FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 858 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Krętacze z Orange 
[powiadom znajomego]    
Autor "Krętacze z Orange"   

Mottor 16
 Wysłana - 22 marzec 2007 14:34        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

23 lutego 2007 oddałem swój telefon do punktu Orange - gdzie go kupiłem. Zostałem poinformowane, ze zgodnie z gwarancja naprawa ma trwać nie dłużej niż 14 dni roboczych. Po 14 dniach roboczych zadzwoniłem do nich z pytanie co jest z moim telefon, odpowiedz była taka " Salon jest otwarty do 21, my jeszcze do Pana zadzwonimy" - nie zadzwonili. Kilka dni później, znowu zadzwoniłem i znów nikt nic nie wie, ale Pani mnie zapewniła, że się dowie i za chwilkę oddzwoni - jak nie trudno zgadnąć nie oddzwoniła. Poszedłem, wiec do salonu Orange, rozmawiam stanowczo za jakąś Babką, która zaraz pobiegła po kierownika salonu. Kierownik mnie zapewnił, ze telefon będzie do końca tego tygodnia. Wczoraj(w środę) dzwoni do mnie jakaś kobieta z Salonu i mówi mi, że oni zgubili mój telefon i ze musze jeszcze poczekać. Szlag mnie trafia, bo ja chce swój telefon, a oni bezkarnie strasznie przeciągają sprawę.

Moje pytania:
1. Czy mogę tam jutro pójść i domagać nowego telefonu lub najlepiej zwrotu gotówki?
2. Czy można wygrać z Orange?

Ps. z góry dziekuje, ze przydatne odpowiedzi

.:Aktualnie Mottor 20:..

klauduśś
 Wysłana - 22 marzec 2007 15:26      [zgłoszenie naruszenia]

ja nic nie pomoge, powiem tylko tyle, że mój telefon trzymają od 12 stycznia tak, prawie trzy miesiące i ciągłe wymówki, że muszą zmienić cały srodek telefon i sprowadzic czesci z Niemiec, nawet chciałam by przysłano mi zepsuty, a na czas za nim przyjdzie dali mi siemensa ax72 i czekam i czekam..i nawet nie wiem, co mam już robić:-/
I dołączam się do pytań

Zmieniony przez - klauduśś w dniu 2007-03-22 15:27:56

"...bo wiesz, słońce z deszczem wywołuje tęcze;)"

Mottor 16
 Wysłana - 22 marzec 2007 16:13      [zgłoszenie naruszenia]

Klauduśś, a ja myslałem, że u mnie przeginaja Ja myslę poważnie nad "wycieczką" do rzecznika praw konsumenta, ale najpierw chciałem zaczerpnąc informacji na forum.

btw. Mnie jako zastępczy dali Nokie3510i, która wg umowy jest warta 700zl

.:Aktualnie Mottor 20:..

RysioROX
 Wysłana - 22 marzec 2007 19:02       [zgłoszenie naruszenia]

Idz do rzedcznika, on Ci poradzi, a jak dobrze pojdzie to sie możesz dobrze wycwanic.

Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Krętacze z Orange

Warto przeczytać: Nie uiszczenie opłaty skarbowej po kupnie auta - kara? | Zlecenie, a wypadek przy "pracy" | Jazda bez prawka... | vat od... darowizny? | Wylegitymowanie przez policję | blogi ekonomiczne | Świadek | male pytanko;) | pytanie nie wiem jak nazwać (doszktałcenie?) | Prawo administracyjne | konsekwencje | Wezwanie do zapłaty mandatu | Nadgorliwy sąsiad | co na to prawo? | Problem z allegro | Wezwanie na przesłuchanie | aleksandra woźniak | ola szwed playboy | zdjęcia | nagie | windows cd key | tatoo | geronimo | golenie | golić | zarost | dota | moonsp | erekcja | projekt ze statystyki | plaża | masturbacja | walenie konia | bmw | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.