FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1483 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Konto w banku 
[powiadom znajomego]    
Autor "Konto w banku"   

gastxxx
ole !
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 17:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

A więc znowu wracam ze sprawą konta ;P
Sprawa uległa trochę zmianie, teraz zastanawiam się nad:
- jakimś kontem w mBanku
- Inteligio
- bz wbk
Mam 18 lat, więc zależy mi na tym żeby za prowadzenie konta były jak najmniejsze opłaty, była rejestracja przez neta, nie trzeba było deklarować wpłat stałych itp. Przydała by się tez karta Visa...ogólnie to jestem ciemny w tej kwestii i proszę o jakieś rady, tylko nie o przeglądanie stron www bo to już zrobiłem ;)

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 18:02      [zgłoszenie naruszenia]

Jesli chce ci sie czekac meisiac na umowe, to bierz mBank, jesli chcesz miec konto od zaraz bierz BZ WBK Konto<30, konto dla osob ponizej trzydziestki, tak samo zero oplat jak w mBanku.

P.s. nie doczytalem ze ma byc rejestracja przez neta, ale w WBK chyba tez jest. P.s. czemu nei chce ci sie isc osobiscie do banku ? no chyba ze na wsi meiszkasz to inna sprawa.

P.s.2 wbk tez mozna przez neta [dlaciebie.bzwbk.pl/15882]

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2007-09-06 18:06:57

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

gastxxx
ole !
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 18:07      [zgłoszenie naruszenia]

No w sumie to zadupie.. 4 tys mieszkańców xD Przejdę sie jutro jeszcze zobaczyć jakie banki mają odziały, ale raczej rejestracja przez neta będzie najlepsza.

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

Ja bym zrobil tak na twoim miejscu. Zloz wniosek pzrez neta i do mBanku i do WBK. I wezmeisz to, ktore szybciej ci przywioza. A z doswiadczenia wiem, ze w tych sprawach WBK dziala blyskawicznie, mi karta do bankomatu przyszla po 3 dniach, a babka powiedziala ze czeka sie 2 tygodnie. Za zrezygnowanie nie ma zadnych konsekwencji, zanim podzpiszesz umowe. Sam tak mialem, zlozylem wniosek do mBanku, czekalem, czekalem, wkurvilem sie i poszedlem do WBK i zalozylem od zaraz. Po 2 tygodniach dzwoni kurier, zeby sie umowic na podpisanie umowy, to ja mowie "juz nieaktualne, czekalem miesiac i zalozylem sobie konto w innym banku", a koles "aha, nie ma problemu, czyli rezygnacja?" Tak. I koniec.

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2007-09-06 18:13:29

gastxxx
ole !
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 18:16      [zgłoszenie naruszenia]

zobaczę jeszcze czy nie ma czasem oddziału mBanku u mnie w mieście.. a poza czasem utworzenia konta który bank jest lepszy?

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 18:18      [zgłoszenie naruszenia]

mBank nie ma oddzialow, jest to bank tylko przez internet i to jest jego powazna wada, cos tam slyszalem ze jedyny chyba w Gdansku jest, czy tam maja robic dopiero nie wiem. A co do lepszosci, w sumie to podobne konta, tyle ze mBank ma wiecej bezplatnych bankomatow, a w WBK sa bezplatnme tylko bankomaty WBK i za sprawdzenie stanu konta placi sie zlotowke aha, no i mBank jest bezplatny dozywotnio, a w WBK od 30stki musisz zmienic na platne konto WBK.

Zmieniony przez - Klejcun w dniu 2007-09-06 18:19:50

gastxxx
ole !
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 18:22      [zgłoszenie naruszenia]

dzięki za oświecenie ;) Sog

Kask
 Wysłana - 6 wrzesień 2007 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

To ze w mbanku nie ma oddzialow to zaleta.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Znawca -

maanii
 Wysłana - 7 wrzesień 2007 08:20      [zgłoszenie naruszenia]

ja polecam mBank, posiadam konto, złożyłem wniosek przez internet, przyjeżdża gościu podpisujecie umowę, odjeżdża, czekasz jakiś tam czas przychodzą ci papiery do domku wraz z kartą, aktywujesz konto i po kłopocie. Mam 0zł za prowadzenie konta, mogę patrzyć ile pieniążków mam na koncie robić internetowe przelewy, szybko pieniądze w pływają, no i ta wygoda, iż w sklepie też można kartą płacić, często z tego korzystam bo nie chce mi sie nigdy nosić kasy przy sobie:) Polecam!!!

napoleonk
 Wysłana - 7 wrzesień 2007 11:57      [zgłoszenie naruszenia]

mbank ma jeszce jedna przewage nad konkurencja.Jest to ekarta do platnosci w internecie.BZWBK <30 czegos takiego nie ma.Polecam mbank

gastxxx
ole !
 Wysłana - 10 wrzesień 2007 15:07      [zgłoszenie naruszenia]

Jeszcze odnośnie mBanku- płaci się tam cos za wydanie Visy ?

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Konto w banku

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Drukarka pod działalność | Polityka/politycy w utworach muzycznych | najszybciej rozwijajace sie miasta w Polsce | Ranking partii | Inwsetowanie | Wniosek o przyznanie srodkow Funduszu Pracy na podjecie dzialalnosci gospodarczej | gdzie na prawo Łazarski czy Koźmiński? | Prawo wyborcze do parlamenty federacji rosyjskiej | ważność kursu na prawo jazdy | Ustalenie wyroku, co zrobić ?? | Co oznacza ten zwrot? | medal dla generala Jaruzelskiego | Zaświadczenie o niekaralności - jak uzyskać? | Umowa kupna-sprzedaży działki ogrodowej | Islam - podstawowe informacje | porada prawna | nagi | empik | kod ograniczeń nokia 6103 | szefowa | teleturnieje | przysłowia | przesądy | roksa w niemczech panie | zdradzila | rozwod | samemu | m jak miłość odcinek 1087 | mama siostra opowiadanie erotyczne | wazektomia | Z archiwum x | video | kryzys | jumping | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.