FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4666 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Kompas polityczny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kompas polityczny"   

Daer
 Wysłana - 12 luty 2006 21:16        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Kiedyś na forum był taki test robiony, ale teraz minęło sporo czasu, parę osób odeszło z działu, parę się uaktywniło.. Pomyślałem więc, że warto temat przywrócić.
Ja zrobiłem sobie ten test przed chwilą, wyniki się nieco zmieniły:
Economic Left/Right: 5.38
Social Libertarian/Authoritarian: 4.67

Wcześniej byłem dwie kratki w lewo i w tym samym miejscu w pionie

Link do testu:
[http://www.politicalcompass.org/]

Pytania tendencyjne, test znosi w lewo, jest w realiach amerykańskich - ale zachęcam do zrobienia. Niestety po angielsku, mam nadziejęm że to nie jest za dużą przeszkoda. Wystarczy parę minut, a wynik można podać tutaj w postaci albo grafiki albo współrzędnych

To co widzicie wyżej to wyniki przeniesione z poprzedniego tematu poświęconego testom (zakładam nowy dla przejrzystości), z moim aktualnym wynikiem.

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

Madejp8
 Wysłana - 12 luty 2006 21:52      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawy test, moje wyniki:

Your political compass
Economic Left/Right: 0.38
Social Libertarian/Authoritarian: -0.36

ferry
 Wysłana - 12 luty 2006 22:30      [zgłoszenie naruszenia]

Your political compass
Economic Left/Right: 0.63
Social Libertarian/Authoritarian: 1.64

Zmieniony przez - ferry w dniu 2006-02-12 22:35:07

Casusbelli
 Wysłana - 12 luty 2006 23:02      [zgłoszenie naruszenia]

Economic Left/Right: 8.88
Social Libertarian/Authoritarian: 5.18

Fakt pytania nie do konca dobre ale darade

Skjoeld H.
 Wysłana - 13 luty 2006 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

Hmm... Znosi na lewo, mówisz

Economic Left/Right: -4.38
Social Libertarian/Authoritarian: -2.97

[http://www.digitalronin.f2s.com/politicalcompass/printablegraph.php?ec=-4.38&soc=-2.97]

Tak czy inaczej ciekawe.

Znawca -

Daer
 Wysłana - 13 luty 2006 00:20      [zgłoszenie naruszenia]

"Smutną refleksją jest fakt, że ludzie potrafią butelkować i sprzedawać coś tak podstawowego jak wodę pitną" - jedno z pytań, jak zapewne pamiętacie. Trudno powiedzieć, że "nie zgadzam się", a jeszcze trudniej "stanowczo się nie zgadzam", a to tylko za sprawą sformuowania pytania. Wychodzi na to, że prawicowcy to krwiożerczy i bezwględni, okrutni ludzie

Niemniej mimo takich pytń wyniki testu pasują do rzeczywitości, co widać po zamieszczonych wyżej wynikach i wypowiedziach na forum

Casusbelli - odebrałeś mi tytuł najbardziej prawicowego faszysty

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

Skjoeld H.
 Wysłana - 13 luty 2006 00:35      [zgłoszenie naruszenia]

Czy ja wiem, kwestia podejścia chyba. Chociaż w sytuacji gdy ktoś nie jest do końca zdecydowany taka lekka "pomoc" może rzeczywiście odegrać decydującą rolę.
Ja tam w wodnym pytaniu nie miałem problemu z oddaniem głosu na "nie zgadzam się", co i tak nie przeszkodziło mi w zdobyciu odpowiedniej ilości lewackich punktów

Znawca -

Casusbelli
 Wysłana - 13 luty 2006 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

ty leVaku !

bastard.
 Wysłana - 13 luty 2006 17:29      [zgłoszenie naruszenia]

fajne to:>

bastard.
 Wysłana - 13 luty 2006 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

a

GB
 Wysłana - 13 luty 2006 20:09      [zgłoszenie naruszenia]

Ja sie znalazlem w tej cwiartce gdzie jeszcze nikogo nie ma, w sumie dosc niedaleko od Friedmana.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kompas polityczny

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Wyrejestrowanie samochodu | zostałam pobita, nie znam sprawcy, co robic? | Wykroczenie z art. 107 KW | wykroczenie a zaświadczenie o niekaralności | Oświadczenie o nie rozliczeniu sie z podatku | dokument uprawniający do przekroczenia granicy | Sklep spozywczy | opodatkowanie | PODATEK ZA SPRZET ZE STANOW | Zakup częsci na allegro | Ciaza a przedluzenie umowy o prace | kredyt ratalny a bik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! | mandat PKP PONAGLENIE z 2001 r | co grozi za potrojne zatrzymanie piajnego 15 latka | 15 latek kieruje po pijanemu | cos ciekawego czy shit oszustwo ? | mick jagger | stare zdjęcia rock | LPC | mi sie widzi taki Testo | biedzie | słabiej | zerżnięta | co zrobić zeby lekarz wystawił l4 | hilton | wrocławia nago modelka | coaching | f43 | strony podobne roksy w niemczech oferty sex | przemo17 | lc 32sh130ex | sex z rodziną | ermac | zerwałem | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.