FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7814 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Kompleksy 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kompleksy"   

MarvBoy
 Wysłana - 7 styczeń 2006 21:13        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

kurde najdziwniejszy dzien w moim życiu, nie chce sie zagłebiać, ale poznałem dziewczyne kit z tym czy była chemia czy nie, czy miałbym u niej szanse (miałbym, poznanie jak na filmie akcja jak na filmie itd. pomijając fakt, ze mam dziewczyne i nic by nie wyszło z mojej strony, ale wyjść może jeszcze), ale wracając do tematu jedyne o czym cały czas myślałem to to co ta dziewczyna tu robi nie chodzi o mój wygląd, ale o kase. Dziewczyna wyglądała za***iście jak sie okazało stewardessa a ja bidny student jakbyście wiedzieli ile mam kasy na miesiąc to byscie sie podwiesili ten post jako total brecha. Zastanawialiście siek iedyś jakby zaiskrzyło między wami a dziewczyną, której starzy są ***itnie bogaci a wy odkładać musicie na papier toaletowy, pomijając fakt że bla bla bla w miłości najważniejsze jest coś po***anego, ale gdzie ja bym ją zabierał, dziewczyne, która jest o ja... przyzwyczajona do luksusu do wianuszka facetów wokół niej kurde pierwszy raz w życiu zdałem sobie z tego sprawe.

Z jednej strony sie ciesze a z drugiej wpadłem w kompleky :-/

Ekspert -

Xaero85
 Wysłana - 7 styczeń 2006 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie jesteś ani jednym z tych:
1.Z bogatej rodziny.
2.Złodziejem.
3.Hazardzistą.
4.Mega farciarzem.

To bogaty raczej nigdy nie będziesz i musisz sie z tym pogodzić.

Znawca -

bambochaaa
 Wysłana - 7 styczeń 2006 21:21      [zgłoszenie naruszenia]

hehe... dobre
sog dla ciebie za ten post

xaero85: a ty myslisz ze samemu nie mozna dojsc do bogactwa? (tzn poprzez prace, zalozenie firmy ito)

Zmieniony przez - bambochaaa w dniu 2006-01-07 21:27:38

Zmieniony przez - bambochaaa w dniu 2006-01-07 21:28:23

"Mężczyźni są dla kobiet wesołym miasteczkiem z ubezpieczeniem na życie"

Specjalista -

zaborek
 Wysłana - 7 styczeń 2006 21:34      [zgłoszenie naruszenia]

mysle ze post nadaje sie tutaj:

[http://www.insomnia.pl/temat185818/]

"Wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" - Pablo Picasso
"Dobry Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

MarvBoy
 Wysłana - 7 styczeń 2006 21:55      [zgłoszenie naruszenia]

mniej debilny temat od powtarzających się w bezkończoność z serii jak poderwać czy dziewczyna mnie rzuciła.

tu nie chodzi czy bede bogaty nie wybiegam w przyszłość dalej jak na tydzień. Z***ane uczucie, wiesz, że dziewczyna Cie akceptuje bo może cie nie zna, nie wie dokońca ile masz kasiory gra pozorów zastaw się a postaw się, ale nie moge szastać kasą, której nie mam czy porzyczac od kumli (dobry zwyczaj nie porzyczaj) sytuacja z góry skazana na przegraną. Wcześniej nie przysżło mi to do głowy, bo obracałem sie w troche innym towarzystwie, gdzie bardziej liczyło się uczucie LO i ta naiwność chociaż w moim przypakdu o ucuzcie nie chodziło bardziej o trafienie w gusta stetyczne i intelektualną wmiare gadke na tmy opierałem swoje związki. Dziś zdałem sobie sprawe, że byz kasy moge sie w dupe cmoknąć tak jakbyś był na 1 miejscu podium a ktoś odbiera Ci medal za to ,że jesteś żydem i to do teog czarnym (metafora taka). Ehh dołek

ps. offtopic zabor czemu skasowałes mój temat w haydzie?? sytuacja była nagła nie miałem czasu rejestrować na komputerowym iczekać latami na odpowiedz bardziej sensowną niż w stylui :nie mam pojęcia, było ban. Mogłes poczekać aż ktoś chociaż da odpowiedz.

Ekspert -

Xaero85
 Wysłana - 7 styczeń 2006 22:03      [zgłoszenie naruszenia]

Bambochaa żeby założyć własną firmę to trzeba mieć spory kapitał albo wziąć kredyt, ale to jest dość niebezpieczne, a przynajmniej ja nie jestem zwolennikiem brania kredytu. A uczciwą pracą to raczej do niczego nie dojdziesz, bo dostać więcej jak 1000 zł miesięcznie to w obecnych czasach trudne zadanie.

Znawca -

zaborek
 Wysłana - 7 styczeń 2006 22:05      [zgłoszenie naruszenia]

kazdy sie tlumaczy ze nie ma czasu

a co do tego tematu to sprawa wyglada tak:

albo panna Cie wezmie takim jakim jestes: biednym studentem

albo jest materialistka i Cie oleje

"Wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów" - Pablo Picasso
"Dobry Bóg nie gra w kości" - Albert Einstein

Xaero85
 Wysłana - 7 styczeń 2006 22:07      [zgłoszenie naruszenia]

Ja jeszcze chciałbym dodać, że wszystkie naprawdę bogate osoby jakie znam to mają bogatych rodziców.

Znawca -

ysabell
 Wysłana - 7 styczeń 2006 22:24      [zgłoszenie naruszenia]

problem leży gdzie indziej drodzy użytkownicy, nie chodzi o bogatą dziewczynę czy zaakceptuje czy nie.....bo jak nie akceptuje to nawet nie ma szansy jej poznać...i się zastanawiać...
problem drodzy panowie jest taki jeśli dziewczna akceptuje ten fakt i mimo to chce być z takim "biednym studentem" to czy taki student zniesie taką sytuację, że to ona płaci za kino czy cośtam....
który z panów to zniesie na dłuższą metę?????

"Ten kraj jest jak psychodeliczny lot..."

Znawca -

MarvBoy
 Wysłana - 7 styczeń 2006 22:29      [zgłoszenie naruszenia]

eh mijacie się zemną troche
nie chodzi o to, jak sie dorobić, bo nie wiąże swojej przyszłości z polską męczy mnie ten kraj i wszystko co się dzieje wkoło

i nie chodzi o to czy panna jest materialistką bo sien ie wydawała, widac, że sama sie utrzymuje itd. itp. to była jakaś dziwna akcja, chciała zatańczyć ja mam noge w gipisie kasa na 3 piwka tak to jest że jak ide to wiem ile moge wypić wogule dziewczyna na karku zapomnijcie o mnie i całej sytuacji skupcie sie na tym:

jesteś ty z dziewczyną (gdy ten post pisała by dziewczyna wyglądało by całkiem inaczej) załóżmy, że poznajecie sie a miejscu a, potem spacereki gadka szmatka itd itp. cały czas sie zastanawiacie co ta dziewczyna w was widzi (co samo w sobie jest z***ane ona za***ista wy przeciętni, jedni w tym momencie popadaja w samouwielbienie inni w kąpleksy i terie spiskowe że ich zdradza, że kazdy do neij uderza, ze ktoś wam jej zazdrości i kiedyś pobije z byle preteksu z nienawiści to wszystko pomijamy) wkońcu po jakimś czasie zauroczenia w czasie któym nie wydaliście zadurzo kasy wiecie romantyczne spacery, kwiatki, kawa w zacisznej kawiarence romantick, któy stawia was w dobrym świetle a niekosztuje za wiele. Okazuje się, że dziewczyna jest dziana, ma bogatych starych w innym przypadku np. ma prace lepszą od was no nie wiem. jej przyjaciele tez z dobrych domów dziani itd itp. Jej życie towarzyskie obraca się w dyskotekach w których drin kosztuje tyle co wasze tygodniowe utrzymanie a za same buty wydaje tyl ile polska wysyła na biedne dzieci w ugandzie. Co dalej?? nie wierze, że wali was to i wierzycie w prawdzią miłość i nie mielibyście z tego powdu kapleksów. Jak byście sie zachowali w sytuaji kiedy ona przedstawia was rodzinie a tu klops z góy jesteście skreśleni, jej znajomi zapraszają was gdzieś a wy sprzedajecie krew żeby zapłacić za taksówke czy obiad.

Aż takie debile jest to zaborku, co pisze??

Ekspert -

MarvBoy
 Wysłana - 7 styczeń 2006 22:33      [zgłoszenie naruszenia]

ysabell sog, wkońcu jedna osoba pojęła (dziwne, że kobieta) o co biega w tym całym topicku

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 10 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kompleksy

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10