FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 16730 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Kontrola-szpiegowanie partnera 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kontrola-szpiegowanie partnera"   

DuszQ
 Wysłana - 8 marzec 2009 15:41      [zgłoszenie naruszenia]

moja byla zawsze ale to zawsze jak do niej przychodzilem to tylko jak wylozylem telefon na stol brala go i sprawdzala wszystkie polaczenia odebrane, wybrane i smsy. Nie przeszkadzało mi to bo nie mam nic do ukrycia ale w****ial mnie ten brak zaufania

po prostu Bartek...

chemistry
 Wysłana - 8 marzec 2009 18:19      [zgłoszenie naruszenia]

A nie robiła Cie ona tam przypadkiem za plecami w konia?

Daer
 Wysłana - 8 marzec 2009 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

Ja od dawna kasuję historię połączeń i smsy, więc nawet jakby jakaś dziewczyna chciała sprawdzać mój telefon, to nic by z tego nie było

A co do tego, że np. świadczy o czymś, gdy ktoś nie chce się poddać kontroli - w moim wypadku nie chodzi o ukrywanie niewierności, tylko niechęć do wyjaśnień. To, że jakaś dziewczyna mi pisze, że mnie kocha i tęskni nie znaczy, że łaczy nas coś więcej niż przyjaźń.

PS: Kasuje nie ze względu na podejrzliwość dziewczyn, z którymi się wiąże - tak ogólnie kasuje, bo np. czasem się zostawi telefon na imprezie, a potem ktoś z ciekawości sprawdzi, czego efektem są zbędne ploty.

Zmieniony przez - Daer w dniu 2009-03-08 19:29:16

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Ekspert -

Angel...
 Wysłana - 8 marzec 2009 21:04      [zgłoszenie naruszenia]

Nie zdarzylo mi sie sprawdzac skrzynki pocztowej, archiwum gg czy telefonu.
Nie mam takiej potrzeby, bo i tak mam dostep do wszystkich "zahaślonych" rzeczy mojego Paskuda, wiec wiadomo

Ekspert -

kasiia6
 Wysłana - 8 marzec 2009 21:19      [zgłoszenie naruszenia]

mi sie nie zdarzyło i jakoś nie czuję większej potrzeby szpiegowania jak ufać to ufać i już. moim zdaniem byłoby to złamanie prywatności, bo jak ja to mówię 'mamy życie razem, ale i każdy ma swoje' i nie powinno mnie interesować przykładowo o czym tam on pisze ze swoimi kolegami.

a mój facet ma hasła chyba do wszystkich moich kont, więc może sobie sprawdzać
chociaż wg mnie nie korzysta z tej opcji, bo jak przyjdzie jakiś sms na mój telefon i proszę, żeby zobaczył co to, to nigdy nie chce przeczytać

"mieć cel, a życie będzie gps-em do niego prowadzącym"

Rothen
 Wysłana - 8 marzec 2009 21:39      [zgłoszenie naruszenia]

tiaaa jak to mawiają Rosjanie "Ufaj, ale sprawdzaj"

marcin-ek
 Wysłana - 8 marzec 2009 22:00      [zgłoszenie naruszenia]

jak byłem młodszy to mnie rajcowało wbijanie na gg sióstr , teraz mam blokade psychiczną , chyba dojrzewam .

Specjalista -

masvidal
 Wysłana - 9 marzec 2009 00:14      [zgłoszenie naruszenia]

ogolnie to jak Daer nie mam nic do ukrycia ale chce uniknac zbednych tlumaczen, jakby wyniknela jakas "dziwna" sytuacja. Chodzi o to ze kobiety niektore sytuacje nadinterpretuja na wlasny (nie ukrywajmy - niewlasciwy) sposob.

"To, że jakaś dziewczyna mi pisze, że mnie kocha i tęskni nie znaczy, że łaczy nas coś więcej niż przyjaźń."

dokladnie tak, jakby przyszedl jakis mily sms od znajomej/przyjaciolki, lotewer to juz moglyby byc podejrzenia, pytania, niejasne sytuacje a w zasadzie bylby to wyimaginowany problem

Zmieniony przez - masvidal w dniu 2009-03-09 00:14:29

Zmieniony przez - masvidal w dniu 2009-03-09 00:15:52

"Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem,
a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem."

Eksplozja
20/21.12.2007. [*]
 Wysłana - 10 marzec 2009 00:19      [zgłoszenie naruszenia]

pass controle.. Oczywiście. Ręka na pulsie musi być.
Inna kwestia, się dowiedzieć czegoś czego byśmy nie chcieli wiedzieć..

nada86
 Wysłana - 10 marzec 2009 00:31      [zgłoszenie naruszenia]

a ja mojemu nie sprawdzam, On mi tez nie i jest fajnie. Kiedyś sprawdzalam byłemu ale mialam powody do tego aby to robić...ogółem to uważam że jednak lepiej jest kiedy się sobie wzajemnie ufa...

chociaż wiadomo że gdyby mi się coś nie spodobało albo naszłyby mnie jakieś podejrzenia to pewnie sprawdziłabym

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 21 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kontrola-szpiegowanie partnera

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

Warto przeczytać: Obstawiamy? | Zobaczcie !! | Dni niepołodne a ciaża? | Bardzo podoba mi się dziewczyna.. | samotny sylwester...... | czy to mozliwe?? | Tiaa i po sylwestrze... a ja jestem k...sko smutny :-( | prezerwatywa | chodził ktos kiedys ze szmula? | krew | @($^(@$*^$*% w sklepie %-) | Zakochany w NIKIM, what da fak? | 16 letnia panna a 20 letni pan:P | kocham go czy nie? | Drugie spotkanie po sylwku. | Czy mam się czego wstydzic??? | kim jest brzydkiburak | Lian Ross | camp leaders | pocieszalnia | wpadki | gopi krishna | fb link | link do fb | moi znajomi z nk | emigracja | hiszpanii | życie w holandii | do holandii | ohyeach | plepik | corsa c | kasia990 | opel corsa c | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.