FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 6501 razy ¬

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Kosmetyczka->twarz-Oczyszczanie 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kosmetyczka->twarz-Oczyszczanie"   

VooDooMan
 Wysłana - 18 grudzień 2006 18:59        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Jako iz wyszukiwarka nic nie znalazla .. (chyba ze ja nie umie szukac) zadac chce wam pytanko:P Wszczegolnosci do tych ktorzy odwiedzili salon kosmetyczny w celu oczyszczenia buzi:P

Na czym on polega?:P Czy takie pojscie daje efekty ?
Tzn mam pryszcze podskorne (nie białe:P) nie wiem jak to nazwac=] I wygladaja jak wulkany :P
Biore zma przed snem oraz posiadam rozne srodki typu Benzacne. Stosuje to codziennie przemywam twarz kilka razy dziennie i nic nie pomaga:P .. NIedlugo mam 18'stke i chce jakos wygladac

Co takiego mi tam "magicznego" kosmetyczka zrobi ze to nagle zniknie:D ? Wycisnie?:P Przeciez jak ja bym sam chcial to zrobic obsral bym sie z bolu:P ..
Dobra =D .. do sedna Co takiego zrobi? Warto isc na to ? boli?:D oraz srednie ceny takiego oczyszczania moze sie orientujecie?:P

PS... Nie smiac =d .. dobra i tak wiem ze bedziecie
ps2... Nie brałem mety zeby nie bylo
PS3 <--- GOOGLE mnie nie lubia :P

Zmieniony przez - VooDooMan w dniu 2006-12-18 19:01:00

Znawca -

ona1983
 Wysłana - 18 grudzień 2006 20:37      [zgłoszenie naruszenia]

[http://www.insomnia.pl/W%C4%84GRY-t204076-s2.html]
Tu się troszkę opiasłam na ten temat,ale jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to pisz.
Zabieg prawidłowo wykonany powinien pomóc a nie zaszkodzić

Znawca -

VooDooMan
 Wysłana - 18 grudzień 2006 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

ooo wielki sog... !!:)

A znasz moze jakies salony godne polecenie we wroclawiu?:) Oraz ile moglby kosztowac zabieg tym laserem oczyszczania twarzy + pleców?:)
Jak ktos chce mnie po pleckach pomasowac to ma istne wertepy =/i nie wspomne o tym jak mnie te syfy na plecach bola :/ ...
pozdrawiam:)

Znawca -

ona1983
 Wysłana - 18 grudzień 2006 20:56      [zgłoszenie naruszenia]

Niestety nie znam żadnej kosmetyczki we Wrocławiu.Ja w Rzeszowie za czyszczenie twarzy za pomoca ultradźwięków płaciłam 70zł.Za plecy chyba będzie więcej troszkę bo duża powierzchnia,ale warto zapłacić by nie czuc tego bólu

Znawca -

VooDooMan
 Wysłana - 18 grudzień 2006 21:07      [zgłoszenie naruszenia]

zeby sie tego pozbyc to moge zaplacic i przebolec utrate kasy ... :P Jeszcze raz dziekuje:* =] ..

Znawca -

Madness666
 Wysłana - 18 grudzień 2006 21:17      [zgłoszenie naruszenia]

Byłem u kosmetyczki i ... gorszego bólu chyba nie czułem w życiu . Po zabiegu chodziłem w****iony a moje ubranie dosłownie przykleiło się do mnie hrhr. Efekt był taki, że do dziś nie mam ani jednego pryszcza na czole .
70zł i chyba niedługo znowu się wybiorę. Jak lubisz tortury to polecam.

W4MP
 Wysłana - 19 grudzień 2006 12:04      [zgłoszenie naruszenia]

z tym bólem to nie przesadzajcie, leciutkie ukłucia

XXwielkiXX
 Wysłana - 20 grudzień 2006 16:59      [zgłoszenie naruszenia]

kup sobie zel do peelingu gleboko oczyszczajacy czy jaki hvj i powinno pomoc

katani
 Wysłana - 22 grudzień 2006 07:49      [zgłoszenie naruszenia]

ja bylem wczoraj na oczyszczaniu i bylo milo.kosmetyczka mowila co robi i po co. czuc lekki bol,ale to nic strasznego, mnie osobiscie najbardziej denerwowalo jak oczyszczala na srkoniach.
zaplacilem 70zl (za 50 tez mozna bylo na jakis innych kosmetykach)
mowila ze raz na pol roku oczyszczanie jest wskazane

Zmieniony przez - katani w dniu 2006-12-22 07:49:44

1812 - klęska Napoleona pod Moskwą
1912 - katastrofa Titanica
2012 - Mistrzostwa Europy w Piłce nożnej w Polsce i na Ukrainie

macja
 Wysłana - 22 grudzień 2006 13:54      [zgłoszenie naruszenia]

Oczyszczanie jest dobre dla osób, które mają pierwsze symptony trądziku, aby uniknąć tej choroby, bądź w jakimś stopniu ją zmniejszyć. Po fakcie, kiedy jest pełno krost, trudno osiągnąć jakieś pozytywne skutki.
Należy pamiętać o:
- bólu, który niewątpliwie towarzyszy temu zabiegowi, z pewnością nie jest przyjemny
- powtarzaniu zabiegu raz na 3-6 miesięcy, w zależności od potrzeby
- cenie -> oczyszczanie kosztuje do 100 zł
- zaczerwienieniom, które utrzymują się kilka dni po oczyszczaniu (najczęściej 2). najlepiej zarezerwować sobie chwilę na oczyszczanie przed wolnym weekendem, który spędzisz w domu lub przed wyjazdem - szczególnie, gdy ma się trądzik, twarz po oczyszczaniu wygląda jak nieświeży burak
- i o tym, że ten zabieg wcale nie jest konieczny! ->
Każdy ma zupełnie inną cerę i jego problemy są indywidualne. Kosmetyczka dostosuje się do Twoich potrzeb i wybierze dla Ciebie zabieg, który w jakimś stopniu zmniejszy ilość tych "wulkanów" Niekoniecznie musi być to bolesne i niezawsze korzystne dla cery oczyszczanie skóry (zdarzają się przypadki, że po takim zabiegu jest jeszcze gorzej niż było)

Specjalista -

VooDooMan
 Wysłana - 5 styczeń 2007 16:26      [zgłoszenie naruszenia]

Hi.. jeszcze raz pisze :D nie chce zakladac nowego tematu wiec odnawiam..

bylem u kosmetyczki i spytalem o oczyszczanie laserowe
..
krzyknela mi 300zł za zabieg i trzeba ponoc przejsc 2/3 kuracje :/
poleciała w hoja czy mi sie wydaje? Oczywiscie wyszedlem z usmiechem na twarzy :F

edit..

czy moze to o ultradzwieki powinienem zapytac:D

Zmieniony przez - VooDooMan w dniu 2007-01-05 16:29:37

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kosmetyczka->twarz-Oczyszczanie

Strony: 1 2 3 4