FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1558 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Komu dokuczają żylaki, popękane naczynka, pajęczynki i cellulit?  
Przyklejony 
[powiadom znajomego]    
Autor "Komu dokuczają żylaki, popękane naczynka, pajęczynki i cellulit? Przyklejony"   

loreva
 Wysłana - 23 marzec 2009 19:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam Panie i Panowie,
Jeśli moderatorzy postanowią skasować ten post (proszę nie!, to proszę o info na e-mail. Na początku marca otworzyłem swój mikrosklep internetowy, a jako, że jestem studentem ciężko z początku o porządny, ogólnopolski budżet reklamowy :)

Interesuję się medycyną alternatywną. Jest to rodzinne zainteresowanie i na start chciałbym wszystkim Wam dotkniętym problemami żylaków, popękanych naczynek, pajęczynek, cellulitu i zmęczonych nóg (przede wszystkim panie wykonujące "stojące" zawody, jak ekspedientki, czy fryzjerki) podsunąć krem z wyciągiem ze śliny pijawki. Tubka wystarcza na miesięczną kurację, a jednorazowy zabieg hirudoterapii (leczenie pijawkami) kosztuje 50zł (minimum). Zapytajcie mamy, babcie ze zmęczonymi nogami, lub innymi, braci kulturystów z popękanymi naczynkami, czy samych siebie z cellulitem czy nie potrzebujecie lekarstwa, które jest skuteczniejsze od leków (nie wciskam kitu! Ku mojemu miłemu zaskoczeniu zadzwoniła do mnie Pani z podziękowaniem, że krem pomógł jej mamie (z ciężkim zakrzepowym zapaleniem żył), którą wcześniej faszerowano lekami) i siłą rzeczy znacznie tańsze.

Krem pomaga, zawiera gros składników roślinnych, których dodaje się do najlepszych zachodnich kosmetyków.

Dzięki za pomoc w starcie i zapraszam wszystkich i waszych znajomych. Naprawdę warto spróbować a i babcia, czy mama ucieszą się z pożytecznego prezentu :)

Loreva.pl! I tutaj mam przy okazji pytanie, czy sądzicie że nazwa jest chwytliwa i łatwa do zapamiętania? :>

Pozdrawiam,
Paweł

Loreva.pl - mój pierwszy sklep

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 23 marzec 2009 20:02      [zgłoszenie naruszenia]

L. wysłanych artykułów 2
L. przecz. artykułów 0
tak reklame masz bankowa

<3<3 Revy <3<3

Pseudnim
Kozak z pomorza
 Wysłana - 23 marzec 2009 20:33      [zgłoszenie naruszenia]

Ku mojemu miłemu zaskoczeniu zadzwoniła do mnie Pani z podziękowaniem, że krem pomógł

to Ci niespodzianke zrobili

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

Naly
 Wysłana - 23 marzec 2009 20:52       [zgłoszenie naruszenia]

A czemu na koncu tematu jest napisane "Przyklejony"?

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Komu dokuczają żylaki, popękane naczynka, pajęczynki i cellulit? Przyklejony

Warto przeczytać: DUREX wszystkie rodzaje - 1,30 sztuka! | SPRZEDAM CALIBRA 2.0 92r 100% sprawna OPŁACONA! 1600zł | gran turismo 5, assasin creed brotherhood nowe | Dior Homme Intense sprzedam. | gra na ps3 SINGSTAR DANCE i THE FIGHT MOVE | sprzedam golfa trzy | Trekkingi HD Heavy Duty Envy Jasnybrąz roz.46 | [S] SE Xperia X10 Mini | SPRZEDAM LAPTOPA SAMSUNG R522 | sprzedam nokie x3 | [Sprzedam] PS2 slim gwarancja Mega zestaw | Morel Tempo 6, Focal A1, Vibe Black Air 6 - świąteczne ceny! Polecam | [S] Nex-5 z ob. 18-55 mm oraz 16 mm | Timberland Cupsole US 10.5, 11 | {sprzedam] Buty Timberland 6", nowe, miodowe, rozmiar 13M/47.5 | Sprzedam PS3 + gry | bez stanika | kia sorento | pcts | filmy podrywaczy | KOBIETA | lajla93- | annamarie goddard | irina voronina | tatuaż koszulka | odwolanie od mandatu pkp | tegeja wyhuśtaliście na tygrysie | na tygrysie | Lukassssja | wywołuje ciarki | humor | gordon bros | podrywanie | kurewstwo | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.