FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2019 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Konsekwencje używania i nadużywania marihuany w świetle  
współczesnej wiedzy 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Konsekwencje używania i nadużywania marihuany w świetle współczesnej wiedzy"   

INSOMNIA
192.168.28.*
 Wysłana - 16 grudzień 2014 10:20        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Konsekwencje używania i nadużywania marihuany
w świetle współczesnej wiedzy

Instytut Psychiatrii i Neurologii, Warszawa
Zakład Badań nad Alkoholizmem i Toksykomaniami

[ain.ipin.edu.pl/aktualne/2012/7/t25n02_3.pdf]

arminasot
 Wysłana - 16 grudzień 2014 13:51      [zgłoszenie naruszenia]

dużo tez zalezy jaka odmiane sie pali/spożywa... ja się troche na tym znam... ale niestety wiekszosc ludzi ma stuff od Seby z osiedla i nawet ni wiedza co siedzi w worze...

Guetta
 Wysłana - 17 grudzień 2014 11:29      [zgłoszenie naruszenia]

heroina siedzi w worze

Danner
 Wysłana - 17 grudzień 2014 20:29      [zgłoszenie naruszenia]

Arminasot nie przesadzaj, zdecydowana większość sebów z osiedla ma normalne hodowane palenie z drugiej/trzeciej ręki - tak było przynajmniej kilka lat temu gdy byłem rzec można palaczem nałogowym. Teraz pale mniej ale ostatnio skręciłem sobie od dawnego ziomka i też normalna fajnie klepiąca naturka. Po prostu na osiedlach jest dużo mitów dotyczących palenia i ogólnie dragów typu
- ty a krzychu ma lepsze od łysego bo maczane w heroinie
- ty ale ostatnio dobre jaranko ma seba podobno spryskał muchozolem wiesz jak mocno klepie !!
- dobre ekstazy ostatnio chodzą w nokaucie nakrapiane heroiną
itp. podobne bzdury które wymyślają sami użytkownicy potem jest wielkie larum jakie to gówno na ulicy można dostać.Znam wielu jaraczy (nawet z wieloletnim stażem) którzy nie wiedzą nic na temat odmian czy podstaw hodowli, jak powiesz im sativa czy indica to zrobią wielkie oczy i spojrzą na ciebie jak na jakiegoś dziwaka. Ja sam jakimś znawcą nie jestem myślałem o hodowli ale porzuciłem pomysł, bo jak mam dużą ilość to pale w strasznych ciągach nie mogąc przestać.

bestialski
 Wysłana - 17 grudzień 2014 23:18      [zgłoszenie naruszenia]

no mozna sie troche dowiedziec z tego artykułu. Większość już wiedziałem jednak wczesniej bo doswiadczenie mam spore.

Co do mieszania sortów MJ to jest sporo mitów i zawsze mnie to zastanawiało czy jest w tym jakaś prawda. Momentami nawet wierzyłem ze niektóre sorty były zmieszane z opiatami. Teraz jednak zaś w to bardziej powątpiewam ale nie wykluczam ze tak było.

MJ w naszym społeczeństwie jest traktowana bardzo luźno i słuchając muzyki takiej jak reagge czy rap, tylko sie bardziej przekonywujemy do jej zalet. Niestety prawda jest taka ze nie mozna jej tak idealizować i trzeba mieć świadomość tego co może z nami zrobić.

Do mnie to dotarło po kilku latach

Matką rozpusty nie jest radość, lecz brak radości

arminasot
 Wysłana - 21 grudzień 2014 14:33       [zgłoszenie naruszenia]

brixem spryskane w indorze to podstawa osiedlowego palenia...

i przewaznie jakies automaty typu, ak47, WW, WR albo mixy na tych genach...

rzadko mozna sative spotkac na osiedlach, bo przewaznie kazdy chce aby kopalo, indica sie tu sprawdza, bo z fotela sie nie ruszysz po niej :D

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Konsekwencje używania i nadużywania marihuany w świetle współczesnej wiedzy

Warto przeczytać: Lek antyalkoholowy | Jeszcze raz komp... | Film dokumentalny | pomozcie | Marsz Wyzwolenia Konopi 17.05.2008 godzina 16.00 ŁĄCZMY SIĘ! | Tibia =D | Piguly - doradzcie | Czerwone obwódki oczu i 'łzy' ? | JA vs Swiat | PLUCIE !!!!!!!! | Fajka bezdymna. Czy to działa? | Dlaczego tak szybko trzeźwieję? | testy na amfetaminę i kokainę | Uzależnienie od masturbacji.... | ciśnienie :/ | Kolejny już raz z MAry Jane | kabel | zaburzenia osobowości f 608 | ryba | wsypał | cavinton | muay thai | mat_159 | wybielanie | pokłosie | enduro | rzucanie | papierosy | polacy brzydacy | szamanizm | counter srtike | counter strike | humor abstrakcyjny | farna | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.