FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2305 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Kompleks!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kompleks!!"   

Error18
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 17:30        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Heh trochę głupio mi o tym pisać i nie wiem czy wybrałem dobry dział na ten temat :) Mianowicie czy kobietom przeszkadza, że facet ma odstające uszy?:) Co prawda nie tak jak Urban czy Wielebny Glemp, ale jednak :)
Mam kompleks na tym punkcie, chcialem sobie zrobic operacje plastyczna, ale czy warto?

Grzes

anetej
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 17:37      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm..ja myślę, ze nie..ale jest to tylko moja subiektywna opinia...wiadomo, każda kobieta ma inny gust ale według mnie odstające uszy bardziej są Twoim wyolbrzymieniem problemu nish tym co realne
nie masz sie czym przejomować, jesli laska zwraca uwage na takie ******ły to jest pusta i należy ja olać..pzdr

Error18
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 17:43      [zgłoszenie naruszenia]

Może i masz racje, w sumie nigdy nikt mi nie dokuczal z tego powodu, ale wydaje mi sie, ze przez moj kompleks mam utrudnienia w kontaktach z innymi ludzmi szczegolnie z obcymi.

Grzes

RaDzYkU
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

"ze przez moj kompleks mam utrudnienia w kontaktach z innymi ludzmi szczegolnie z obcymi" Co ty za głupoty opowiadasz ? Mógłbyś miec problemy w konktaktach jezeli Twój charakter byłby "negatywny" Ale z powodu takiego czegoś? Naprawdę jesteś bardzo zakompleksiony. Nie ma co się martwić a wg mje operacja jest zbyteczna . Po prostu musisz zaakceptować samego siebie takim jakim jesteś

Oddam konia w szybkie rece.radek rolnik

minner
SZPIEG
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

Heh nie ma sensu na operacje, noś czapke , a latem bejsbolówke , uszy pod czapke i same się ułożą :) Poza tym co mają uszy do kontaktów, zobacz Urban jakie ma a jaka kariere zrobil !!

pzdro

"Only the deads will see the end of war"
MODERATOR MILITARIÓW od 2007 :-)
INSOMNIA 2013

Ekspert -

Anonim
SZPIEG
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 18:27      [zgłoszenie naruszenia]

zapuść włosy

TEKRON
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 19:04      [zgłoszenie naruszenia]

hmm wiesz takich zeczy sie czesto nie zauwaza o ile sie o tym nie powie.. wiem bo moj brat ma podobny problem ale nawet jak sie otym wie to z casem sie na takie zeczy nie patrzy.

Z Krwia Plynie Sila...A Z Sila Szacunek..

korian
 Wysłana - 22 kwiecień 2005 19:32      [zgłoszenie naruszenia]

moim zdaniem nie warto.. ludzie naprawdę mają problemy.. tobie radzę abyś starał się zaakceptować siebie takiego jakim jesteś. przecież twoja wybranka ma cię kochać za to kim jesteś a nie jakie masz uszy.. nikt nie jest doskonały, a jakieś defekty w wyglądzie ma chyba każdy z nas. pozdrawiam.

Ekspert -

Vito C.
 Wysłana - 23 kwiecień 2005 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

Zaakceptuj duze uszy to nie jest problem.Ja mam duze oczy,sporo juz slyszalem na swoj temat tym bardziej ze od lat mam fryzure na jeza,slysze bart simpson i takie hahah ale ja to olewam,bo bart jest spoko,spotkalem sie z tym ze kilku dziewczyn sie to nawet bardzo podobalo.Olej to i zaakceptuj tak jak ja to zrobilem.

etil-tra
 Wysłana - 23 kwiecień 2005 22:45      [zgłoszenie naruszenia]

Lepiej miec duze niz male. Male = skazany ryj.

Use me all day.
Rape me all night.
And the day's as dark as the night's long.

Vito C.
 Wysłana - 23 kwiecień 2005 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

Male=skazany ryj??Tego jeszcze nie slyszalem.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kompleks!!

Strony: 1 2