FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 19243 razy ¬

ROZRYWKA | Sport
Korona Kielce 
[powiadom znajomego]    
Opcja Wyniki Głosuj
Piękny Stadion 
Myślałem, że bedzie lepszy... 
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
wyniki ankiety dostępne po głosowaniu
Autor "Korona Kielce"   

Black Pete
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 13:42      [zgłoszenie naruszenia]

Wdowczyk bardzo stracił w moich oczach.

Zresztą najpierw się przyznał, ale teraz już znowu coś kręci, że niby płacił sędziom za uczciwość.

Szkoda Klickiego, kibiców w Kielcach i tego stadionu, chociaż oczywiście to za duże uproszczenie że wszystko jest winą Wdowczyka. Ale ogólnie źle to wygląda, skoro tacy pasjonaci jak Klicki odwracają się od piłki, niedługo nikt nie będzie chciał tego sponsorować, bo po co narażać się na udział w kryminalnym procederze.

Zmieniony przez - Black Pete w dniu 2008-04-02 13:48:36

R11 rządzi - R11 radzi - R11 nigdy Cię nie zdradzi !!!

Ekspert -

Wania81
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 13:50      [zgłoszenie naruszenia]

SureShot to,ze wkrotce prokuratura zapoka do drzwi ludzi zwiazanych z PZPNem jest akurat pozytywne.Bo Ci kolesie smieja sie opini publicznej w twarz i robia swoje...Jak widze tego Koźmińskiego to całkowicie mi rece opadaja...Ale podejrzewam,ze on ma taka role,zeby wszystko przyjmowac na siebie a Listek i cala ekipa przez to nie musi wymyslac roznych bajeczek,jest od tego jeden łoś...Listkiewicz to wedlug mnie powinien zostac prezesem Fifa a nie PZPN bo jest ciagle na wyjazdach...a w Polsce w ogole nie udziela sie...mielibysmy go z głowy;)

Tego co napisal Diseq to najchetniej bym nie komentował ale musze...Jak Ty takie rzeczy piszesz to nie narzekaj potem na poziom rozgrywek w Polsce,sponsorzy tacy jak Klicki powoduja,że do naszej ekstraklasy zblizaja sie pieniadze o ktorych jeszcz nie tak dawno mozna bylo pomarzyc...Zreszta Korona szła dobra droga by czołowke dogonic jesli nie nawet za kilka lat przegonic...

Wuuu Kaaaa eeeeS!!!!!!!

Znawca -

SureShot
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 13:58      [zgłoszenie naruszenia]

Wania,zle mnie zrozumiales,to bardzo dobrze ze ich wszystkich zamkna lub usuna ze stanowisk.Moje obawy raczej dotycza tego,jak wiele i jak wysoko postawionych i znanych opinii spolecznej ludzi w tym siedzialo.Juz bylo kilku takich co mowili,zee ooo to dla mnie wielkie zaskoczenie ze zwineli tego i tego,ze to skandal i ten Pan nie powinien miec juz nic wspolnego z pilka.Po kilku dniach,widzialem tego samego kolesia prowadzonego do policyjnego samochodu... :/

Wczesniej,myslalem poprostu ze to jest chore,ze zalatwienie tej sprawy tak dlugo trwa...teraz widze,ze poprostu bylo to robione na tak wielka skale i tak wielu ludzi jest umoczonych.Wiec bravo dla prokuratury,niech robia swoja,nic zlego wiecej na nich nie powiem.

Buhahaha a Wdowczyk mowiac w tvn czy innej gazecie ,ze zyczy prokuratorom powodzenia i robia swietna robote,to juz totalnie sie skompromitowal.

Kolejna sprawa...PZPN...czy oni musza z wszystkim czekac do oficjalnego posiedzenia?To ze Wdowczyk byl na ostatnim meczu swojej druzyny i mogl ja normalnie prowadzic,to juz granda jest.Powinni umiec zawiesic kolesia w ciagu kilku godzin, a nie czekac tydzien.Patalachy.

BTW...w Portugalii toczy sie sledztwo przeciewko Porto,Nationalowi,Benfice i BOaviscie...za korupcje ta ostatnia ma byc zdegradowana.Porto ma stracic iles tam pkt.

A wlasnie,ja sam mialem kontakt ze srodowiskiem skorumpowanych sedziow ,mialem zajecia z jednym z glownych aferzystow

Zmieniony przez - SureShot w dniu 2008-04-02 14:00:20

[www.riviera-spa.pl] ; [www.helse.pl]

Znawca -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 16:43      [zgłoszenie naruszenia]

Spodobał mi się jeden komentarz kibica Korony w RMFie, że zrobili sobie z Klickiego bankomat
Wile osób, kibiców Korony rozumie i popiera Klickiego.

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -

eevee_king
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 16:45      [zgłoszenie naruszenia]

też to słyszałem

Smutno dziś do nieba iść...

Ekspert -

dort
mistrzu kiczu
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 18:47      [zgłoszenie naruszenia]

Korona wyrzuca piłkarzy

Trzej piłkarze pierwszoligowego Kolportera Korony Kielce - Brazylijczyk Hermes, Jakub Zabłocki i Sławomir Rutka - rozwiązali w środę kontrakty z tym klubem.
W piątek władze klubu zawiesiły ich do czasu wyjaśnienia udziału w aferze korupcyjnej, polegającej na ustawianiu wyników meczów w sezonie 2003/04, gdy kielecki klub z sukcesem walczył o awans do drugiej ligi.
W środę Hermes i Zabłocki po raz kolejny spotkali się z prezesem klubu Adamem Żakiem. Efektem rozmowy jest decyzja o rozwiązaniu ich kontraktów z klubem za porozumieniem stron. Wcześniej piłkarze nie wyrazili chęci trenowania z zespołem Młodej Ekstraklasy.
Nieco później zapadła również decyzja o rozwiązaniu umowy ze Sławomirem Rutką.
Przed tygodniem funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego i policji zatrzymali sześć osób, którym prokuratura postawiła zarzuty korupcyjne, związane z "ustawianiem" wyników meczów Kolportera Korony Kielce w sezonie 2003/04, gdy klub ten walczył o awans do drugiej ligi. Najbardziej znanym z zatrzymanych jest były trener kieleckiej drużyny Dariusz W.
Władze klubu po wybuchu afery korupcyjnej zawiesiły w prawach trzech piłkarzy, którzy występowali w Kolporterze Koronie w sezonie 2003/04, a dziś reprezentują barwy pierwszoligowego zespołu.
W środę podczas konferencji prasowej w Kielcach właściciel i główny sponsor klubu Krzysztof Klicki zapowiedział rezygnację z dalszego finansowania zespołu.

A po sezonie wielka wyprzedaż, tak jak w Zagłębiu

"... nie dziękuj, powiem Ci szczerze, pierwszy bym strzaskał pałkę na Twej głowie,
gdyby nie dziatek pacierze..."

Potrzebujesz fotografa ? --->[mietekmalek.com/]

Ekspert -

Black Pete
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 19:07      [zgłoszenie naruszenia]

Z tej trójki to zwłaszcza Hermes jest klasowym piłkarzem.

A latem pewnie będzie rozbiór drużyny, skoro już sponsor się wycofał.

Ekspert -

eevee_king
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

ciekawy jestem kto sięgnie po Hermesa

Smutno dziś do nieba iść...

Ekspert -

bodymaker
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 23:00      [zgłoszenie naruszenia]

Hermes to dobry zawodnik, będzie miał wzięcie mimo bagażu jaki z sobą niesie. Wdowczyk animował korupcje, a Hermes jako 1/18 drużyny się nie wyłamywał.

Specjalista -

Black Pete
 Wysłana - 2 kwiecień 2008 23:03      [zgłoszenie naruszenia]

On wtedy chyba od niedawna był w Polsce? Mógł nawet dobrze nie rozumieć co jest grane.

Ekspert -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 22 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Korona Kielce

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22