FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2775 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Kompleksowa pomoc w doborze wozu. Pierwsze starcie %- ) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kompleksowa pomoc w doborze wozu. Pierwsze starcie %- )"   

chmieleck
 Wysłana - 7 luty 2009 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

-Volvo fajnie, wujas ma 10-letnie S40 od nowości i jest bardzo zadowolony, a jako zawodowy kierowca jeździ bardzo dużo. Aczkolwiek za te pieniądze dostaniesz raczej wątpliwy egzemplarz.
-To samo tyczy się Vectry, a Omegi nie polecam ze względu na blachy, chociaż to imo fajne i wygodne auto.
-Pierwsza generacja Laguny jak najbardziej jest godna polecenia.
-O pozostałych nie wiem nic, natomiast jeśli chodzi o Cytrynę to może Xantia? Sam nią jeżdżę i mogę z całą odpowiedzialnością polecić i doradzić.
-Poza tym może Civic V sedan/coupe? Lancia Kappa? Misiu Galant? Niezniszczalny W124?

INS4N3
 Wysłana - 7 luty 2009 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

Omega 2.0 z gazem.
Jeździłem taką i jak na swoją masę to bardzo przyzwoicie jeździ. Wygodny wóz. Tylko jak już brać to z dobrą instalacją gazową, to nie będzie problemów z mocą.

wystrzegaj sie nienawiści - źle wpływa na myślenie

ziutek43
Bukmacher
 Wysłana - 7 luty 2009 23:16      [zgłoszenie naruszenia]

vectra wyglada 1000 razy lepiej niz ten saab

bl4nk_v2.0
 Wysłana - 7 luty 2009 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

Poza tym ten Saab to 2,2 diesel, więc to jest górny pułap do opłacenia za pojemność....

I can't get no sleep....

everr
złamane serce
 Wysłana - 8 luty 2009 14:37      [zgłoszenie naruszenia]

moj braciak ma do sprzedania omege 2.0, auto znane w klubie omegi polska wiec przypalu nie ma ze zaliczylo 10 przystankow i spawane ze smietnikow

chcesz opis i zdjecia na maila ?

[wicek-lampy.cba.pl/]

"profesjonalna" naprawa %-)

Znawca -

kwiatula16
 Wysłana - 8 luty 2009 18:21      [zgłoszenie naruszenia]

Bierz omkę jak Ci radzą
Ewentualnie civica VI jak chcesz coś mniejszego.

[odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html]

hulk997
 Wysłana - 10 luty 2009 13:13      [zgłoszenie naruszenia]

No to na życzenie o roverze 200. Zaczne od wad: na chwile obecną uważam za największą wade tego samochodu blacharkę. Kupiłem z tylnymi nadkolami i z rynną nad bagażnikiem do roboty. Zrobiłem to, ale wiem, że za max 2-3 lata to wyjdzie na nowo. Dlatego absolutny priorytet to kupić auto bez rdzy i nie robione. Weź mechanika miernik grubości lakieru i jazda.

Z minusów to tyle. Zrobiłem prawie 10 000 km i wszystko jest ok (ale wiem ze to jeszcze mało zeby cos powiedziec). Cena i dostępność części oraz serwis bez problemów. Kompletny rozrząd (z hondy accord), filtry: paliwa, powietrza, oleju, wymiana płynów + robocizna 900 zł, także myślę, że cena ok.
Przypomne że mam tego diesla 2.0 sdi/tdi.

Konkurencję, czyli ibize, polówkę, golfa 3 itp zjada pod każdym względem. Dużo więcej miejsca w środku niż u wyżej wymienionych, bardzo małe spalanie (4-6 litrów), ibize 110 KM 2001 (no troche dojechaną) odstawiam do 100 a o 100 to już w ogóle bez porównania. Do hondy civic nie porównuję, bo np w środku to jest przepaśc między r200 a civicem. Civic jest jakby to powiedzieć - w hvj stary i od siekiery robiony. Nie mówie oczywiście o prowadzeniu itp bo ban od hondziarzy gwarantowany
Za 11 000 zł dostaniesz spokojnie 2.0 tdi 105 KM z dobrym (stosunkowo) wyposażeniem (może nawet uda się skóra), na ładnej feldze.
Jeśli chodzi o prowadzenie to jest na prawde dobrze (stosunkowo oczywiście). Ja mam jakies takie sportowe zawieszenie niby, ale na suchej i równej nawierzchni i szerokich oponach na prawdę konkretnie można pośmigac po zakrętach.
Mysle że dobra konkurencją jest dla r200 golf 4, ale to już inny przedział cenowy.
Jeśli zdecydujesz się na benzynę to kupisz za 8-9 koła w dobrym stanie. A z tego co się orientowałem ładnie śmigają 1.4.

Jeśli tak dalej się mi bedzie tym jeździło, bezawaryjnie i przyjemnie, to na prawde auto bedzie godne polecenia jak dla mnie. Następny może będzie rover 600 2.0 tdi ale już po chipie (ponoć łatwo z tych silników się 140 KM wyciąga).

Rada ogolna: szukaj aut jak najmłodszych, ******* stare wy***ane, ale jakże niezaodne g3 i inne wynalazki. Mega patrz na blache bo ja się delikatnie dałem zrobić w hvja (ale bez tragedii).

Zmieniony przez - hulk997 w dniu 2009-02-10 13:14:49

sebafun
 Wysłana - 14 luty 2009 20:03      [zgłoszenie naruszenia]

własnie roveryki to jest to szczególnie taka czarna 200 na felgach z ZR ki CUDO Hulk masz jakies foty swojego wozidła ?? czy dawałes juz w Naszych malenstwach szukałem go tam ale nie znalazłem

zwierzkoks
 Wysłana - 15 luty 2009 09:14      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6304629]
Może coś takiego.Sam posiadam tą furke ponad rok i złego słowa nie mogę powiedzieć

Żyje tak jak inni tylko śnią

sebafun
 Wysłana - 15 luty 2009 11:04      [zgłoszenie naruszenia]

o czyms takim tez myslałem jednak lata samochodu i ewentualny przebieg troche mnie odstraszaja Mysle ze roverkiem 200 nie smiga sie tyle co honda accord Jesli chodzi o blachy to nic sie nie sypie ?? duzo po zakupie musiałes w nia włozyc kasy zeby to ładnie jeździło ??

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kompleksowa pomoc w doborze wozu. Pierwsze starcie %- )

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: czy wymieniać ? seat ---> alfa | terenówka do max 50 tys. | Czy Hyundai i30 jest dobrym wyborem? | fiat bravo | Mercedes A Klasa | Autko dla studenta | Autko do 25 000 :) laguna ? | e34 | Auto Kombi do 12000zł | Dupowóz 8k-10k | Audi 80 sport/coupe | auto ~20 tys pln | OPEL FRONTERA | Auto do 25 000 zł z wysokim momentem obrotowym | peugeot 307 sw vs chevrolet lacetti sedan | Mały samochód do 7000 | blizny | zmarszczki | japonka | jabłko | filmy on line | bolące pachwiny | zioło policja | zioło | czarna kotka | blędzior | jak zagadać | kuba wojewódzki | adriene | wierzbicka playboy | eleganckie | białakawa | maffetka | illuminati | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.