FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 7708 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Koszt lakierowania samochodu ? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Koszt lakierowania samochodu ?"   

fellowes
 Wysłana - 25 marzec 2010 22:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Siema, jaki może być orientacyjny koszt lakierowania małego hatchbacka ? Konkretnie seat ibiza 2 gen. Lakier takie sam jak oryginał albo jaki może być koszt samych materiałów ? Z góry dzięki za odpowiedzi

"w USA mają tax zamiast vat-u" ~ tpawel

skowyrny
BARTCZAK
 Wysłana - 25 marzec 2010 23:23      [zgłoszenie naruszenia]

To zależy od tego gdzie to będziesz robił. U mnie lakierowanie elementu 200 zł a cały samochód mam po 2000-2500 zł, a w ww-a np lakierowanie elementu 450 zł więc sam sobie policz To jeszcze zależy czy robisz po znajomości czy tak po prostu oddajesz.

To lakiernik sobie już materiały załatwia i wlicza w cene lakierowania

Zmieniony przez - skowyrny w dniu 2010-03-25 23:24:17

"kvrwa odszedles i zwierzu odżyl taki ejst fakt wiec wypyerdalaj elo" - Koko

Znawca -

fellowes
 Wysłana - 25 marzec 2010 23:47      [zgłoszenie naruszenia]

Po znajomości, tak że mogę przynieść moje materiały chodzi mi o koszt usługi samego lakierowania tak +/-. Załóżmy że samemu przygotowuję auto do lakierowania, przywożę materiały i ile może kosztować taka usługa

skowyrny
BARTCZAK
 Wysłana - 25 marzec 2010 23:54      [zgłoszenie naruszenia]

Nie rozumiem co masz na myśli przygotowanie auta. Chcesz sam rozebrać, i zapodkładować? :O Szczerze Ci powiem, że już kiedyś na własną rękę dobierałem lakier (w sklepie "spec" dobierał przez fiszki) i odcień się różni :-/

Wiesz jak sam to zapodkładujesz i rozbierzesz to tak orientacyjnie to z 1000 zł? Wkońcu pozostanie mu tylko polakierować i wypolerować, a to już mniejsza część roboty

Oczywiście tylko strzelam bo nie wiem co masz na myśli pisząc o przygotowaniu auta

"kvrwa odszedles i zwierzu odżyl taki ejst fakt wiec wypyerdalaj elo" - Koko

Znawca -

fellowes
 Wysłana - 26 marzec 2010 00:13      [zgłoszenie naruszenia]

W sensie poszpachlować tam gdzie trzeba i zmatowić lakier, odcień mnie nie interesuję bo auto jak już będzie lakierowane to w całości, pogadam z wujem w święta ile by chciał, wiem że za flaszkę nie zrobi ale jakby tak za 5stów zrobił to autko będzie lakierowane

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 26 marzec 2010 02:57      [zgłoszenie naruszenia]

Za 5 stów cale auto to po dobrej znajomości.

Kiss French, Wear Italian, Drive German

Znawca -

kulmas
 Wysłana - 26 marzec 2010 07:09       [zgłoszenie naruszenia]

nawet po znajomosci nikomu by sie nie chcialo yebac za 5 stow
no chyba, ze lakiernik slaby a co za tym idzie nowy lakier wcale nie lepszy

...

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Koszt lakierowania samochodu ?

Warto przeczytać: Opel Corsa B - tuning optyczny i mechaniczny | Pytania o blacharkę | Dym ze stacyjki | sportowe amortyzatory w passacie B5 | zabrany dowod rejestracyjny | TTE | TOYOTA AVENSIS | WYBLAKLY LAKIER | Zwiekszenie mocy vw passat | najszybszy w mieście wóz | Skóra na deske ,fotele,drzwi i boczki | Opel Cora B - tuning mechaniczny | Dobry wydech !! | SZukam auta - Fiat 125 Oryginal | pytania na egzamin kat. A | pytanie do kierowców | wpadki | gopi krishna | fb link | link do fb | moi znajomi z nk | emigracja | hiszpanii | życie w holandii | do holandii | ohyeach | plepik | corsa c | kasia990 | opel corsa c | kasia szczepaniak | Corsa | Kawały | srogie rycie bani | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.