FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19243 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
Korona Kielce 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Piękny Stadion 
Myślałem, że bedzie lepszy... 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Korona Kielce"   

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 29 marzec 2008 05:56      [zgłoszenie naruszenia]

Ciekawe, czy wiedział na co idą jego pieniądze

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -

Black Pete
 Wysłana - 29 marzec 2008 14:04      [zgłoszenie naruszenia]

Jak nie wiedział to też kiepsko o nim świadczy.

R11 rządzi - R11 radzi - R11 nigdy Cię nie zdradzi !!!

Ekspert -

areck
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 11:15      [zgłoszenie naruszenia]

Klicki wycofuje się z Korony!

Krzysztof Klicki, właściciel Kolportera Korony Kielce, poinformował na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, że wycofuje się z finansowania tego klubu.
Wszystkie zobowiązania zapisane w umowie zostaną wypełnione do końca bieżącego sezonu.

- Po wiadomościach z wrocławskiej prokuratury jestem zdruzgotany. Muszę powiedzieć, że poczułem się oszukany - powiedział Klicki na konferencji prasowej, odnosząc się w ten sposób do zarzutów korupcyjnych ciążących nad klubem.

- Absolutnie nie dopuszczę jednak do sytuacji, by Korona przestała istnieć. Teraz tylko działacze muszą stawiać cele na miarę budżetu, bo ja wycofuję się z finansowania, jak również wycofuję nazwę Kolporter - dodał.

Błogosławiony, kto nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza dowodu tego w słowach

Ekspert -

Wania81
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

Wdowczyk w 100% przyczynil sie do zniszczenia tego klubu!!!!Sponsorzy tacy jak pan Klicki to jest przyszlosc naszej ligi,a ludzie tacy jak ten pseudo trener zniechecaja tych ktorzy chca w pilke inwestowac.Wdowczyk powinien zostac zawieszony dozywotnio i zeslany jeszcze do ciezkich prac...Zabija pasje takich ludzi jak Klicki,i wcale sie nie dziwie,ze sie wycofal..A gnojek Wdowczyk jeszcze powie,ze nie mamy moralnego prawa oceniac jego czynow...Ale sie teraz wkur...sorki ponioslo mnie

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

bodymaker
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 12:08      [zgłoszenie naruszenia]

myślisz, że Wdowczyk płacił sędziom z własnej kasy

Specjalista -

Wania81
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 12:30      [zgłoszenie naruszenia]

Piłkarze robili zbiorke z pieniedzy ktore dostwali z premii,a Wdowiec wybieral ktore mecze kupowac,przeciez wszedzie o tym juz bylo napisane...Nie sadze aby Klicki bawił sie w takie coś i to w trzeciej lidze,majac w silna druzyne jak na ten poziom rozgrywek...

Zmieniony przez - Wania81 w dniu 2008-04-02 12:30:50

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

malygarb
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

Podobno pilkarze sie zrzucali po 200-600 zl na glowe, Wdowczyk pewnie tez swoje dokladal.
Banda kretaczy. Pseudoautorytety. Niedobrze mi sie robi gdy widze twarz Wdowczyka a ten jeszcze ma czelnosc wyglaszac oburzenie w mediach. No ****a zupelny upadek obyczajow.
W dawnych czasach kiedy ludzie mieli jescze honor.
Ktos przylapany w towarzystwie na haniebnym czynie plamiacym honor jego i rodziny poprostu bral bron i szedl w odludnione by odejsc z twarza. Dzisiaj nie dosc, ze nie ma skruchy to jeszcze sie usprawiedliwia.
Zupelny brak elementarnych wartosci. Zenada, powinni go wsadzic do pierdla tak jak reszte "lesnych dziadkow"
Nic tylko czekac az sie posypia te pseudautorytety, matolki.

Oczywiscie nie wymagam od nikogo by sobie strzelal w leb, ale to taki przyklad jak sie ludzie upodlili.

Wania81
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

Najbardziej mnie wpienia jak ktos chwali Wdowczyka-sprzedawczyka,ze potrafil sie przyznac,przeciez zanim do niego nie przyjechala CBA to milczal,a jak zobaczyl material dowodowy to sie przyznal by sobie polepszyc...

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

DiseQ
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Czołówce ligi to wyjdzie na dobre.

Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody
- resztę po prostu roztrwoniłem.
G.Best

Znawca -

SureShot
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

Mozesz mi wytlumaczyc jak komukolwiek to moze wyjsc na dobre?Przeciez Korona do tej czolowki nalezala.Teraz bez takiego sponsora,a watpie zeby znalazl sie jakis inny powazny sponsor do kupna takiego klubu...czego go dosc szybki zjazd w dol.Jak szybki to w duzej mierze bedzie zalezne od ustalen prokuratorskich.

No i tak,zmienilem zdanie.Liga 12 zespolowa to bardzo dobry pomysl.No chyba,zeby rozwiazac rozgrywki 1 i 2 ligowe i zbudowac je od poczatku,dopuszczajac szczegolnie do 1 ligi tylko te druzyny,które:

a)spelnia wymogi dotyczace budzetu,stadionu itp
b)na ta chwile sa wolne od podejrzen kupienia awansu,czy wiekszej liczby meczy,bo niestety obawiam sie,ze 90% zespołów kupilo choc jeden mecz i wtedy niech ta liga ma te 16 zespolow.

Tylko,ze tutaj trzeba by polaczyc wysilki organow panstwowych,PZPN,samych klubow i porzadnie te kluby zlustrowac.

Ja sie tylko obawiam zapowiedzi wroclawskiej prokuratury,ze lada dzien w kajdankach moze pojawic sie wiecej znanych lub bardzo znanych osobistosci naszego pilkarskiego bagna.Bo co bedzie jak rozpoczna sie nowe rozgrywki a beda wybuchaly kolejne korupcyjne bomby?ZNowu bedzie degradowac?Niech zalatwia to do konca tego sezonu,albo do momentu zakonczenia sledztwa niech nie startuja kolejne rozgrywki.

Bo tracimy i mi kibice i poszczegolne,czyste na ta chwile kluby,bo canal juz zapowiedzial daleko idace konsekwencje.

Szkoda Klickiego,bo zapowiadal dzialanie dlugofalowe i gdyby nie banda gamoni,pewnie udaloby mu sie zbudowac to co zamierzal,czyli nie tylko solidny polski klub ale i mogacy nas reprezentowac za granica i stadionem i pilkarzami i kibicami.

a tak,diabli wzieli

[www.riviera-spa.pl] ; [www.helse.pl]

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 22 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Korona Kielce

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22