FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1468 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Humor
Koniec internetu vol.2 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Koniec internetu vol.2"   

BOHen
 Wysłana - 5 styczeń 2016 02:49        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chciałem wrzucić do tematu, który został zamknięty, to chyba najdalszy kraniec internetu jaki kiedykolwiek znalazłem, przynajmniej na yt )

Co to kórwa jest? Nawet śmiechłem jak tego słucham . Wygląda trochę jak Ewa Minge. Jak można mieć tak nayebane pod kopułą? Obczajcie jej kanał )))

Ja yebie, przeraża mnie jej morda, zważywszy, że już prawie 3 godzina Strach iść spać bo wiadomo czy nie wyskoczy mi z szafy i zacznie piehdolić, że jest hologramem i zaraz się skopiuje

Koment z jakiegoś jej filmiku:
Ona mnie przeraża, wygląda jak psychopatka z horroru

Jej odpowiedź:
+ASAP HUSTLA TWOJ TEKST JEST REAKCJA NA UPADEK TWOJEJ EGO STRUKTURY.BUDZISZ SIE Z HYPNOZY.Mozg ludzki-brak ludzkiego mozgu-PRZERAZENIA LUDZKIE-BRAK LUDZKICH PRZERAZEN-PSYCHPATKI LUDZKIE-BRAK LUDZKICH PSYCHPATEK-WYGLAD LUDZKI-BRAK LUDZKIEGO WYGLADU-HORROR-BRAK HORRORU-ONA-BRAK JEJ-JA-BRAK MNIE-ONI-BRAK ICH--komentarze-brak komentarzy-ciala ludzkie-brak ludzkich cial-Twoja logika myslenia w hypnozie sa zaprogramowanymi ilizjami-gdyz Ziemia-Wszechswiat sa iluzjami & nie egzystuja w wymiarze rzeczywistosci.To co czujesz teraz i Twoje mysli sa fazami procesu upadku Twojej Ego struktury.Struktura Ego manifestuje w Twoich tekstach swoj sklad w procesie upadku.To nie jest rozmowa.To jest ODZWIERCIEDLANIE ktore oslabia Twoja Ego strukture.Ty rozpuszczasz teraz strukture Ziemi i Twoja osobista Ego strukture ktora wiaze Ciebie z Ziemia,zeby powrocic do domu do wymiaru rzeczywistosci.Pozdrawiam.Ja jestem Twoja kopia.Ty jestes moja kopia.

Beka fchvuj w komentarzach z jej filmików

Zmieniony przez - BOHen w dniu 2016-01-05 03:00:42

Leszek, na podwórku leży kret - weź widły i wypierdol go za płot!

Ekspert -

Huubii
 Wysłana - 5 styczeń 2016 03:01      [zgłoszenie naruszenia]

babka robi robote - ma cos z psychola

[http://www.lastfm.pl/user/AbbaOjcze]

Znawca -

bread
CHAM I KUTAS
 Wysłana - 5 styczeń 2016 15:11      [zgłoszenie naruszenia]

Tutaj pani Basia wszystko dokładnie tłumaczy.

Naoglądałą się matrixów i siadło jej na banię. )))

ŚMIERĆ FRAJEROM!

Ekspert -

INSOMNIA
 Wysłana - 5 styczeń 2016 15:30      [zgłoszenie naruszenia]

no serio coś jej siadło. Pierodli od rzeczy bardziej niż jarający zielsko student filozofii.

Znawca -

saikolank
 Wysłana - 5 styczeń 2016 17:02      [zgłoszenie naruszenia]

Myślę, że iluminati. Widzicie tą metalową klamkę od szafy? Zapewne za jej pomocą odpowiednio ustawiając światło można narysować schemat statku kosmicznego, który zapewni nam komfortowe podróżowanie po wszechświecie. Amen.

BOHen
 Wysłana - 5 styczeń 2016 17:13      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe jak ona się zachowuje w życiu codziennym po za youtubem np jak prosi ekspedientke w sklepie o chleb pewnie też tak gada hehe

"Wi-taj, wspaniałe wiadomości, jak zawsze! Po-pro-szę tę ego-struktu-rę w po-staci chle-ba"

Leszek, na podwórku leży kret - weź widły i wypierdol go za płot!

Ekspert -

Bareq
 Wysłana - 5 styczeń 2016 22:38       [zgłoszenie naruszenia]

No dobra, ale dlaczego ona się smieje kiedy oświeca nas prawdą ?

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Koniec internetu vol.2

Warto przeczytać: Filmy Toreto o GTA | shake your booty | rozmowa o prace | Spiderman i inne %-) | Przygody z Koksowaniem - Jay Cutler%-) | MATURZYSCI! | Iracki kononowicz %-) | surfer | Rozmowa babci z konsultantką TP | trochę od Włodka | Peja u Kuby | cos ciekawego :) | Ziomek | [szukam] Dirty Sanchez - Papier Ścierny | Euro 2012, plany autostrad | pechowy zakręt | związek na odległość | politechnika rzeszowska | zyczenia na 18 | kolęda | Kawkaz | matka | jak poznałem waszą matkę | żyletki | pittrekk | ProRapSHOT | magisterska magisterską | the funeral | irlandia | mamuski | toruń | Omann | fundusz emerytalny | quess | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.