FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6173 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Kosiarka spalinowa xD 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kosiarka spalinowa xD"   

Danielloo
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 11:09      [zgłoszenie naruszenia]

sprawdz czy jest iskra na swiecy. Wlej paliwo bezposrednio do gaznika- musi zapalic

Sześć cylindrów mnie napedza , a w chacie głód i nedza.
Dużo gazu i sprzęgło od razu
Zamiast krwi etylina, zamiast serca turbina.

Saymonn
 Wysłana - 1 kwiecień 2007 11:27      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym lał bezposredni do cylindra,wykrec siwece,wlej do cylintra troszke paliwa ,wkrec swiecec i ciągnij sznurek musi zapalic

p.picollo
 Wysłana - 2 kwiecień 2007 23:12       [zgłoszenie naruszenia]

podgrzej silnik. Np jakas dmuuchawą i ciepłym powietrzem ja ogrzej. Powinno pomoc

Zapraszam do zakupu artykułów z branży dziecięcej... Wózki, foteliki, krzesełka, akcesoria

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 3 strony.   poprzednia

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kosiarka spalinowa xD

Strony: 1 2 3

Warto przeczytać: Honda NS-1 | JAKI SPRZET? | zalane auto | 125/50 | Co wozimy w naszych bagaznikach/schowkach | tylni błotnik-"nalepka"-osłonka | Volvo | Civic V | średnia wartość rynkowa | scigacz i neon | Problem immobilizer | gaz w toyocie? | Lancia Delta | Honda Civic 1.5 VTEC benzyna, 1998r. | Dobre auto do 36tyś PLN? | Wybór skutera? | klejnot nilu | wso2011 | pirelli 2007 | madz | adresy testowania tabletek | maluch z silnikiem od motoru | pamięci | madzia | chemia | brzydkiburak | sheik | chanys | pedofile | squirting | truskawki | żaba | żaby | kobiecy wytryskporady | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.