrodek poświęcony manipulacjom na populacji cywili otwarto na Uniwersytecie Sussex. Ta super sekretna organizacja funkcjonowała pod nazwą Instytutu Nauk Politycznych.

Fundusz Rockefellera wspierał prace naukowców, których zadaniem było stworzenie idealnej historii świata po II Wojnie Światowej, której jedynymi zwycięzcami okazują się być jednostki ango-amerykańskie. Fundacja wspiera także program tworzenia idealnych jednostek ludzkich, w tym geniuszów i nieustraszonych żołnierzy.

Program regulujący wzrost populacji zaakceptowany został na specjalnej konferencji. Jej głównym celem była redukcja urodzeń w krajach spoza kręgu cywilizacji zachodniej. Program obejmuje 100 krajów i używa takich metod jak przymusowa sterylizacja.

Opinia wojskowych

Władymir Nikiforow, były pułkownik KGB, starszy oficer 1. Dywizji 5. Wydziału Komitetu Relacji Ekonomicznych z Zagranicą mówi:

- W latach 80-tych pracowałem w południowo-zachodniej Azji - w Wietnamie, Laosie, Kambodży i Chinach. Spotykałem oczywiście kolegów z innych agencji wywiadowczych i współpracowaliśmy z rządami tych państw. Przy licznych okazjach mówiono mi o istnieniu światowego rządu, zwykle podczas prywatnych rozmów. Wszyscy prezydenci bronią się przed nimi, ale wiedzą, że mogą być jedynie marionetkami w rękach rządzącego systemu, który stanowi jedynie 2% populacji świata, czyli najbogatszych. Wiem, że w jego skład wchodzą monarchowie Wielkiej Brytanii i Hiszpanii, a także ich małżonkowie. Tzw. światowy rząd wykupił wszystko. Kontrolują oni konflikty zbrojne i tworzą nowe choroby, jak np. ptasia grypa, aby z jednej strony kontrolować ludzi, a z drugiej pozbyć się niepotrzebnego balastu. W wyniku tego, jak mi powiedziano, stworzone zostanie nowe społeczeństwo - ubezwłasnowolniona masa. Centrum tych operacji jest leżąca w Nowym Jorku świątynia, znajdująca się niedaleko zniszczonych w 2001 Twin Towers. Tam spotykają się od czasu do czasu.
POZDRAWIAM

 
Kisielu
 Wysłana - 23 maj 2008 19:57      [zgłoszenie naruszenia]

daleko posunieta fantastyka. dobry material na film.
ziarno prawdy moze i w tym jest.
IMO stosunkowo niewielka grupa ludzi rzadzi tym swiatem, ale dazenie do globalnego panstwa? fantasy
ten autor ksiazki to jakis fantasta? czy moze on naprawde w to wierzy?

dlaczego zalozyles ten temat tu?
przeniescie to moze do ZN

 
kaczor1789
 Wysłana - 23 maj 2008 20:07      [zgłoszenie naruszenia]

Założyłem go tutaj ponieważ mi najbardziej pasowalo
Może i masz racje może to nie prawda ale co sie dowiedziałem to to wystawiłem.
Pozdrawiam

 
Salomo
 Wysłana - 23 maj 2008 20:24      [zgłoszenie naruszenia]

Gówno prawda
_______________________________
 
Nie bij żyda, żyd się przyda!. %-)

 
Hesse1990
 Wysłana - 24 maj 2008 01:46      [zgłoszenie naruszenia]

nie ma wladzy ktora kontroluje wojny ; ) zbyt wyrownane sily poszczegolknych panstw:
chiny
francja
rosja
anglia
usa
izrael

izrael najsliniejszy militarnie, najnowoczesniejsza armia, usa anglia i francja najwieksi eksporterzy i importerzy broni na swiecie(ta 3eczka w miedzynarodowej radzie bezpieczenstwa) chiny(tania sila robocza), ruscy chyba nie musze mowic czemu i kazdy dazy do swojego, drugiemu nie odpusci(przynajmniej ja w to nie wierze)

w/w to tylko moja opinia(zawiera tez prawdziwe informacje)
_______________________________
 
X & Y

 
Zeus047
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

"W wyniku ich działań na Ziemi pewnego dnia pozostanie tylko miliard wybranych jednostek."


Wybicie 5 miliardów ludzi i pozostawienie tylko 1 miliarda jest niemożliwe, myślisz że to 5 miliardów wyrazi zgodę aby ich "zutylizować".

Zmieniony przez - Zeus047 w dniu 2008-06-30 17:00:21
_______________________________
 
Wole żeby mnie 12 sądziło niż 4 niosło

 
Maha10
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 17:03      [zgłoszenie naruszenia]

Wybicie 5 miliardów ludzi i pozostawienie tylko 1 miliarda jest niemożliwe, myślisz że to 5 miliardów wyrazi zgodę aby ich "zutylizować".


Jak nie? Pod mur i wystrzelać

 
Zeus047
 Wysłana - 30 czerwiec 2008 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ale coś mi mówi że nawet chiński mur może być za krótki na tyle osób . No chyba żeby po obu stronach ustawić i na raty jeszcze trzeba by było pewnie.
_______________________________
 
Wole żeby mnie 12 sądziło niż 4 niosło

 
Sotsu
 Wysłana - 1 lipiec 2008 10:24      [zgłoszenie naruszenia]

Widać,że żyjecie w iluzji.
Wyjżyjcie głową za okno,nie trzeba być specjalnie spopstrzegawczym,żeby zobaczyć,że coś jest nie tak.
Wy to bierzecie za fikcje a faktycznie takie zgrupowania "tej elity" są udokumentowane i śledzone.

TO elity kontrolują czy będziecie miec benzyne w samochocie czy nie.

Wystarczy zabrać wam 997,prąd,bezyne i już będziecie dzikusami walączycymi o przeżycie.

Pozdrawiam
_______________________________
 
Czy możemy zmienić świat ?

 
Kumulus
 Wysłana - 1 lipiec 2008 12:53       [zgłoszenie naruszenia]

To wszystko wina Żydów i masonów
_______________________________
 
FUCK YEA.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.] 
Przegląd tygodnia

Komitet 300