FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2066 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | ADMINISTRACJA
Komuna? 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Komuna?"   

Hiddink
 Wysłana - 13 styczeń 2010 15:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

[http://www.insomnia.pl/W_co_ulokowac_skromne_50k_-t629287-s12.html#post10]

mlkv ewidentnie szukał zaczepki, co każdy zauważył.

Na pytanie "czy prowadzisz własną działalność gospodarczą", uznał, że go wyzywam i zaczął mnie straszyć banem. Następnie, gdy napisałem, że "podkulił ogon" i zamiast odpowiedzieć, atakuje mnie. Gdy odpisałem, że nadużywa swojego czerwonego koloru, a jedyne co w momencie, gdy ktoś się z nim nie zgadza jest w stanie zrobić, to ban, otrzymałem następującą odpowiedź:

Wyjaśniam ponadto, bo zdajesz się nie rozumieć, że gdybyś powiedzmy w knajpie przy piwku w towarzystwie, w dyskusji na obojętny temat, zaczął w momencie sporu i napotkania odmiennej opinii sypać tekstami z gatunku "nie umawiam się z tobą na randkę", "strasznie pi.erdolisz", "podkuliłeś ogon", itp., to dostałbyś w mordę. Względnie dość szybko sprowadziłbym tą dyskusję na temat "czym zajmuje się matka dr vitamina, dlaczego jest to najstarszy zawód świata i czemu wychodzi u niej tak tanio?"

.. i teraz pytam wprost, bo to jest przerażające. Czy to forum jest komunistyczne? Nie zgadzam się z człowiekiem, który ma kolor czerwony, od razu mam za to bana? Sebie pojechali od cebulaków, odpowiedział normalnie, fana lubi konie, też się z tego śmieje. Mlkv żyje w swoim świecie prawa, który nie ma zbyt wiele wspólnego z prowadzeniem własnej firmy i w momencie, gdy ktoś od dawien dawna podważył jego wiedzę, zaczął mi grozić "dostaniem w mordę", następnie zaznaczył, że moja matka jest kurvą.

Co przy mojej odpowiedzi: "Teraz wyzywasz moją matkę od kurev? ***.nij się w łeb człowieku, bo jesteś modem, a nie właścicielem tego forum i przekraczasz pewne granice." , gdzie użyłem słów "je.nij się w łeb", dopiął swego, bo wykrył to jako dowód obrazy i mnie zbanował.

Rozumiem, gdyby to była wzajemna pyskówka. Jednak, w tym temacie mlkv ewidentnie sobie nie poradził, a swoje nietrafione teorie starał się ukryć banując, tego, który się z nim nie zgadza.

Na tym, ma tutaj polegać dyskusja? Bo przez trzy strony mlkv, nie odpisał mi na temat różnić w zdaniach, tylko rozpoczął prywatę, mającą na celu obrażanie mnie.

Bana mam głęboko w dvpie, nie będę płakał. Z tym, że jest to forum publiczne, a Polska jest krajem nie cenzurowanym od ponad 20 lat.

Jest to dla mnie chore, a panu mlkv życzę posady w Chińskich wydziale ds. ruchu internetowego, gdzie za odmienne zdanie, aniżeli rządu pakują do pierdla.

Jeszcze jedno, moja matka nie jest kurvą, synku mów sobie do kolegów z knajpy, a "strzały w mordę" lepiej potrenuj przed lustrem, z aparatem w ręce.

Zmieniony przez - Hiddink w dniu 2010-01-13 15:12:04

Ra ra la la...

kopt
Diabeł
 Wysłana - 13 styczeń 2010 15:23      [zgłoszenie naruszenia]

Yyyy z tego co piszesz jasno wynika, że nawtykałeś Mlkv ("nie umawiam się z tobą na randkę", "strasznie pi.erdolisz", "podkuliłeś ogon"), na co on nie napisał, że Twoja matka JEST kurvą, ale, że mógłby tak napisać, gdyby musiał prowadzić dyskusję na Twoim poziomie. Na prawdę się dziwisz, że dostałeś bana?

Zmieniony przez - kopt w dniu 2010-01-13 15:23:40

[www.facebook.com/poprawskimagicalphotography]

trib-misiu
ŻYDU
 Wysłana - 13 styczeń 2010 15:24      [zgłoszenie naruszenia]

"Wyjaśniam ponadto, bo zdajesz się nie rozumieć, że gdybyś powiedzmy w knajpie przy piwku w towarzystwie, w dyskusji na obojętny temat, zaczął w momencie sporu i napotkania odmiennej opinii sypać tekstami z gatunku "nie umawiam się z tobą na randkę", "strasznie pi.erdolisz", "podkuliłeś ogon", itp., to dostałbyś w mordę. Względnie dość szybko sprowadziłbym tą dyskusję na temat "czym zajmuje się matka dr vitamina, dlaczego jest to najstarszy zawód świata i czemu wychodzi u niej tak tanio?" "

ty naprawde nie umiesz czytac ze zrozumieniem, co?
Ja tam widzę opis MOŻLIWEGO zdarzenia i jego MOŻLIWĄ reakcję na twoje słowa.
Nigdzie nie nazwał twojaj Matki qrwą, więc po co te spinki?

człowiek o IQ ok. 453 razy większym od gąsiennicy

gothic666
Elfen Lied
 Wysłana - 13 styczeń 2010 15:54     
 Usunięta przez Presecutor za naruszenie Pkt1 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

Hiddink
 Wysłana - 13 styczeń 2010 16:02      [zgłoszenie naruszenia]

1.

"Bynajmniej nie jest to atak, na twoją osobę, aczkolwiek powiedz mi czy miałeś styczność z własną działalnością gospodarczą? Mówiąc wprost, czy jesteś / byłeś przedsiębiorcą?"

"tym tokiem myślenia się sukcesu nie osiągnie"

Nie spowiadam się w internecie ze swojego życiorysu. Jakbym miał taką potrzebę to bym założył w tym celu konto na naszej klasie, ofirmowane imieniem i nazwiskiem, na którym chwaliłbym się wakacjami, domem, dochodami itp.

Natomiast z punktu widzenia prowadzonych/nadzorowanych/doglądanych działalności gospodarczych - kwoty które wymieniasz jako startowe ( do 100 tys zł ) nie robią na Mnie żadnego wrażenia, zdarzało się że na pojedyńczej fakturze było więcej.

Mam zatem prośbę - bądź tak miły i nie rób z siebie boga przedsiębiorczości pouczając wszystkich dookoła że masz rację a Ci co mają odmienne zdanie są głupi lub coś chcą udowodnić.

Prawo do odmiennego zdania ma każdy, a to że ktoś uważa iż czasy zmieniły się trochę od 1990r nie oznacza że jest głupi.

2.

Widzę, że podkuliłeś ogon. Stanąłeś z boku, pokazując na mnie palcem, iż robię Ci krzywdę.

Bądź tak miły i pokaż mi cytat, w którym napisałem, że "jesteś głupi", jeśli go nie przytoczysz odpowiedz na moje pytania, sugestię.

Nie chcę iść z tobą na randkę, nie interesuje mnie twój życiorys. Jednak w momencie, gdy zabierasz udział w dyskusji, nie chowaj się pod stół, tylko włącz się w rozmowę.

1. Chamuj z bajerą synku.

Dotarło?

edit: Jakbyś miał wątpliwości vitamin - to jest do ciebie.

2. Chamuj z bajerą synku.

Dotarło?

edit: Jakbyś miał wątpliwości vitamin - to jest do ciebie.

Uważasz, że jesteś na swoim podwórku i nikt nie może Cię skrytykować?

1. Uważam, że na siłę szukasz problemu najpierw pytając się czy prowadzę działalnosć gospodarczą, a po uzyskaniu odpowiedzi pisząc "nie chcę iść z Tobą na randkę" lub "podkulasz ogon".

Ton twoich wypowiedzi i sposób w jakie je formułujesz są ewidentnie obraźliwe, a za ich wystosowanie do Mnie np. po pijaku w knajpie realu dostałbyś klapsa w pyszczek - stąd wypowiedź którą zacytowałeś.

Równocześnie ostrzegam cię, że jest to już któraś wypowiedź twojego autorstwa która rzuciła Mi się w oczy jako obraźliwa, co sugeruje, że masz właśnie taki sposób prowadzenia dyskusji. Jeśli jeszcze raz stwierdzę zatem w PiE, że dalej tak postępujesz to będzie ban.

2. Ja Cię obrażam? Z tego co widzę, najpierw mówisz do mnie synku, teraz chcesz mnie uderzyć i straszysz banem. Czy coś, Ci się nie pomieszało? Starasz się mnie sprowokować, ale w internetowe pyskówki bawiłem się, jak miałem 13 lat. To, że jesteś w swoim dziale, mało mnie interesuje. Nie jesteś alfą i omegą, a komunizm obalono jakiś czas temu, abyś narzucał wszystkim swoje poglądy, które są czyste teoretyczne. "Zgadzasz się ze mną albo ban", tak to wygląda z perspektywy trzech stron tego tematu.

Napisałem, czemu uważam, że nie masz racji. Ty się obraziłeś. Jasno zaznaczyłem, że nie biję w Ciebie, aczkolwiek oczekuję odpowiedzi. Nie odpowiedziałeś, lecz mnie zaatakowałeś. Stronę wcześniej wypisałeś stronę, w której zawarłeś wszystkie negatywne czynniki, nie pozwalające rozwinąć się działalności gospodarczej, w naszym kraju. Dalej uważam, że nie masz racji. To czy prowadziłeś działalność jest rzeczą ważną, tak jak ty zadajesz każdemu tutaj pytanie, czy studiował prawo. Jeśli ktoś nie poczuje tego na własnej skórze, to wiedza czysto teoretyczna na wiele się nie zda.

Nie szukam zaczepki ale ewidentnie starasz się wykorzystać kolor swojego nicka, w tej dyskusji.

W skrócie.. jeżeli pytanie "czy prowadzisz własną działalność gospodarczą", jest obraźliwe. To przepraszam bardzo ale nie wiedziałem, że jest to temat tabu.

Autora nie nazwałem "głupcem", nie groziłem mu biciem, czy hipotetycznie nie nazwałem jego matki kurvą.

Gdzie nawtykałem mlkv? "pie.dolisz" nie było do niego i jakoś eska się nie zirytował, tylko odpowiedział na moje pytanie, gdzie mlkv nie miał z tym tokiem dyskusji nic wspólnego.

W ani jednym momencie, nie chciałem po prywacie urazić mlkv, po prostu uznałem, że jego wypowiedź nie jest właściwa. Nikogo nie zwyzywałem. Dziwi mnie ta postawa.

Ra ra la la...

Hiddink
 Wysłana - 13 styczeń 2010 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

Zresztą już w pierwszym poscie, jasno zaznaczyłem, że nie atakuje go osobiście, tylko pytam czy jego wiedza jest teoretyczna, czy praktyczna. Uważam, że jest to bardzo "wolne" forum ale coś takiego, nawiązuje bardziej do Chin, niż Insomnii.

Ra ra la la...

mlkv
 Wysłana - 13 styczeń 2010 16:18      [zgłoszenie naruszenia]

Moje stanowisko w temacie ( nie chce Mi się robić kopiuj/wklej ):

[http://www.insomnia.pl/W_co_ulokowac_skromne_50k_-t629287-s13.html]

Autor został, po pierwszej obraźliwej wypowiedzi poproszony o zaprzestanie, przy następnej poinformowany o możliwych konsekwencjach dalszego takiego postępowania.

Tutaj tylko dodatkowo zaprzeczam jakobym groził autorowi czymkolwiek.

Ponieważ wypowiedzi autora nadal wskazują na udawanie braku wiedzy lub conajmniej brak realnych doświadczeń życiowych to wyjaśniam:

Jeśli w trakcie toczącej się o czymś dyskusji w knajpie, przy piwku, najpierw zaznaczę że nic do nikogo nie mam i nie chcę nikogo urazić, potem zadam jakieś pytanie, a odpowiedzi pytanych będę kwitował tekstami:

"strasznie pier.dolisz"

"***.nij się w łeb"

"za dużo gadasz, nie chcę słuchać twojego życiorysu, nie umawiam się z tobą na randkę"

To niestety zapewne się okaże, że pomimo Moich wcześniejszych deklaracji część osób pewnie uzna te wypowiedzi za obraźliwe.

Rozwijając, jeśli podejdę do autora i powiem mu żeby się nie czuł urażony oraz że to nic personalnego, a następnie napluję mu siarczyście w pysk, to mało logicznym będzie oczekiwać, że ta uraza nie nastąpi.

Tyle z tej strony, owocnej dyskusji życzę.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Znawca -

Zzz....
 Wysłana - 13 styczeń 2010 16:21     
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

Hiddink
 Wysłana - 13 styczeń 2010 16:30      [zgłoszenie naruszenia]

Tyle z tej strony, owocnej dyskusji życzę.

Dokładnie jak wcześniej. Na pytanie o działalności gospodarczą, "ciach bajera", "luzuj synku", "nie będę opisywał swojego życiorysu na forum".

Jesteś osobą niekompetentną, która wywija wszystko na drugą stronę. Gdzie, do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi na moje pytanie, lecz prywatne przesłanki.

"***.nij się w łeb"

Napisałeś, że moja matka jest hipotetycznie kurvą.. a ja miałem Ci winszować.

Przypomina to dyskusję, w której mlkv pyta się mnie czy znam się na prawie, odpowiadam, że co go to interesuję, nie mam zamiaru się tłumaczyć z mojego życiorysu na forum internetowym. On mi odpisuje, że zamiast odpowiedzieć konkretnie na pytanie owijam w bawełnę, a ja mu na to, że za takie gdybanie dostałby ode mnie w pysk. Na co on, zripostowałby mi, że dalej nie wie, czy jestem prawnikiem, czy tylko oglądam serial jakiś serial o tej tematyce oraz zadałby pytanie, czy mu grożę. Na co w odpowiedzi usłyszałby, że hipotetycznie bym go uderzył, a dyskusje sprowadza do rozmowy w stylu "czy matka mlkv ma głębokie gardło, i jak dużo płynu jest w stanie, w nim pomieścić oraz dlaczego codziennie producentem tego płynu jest inna osoba".

Jeśli to jest ok, to super. Pozdrawiam hipotetycznie.

Zmieniony przez - Hiddink w dniu 2010-01-13 16:31:08

Ra ra la la...

Zzz....
 Wysłana - 13 styczeń 2010 16:33     
[zgłoszenie naruszenia]

Znawca -

mlkv
 Wysłana - 13 styczeń 2010 16:39      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko, czego nie zauważyłeś, jednoznacznie odpisałem ci jakie są Moje doświadczenia z działalnością gospodarczą - strona 10 tematu.

Zatem "przykład" wyboldowany z dupy wzięty .

Dziękuje, z autorem się polemiki nie podejmuję bo nieodparcie Mnie wkurvia, czekam spokojnie na wypowiedzi reszty grona moderatorskiego.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Komuna?

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: | | pietruszka | Kia Rio | bujakiewicz | okupnik | soundcloud | Downblouse | paulina holtz | JULIA KROPISZ | kropisz | wendzikowska | multi | semidea | jak uratować kwaśny rosół | gabi bojko | kaszel | luki3000 | sokker | p0lskie aktorki nago | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.