FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2830 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Komuchy trzymajcie się razem, czyli "Czy Kwachu ułaskawi  
Sobotkę" 
[powiadom znajomego]    
Autor "Komuchy trzymajcie się razem, czyli "Czy Kwachu ułaskawi Sobotkę""   

Eska
 Wysłana - 2 grudzień 2005 02:01      [zgłoszenie naruszenia]

widze kolega Daer za kaczorkiem jest bardzo

panowie oni wszyscy sa po jednych pieniadzach, kazdy jest*****em - inaczej by nie dorwali sie do wladzy bo nie mieli by takich pieniedzy na kampanie. Myslisz ze skad kaczor mial tyle siana? Czyzby o. rydzyk stary przekret troche dolozyl a moze zostalo cos jeszcze z fozu...

ja mysle tak... kwachu mowi sobie- i tak zapamietaja mnie jako dobrego prezdenta w ksiazkach beda pisac ze unia, nato - moja zasluga. Prezydentem juz i tak nie zostane, na jakas fuche za granica mam male szanse to chociaz pomoge koledze - przymile sie do SLD i bede ich dobrym duszkiem oni wzamian dadza mi ciepla posadke i bede sobie zyl elegancko.

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Znawca -

Kask
 Wysłana - 2 grudzień 2005 09:00      [zgłoszenie naruszenia]

Eska prezydent ma zapewniona pensje do konca zycia przez panstwo.
Kaczorek i Kaczorek bo po co krzyczec od razu Kaczorek jesli on nie ma nic wspolnego z tym ulaskawieniem.
Komuchy, SB i inne wewnetrzne kiedys robily co chcialy i kase tez robili a Ty nawet o tym nie miales pojecia a teraz przynajmniej o tych przekretach i aferach jest glosno. Ale to zmienia tylko tyle ze spoleczenstwo widzi ze wszyscy kradna i nie ma uczciwych rzadow. Ale miejmy nadzieje ze to pojdzie w dobrym kierunku. ALe kazde rzady panstw ktore duzo mocniej tkwia w demokracji niz Polska maja swoje afery i kradna.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

Eska
 Wysłana - 2 grudzień 2005 14:39      [zgłoszenie naruszenia]

ja wiem ze prezydent dostaje kase do konca zycia, tylko myslisz ze starczy mu ta emerutyra jak jest przyzwyczajony do zycia w luksusie? Zawsze warto dorobic 'pare groszy' co z tego ze jego reputacja ucierpi-pogadaja chwile i zapomna...

Znawca -

quasar
 Wysłana - 16 grudzień 2005 18:29      [zgłoszenie naruszenia]

jak pisalem ziobro nie byl w stanie powstrzymac kwacha...

niemniej jestem zaskoczony decyzja, nie docenilem komuchow

why so serious?

Stanley86x
 Wysłana - 16 grudzień 2005 21:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ktoś kiedyś powiedział...

"Nie ważne jak zaczynasz... ważne jak kończysz..."

Nasz wieloletni Prezydent skończył źle... ułaskawił zdrajce... bo przecież Sobotka zdradził... i naraził na śmierc swoich podwładnych!!!

A teraz co..? jakiś śmieszny wyrok w zawieszeniu...

Zresztą jak się nie mylę... Kwaśniewski ułaskawił koło 4 tysiąca ludzi...
czyli co roku na wolność wychodziło 400 PRZESTĘPCÓW (mniej lub bardziej "niewinnych" - oni przecież wszysycy są niewinni)...
gdybyśmi mieli zaliczyć dni robocze to średnia wyszłaby nam niebywale wysoka... około 2 przestępców na dzień wychodziło na wolno...

wydaje mi się, że to troszkę za dużo...

Eska
 Wysłana - 16 grudzień 2005 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

kazdy prezydent tyle ulaskawia, myslisz ze Wałęsa ulaskawil mniej? W tym slowika... Kazdy ma tyle samo na uszami jak sie dorwie do wladzy. Myslisz ze teraz bedzie lepiej jak kaczorek bedzie rzadzil?

Znawca -

Daer
 Wysłana - 16 grudzień 2005 22:14      [zgłoszenie naruszenia]

Pożyjemy, zobaczymy - co do Kaczora ułaskawień

Co do ułaskawienia - trudno, nie dało się zrobić nic więcej.. Ziobro i tak nagiął prawo, co będzie mu się wypominać na pewno. Czas pokaże, czy będzie za to za jakiś czas chwalony czy potępiany.
Ogólnie czas wiele pokaże
Teraz tylko czekam na ujawnienie listy ułaskawiń, Ziobro obiecał tym się zająć, i na upublcznienie akt Sobotki. Nie to, że zamierzam to wszystko czytać (na dzień dzisiejszy, może po sesji mnie najdzie), ale z ciekawości "i co dalej", co z tego wyniknie, na reakcje prasy, polityków, etc.

A nie wiem co się Wałęsy czepiać - tak jakby potępianie Kwacha miało oznaczć sympatię to Wałęsy.. Jakby nie można nie lubić i Pierwszego i Bolka, czy jak to tam go zwano
Cytując Gronkiewicz-Waltz: to tłumaczenie na zasadzie: "a u was to Murzynów biją" I to bez określenia owych "Was", uznając za oczywiste swoje teorie

Pozdrawiam

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

Romerro
 Wysłana - 16 grudzień 2005 22:20      [zgłoszenie naruszenia]

Eska - Póki co jeszcze przez kilka dni prezydentem jest Kwaśniewski i temat jest bezpośrednio powiązany z nim Na oceny Prezydentury Kaczyńskiego przyjdzie czas

Nowieńkij
 Wysłana - 16 grudzień 2005 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

Ty Daer, erudyto - mistrzu retoryki - a temat "topica" przeczytałeś?

No i z całym szacunkiem, ale ani Gronkiewicz-Waltz nie jest autorem tego uniwersalnego zwrotu, stosowanego przez WSZYSTKICH ani ona autorytet moralny

Lecz kiedy nadejdzie godzina powstania, magnatom lud ucztę zgotuje,
muzykę piekielną zaprosi do grania, a szlachta niech wtedy tańcuje.

quasar
 Wysłana - 16 grudzień 2005 22:35      [zgłoszenie naruszenia]

kaczor zaczyna ulaskawiac

maczor to rzekomy zwolennik kary smierci,
wiec na poczatek ulaskawi... morderce Sławomira Sikora

nie zebym choc troche zalowal jego ofiare ale kolejny raz wychoczi kacza hipokryzja.
wszytskie zwierzeta sa rowne, ale niektore sa rowniejsze

why so serious?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Komuchy trzymajcie się razem, czyli "Czy Kwachu ułaskawi Sobotkę"

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: darowizna | Założenie działalności gospodarczej a miejsce zamieszkania | procedury celne - sprowadzanie z USA | Pare pytań dotyczace działalnosci gospodarczej | jak odzyskac dziecko!!!!pomocy!!!! | badania rodziny przez psychologów | cos mi grozi??:( | Problem z sąsiadem | Monitoring miejski - mandat? | Kradzież z pobiciem. tzw.Dziesiona | ustawa o o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej | Gdzie mogę strzelać? : ) | AUTO I UK | SPRZEDAŁEM MOTOR co dalej bo nie pamientam ;) | forma opodatkowania | rejestracja samochodu - POMOCY | impreza dnia 13102012 | lukrecja | jak skasować konto | playboy 2012 | J_A_G_L_A | znalazłem ją | nastic | Piotr Gliński | rianonn | monika jabłońska | zen | arkadiusz | studia | onaa92 | litwa | tatuaze | dygant | ishater | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.