FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2767 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zakup kontrolowany
Kompleksowa pomoc w doborze wozu. Pierwsze starcie %- ) 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kompleksowa pomoc w doborze wozu. Pierwsze starcie %- )"   

sebafun
 Wysłana - 7 luty 2009 14:23        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Przyszedł ten czas w zyciu ze trzeba pomyslec o swoim pierwszym samochodzie Szukam samochodu do 10-11 tys diesel lub benzyna z gazem Nie okreslam jasno czy ma to byc sedan hatchback coupe czy ma to byc duze czy małe . Ma to rozsadnie palic w miare przyzwoicie wygladac. Dodam ze nie mam uprzedzeń do włochów francuzów itd.
Jak narazie mam takie typy:
Volvo S/v40 (nie bede miał wielkich problemów z serwisem??)
Renault Laguna I
Opel Omega(2.0 z gazem bedzie bardzo zamulony?)

Troche z innej beczki:
Rover 200(tu czekam szczególnie na hulka)
Seat Ibiza
Citroen Xsara

narazie bije sie z myslami i zastanawiam najbardziej miedzy cytryna a Volvo
Miło widziane beda uwagi na temat tych samochodów które najbardziej polecacie a które to chłam Moze jeszcze jakies propozycje

bl4nk_v2.0
 Wysłana - 7 luty 2009 14:41      [zgłoszenie naruszenia]

Volvo S40/V40 to chyba nie będzie nic dobrego za 10-11 tyś. Ciężko chyba będzie znaleźć diesla. Kumpel sprzedawał takie Volvo i poszło za 10k. Od strony blacharskiej wszystko w najlepszym porządku, to była zgazowana benzyna. Coś się spieprzyło w gazie i nikt u mnie w mieście nie był w stanie tego naprawić. Popchnął go z uszkodzoną instalacją. Poza tym jak się orientujesz to sama fabryka Volvo po wypuszczeniu na rynek tego właśnie modelu dużo egzemplarzy zawracała na serwis. Tak było do 2000 roku. Po 2000 roku zaczęły wychodzić bardzo ciekawe mało awaryjne egzemplarze (uczyli się na błędach) . Kosztują one niestety w okolicach 20k.

Za kasę, którą dysponujesz ja szukałbym jakiejś fajnej omegi. Fajne, duże auto, całkiem niezłe wyposażenie no i lata całkiem ciekawie. Z gazem brałbym omegę, ale tą 3,0. Takie jest moje zdanie. Podobno odradzają omegę 2,5 diesel.... To chyba ten sam nieudany silnik co 2,5 TDS w BMW.

A jakiś japoński diesel nie wchodzi w grę? Np. Primera.

I can't get no sleep....

sebafun
 Wysłana - 7 luty 2009 14:45      [zgłoszenie naruszenia]

Nie mówie nie ale Primera jakas taka kanciasta A II gen w tej cenie napewno nei znajde. Co do Omegi to max silnik 2.0 Bo bedzie trzeba zapłacic ubezpieczenie i podatek w US juz 13% a moze i 16 dla silnika 3.0.
A i soczek poszedł

Zmieniony przez - sebafun w dniu 2009-02-07 14:45:46

bl4nk_v2.0
 Wysłana - 7 luty 2009 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

Oglądałeś primery p11?

I can't get no sleep....

sebafun
 Wysłana - 7 luty 2009 15:01      [zgłoszenie naruszenia]

Ogladałem taka z podłużnymi swiatłami jeszcze w sumie trzebaby było w nia włozyc sporo pracy zeby to ładnie wygladało Tak własnie pomyslałem o mazdzie Xedos albo 626... Ze wskazaniem na xedosa oczywiscie

bl4nk_v2.0
 Wysłana - 7 luty 2009 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

a primera p10 po liftingu nie podoba Ci się? Czyli takie z roczników 1995/6?

Mam tu na myśli takie coś:

[http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7702690]

Miałem taką przez 2 lata, tylko że 2.0 benzyna
Silnik nie do zerżnięcia

właśnie ta była kiedyś moja, sam robiłem to zdjęcie

Zmieniony przez - bl4nk_v2.0 w dniu 2009-02-07 15:36:18

I can't get no sleep....

Góras_-
 Wysłana - 7 luty 2009 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

Takie coś, tylko cena troszkę za duża.
[http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7707536]

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 7 luty 2009 16:31      [zgłoszenie naruszenia]

możne VECTRA
2.0 zapewni ci przyzwoite osiągi i przy dobrej instalacji spalanie będzie zadowalające , omega z tym silnikiem jest strasznie zamulona ale ogólnie bardzo wygodna problem w tym ze rdzewieją

Osobiście mam Vectre Kombi ale 1.6 silnik mały ale jak się wkręci to nawet trochę jedzie o niebo lepiej niż Mondeo 1.8 Kombi ojca

Zmieniony przez - BiG BoSs w dniu 2009-02-07 16:43:28

Zmieniony przez - BiG BoSs w dniu 2009-02-07 16:44:11

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Znawca -

sebafun
 Wysłana - 7 luty 2009 16:46      [zgłoszenie naruszenia]

Big Boss TAKA vectre raczej trudno bedzie znaleźć niestety Samochód bardzo mi sie podoba ale dostane za te kase tylko wresje sprzed liftu Primera mi nei podchodzi chyba ze p11 po 2000 roku audi 80 tym bardziej Laguna po lifcie taka juz z nowymi swiatłami i fioletowa szyba fajna jest a jako ze nei naleze do grona uprzedzonych to chyba bedzie to ciekawa opcja

Sogi nie wchodza uzupełnie profil i bedzie pełne rozdanie

Ejj a co wy o roverku nie piszecie i citroenie?? taki shit? rozumiem ze klase nizsze niz w/w ale za to zostanei na łądna felge i spojler

Zmieniony przez - sebafun w dniu 2009-02-07 16:48:25

Zmieniony przez - sebafun w dniu 2009-02-07 16:51:05

BiG BoSs
Rockefeller
 Wysłana - 7 luty 2009 16:54      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7690539]
wygląda przyzwoicie

rover nie jest zły w zasadzie to nie miale do czynienia nigdy z takim samochodem ale chyba bym jednak wolał Civica VI

Zmieniony przez - BiG BoSs w dniu 2009-02-07 16:59:19

Gdzie zaczyna się pasja, tam kończy się ekonomia!

Znawca -

frezeq
 Wysłana - 7 luty 2009 18:44      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7397557]

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kompleksowa pomoc w doborze wozu. Pierwsze starcie %- )

Strony: 1 2 3 4

Warto przeczytać: Nowe auto-jakie? | Współwłaściciel pojazdu | co wybrać? rover serii 100 vs. Mercedes w 124 | Auto za 10.000 | honda civic V gen z automatem | Jaki samochod do 30 tys zl, rocznik 2005-2008 | MERCEDES KLASY B | bmw e 36 | Motorower do 2000-2500PLN. | współwłaściciel | Chrysles Stratus (cabrio) | Seat Toledo '04 ? Opinie prosz......... | Ale jaja zobaczcie opis | Fiat Bravo 1.9 JTD ?? | KUPIE rover 75 | 4500zl | LIROY | pożyczka 18 lat | ola ciupa | po rozstaniu | inso zjazd | pierwszy sex | Skok w bok | po amfetaminie | ścieżka kariery | wymarzona ścieżka | grupy przestępcze | gangi | Sławomir mindak | gang mutantów | polska mafia | dziadek sex | wagner agnieszka | film trwa z 40 min | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.