FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 707 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Kradzież 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kradzież"   

trotyl_ton
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 00:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Czy policja przyjmie mi zgłoszenie o kradzieży kluczy wraz z tokenem jeżeli nie znam sprawcy, nie wiem w jakim momencie to się stało i nie zginęły mi one wraz z dokumentami ?

edit: Chodzi o to, że sam nie wiem czy to zguba czy już kradzież. Przeszukałem prawdopodobne miejsca zgubienia i nie było tam ich.

Zmieniony przez - trotyl_ton w dniu 2009-09-21 00:25:30

CZB
 Wysłana - 21 wrzesień 2009 16:04       [zgłoszenie naruszenia]

łatwiej zamek wymienic

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kradzież

Warto przeczytać: dziedziczenie kredytów | prawo jazdy | Licytacje komornicze ruchomości | prosze o szybką odpowiedź, chcą ze mnie ściągnąć hajs?? | Galerianka tfu węglanka!! | Jak ominąć znak do 2,5t jeśli na ulicy mamy firmę? | studencka karta kredytowa mbank euro<26 | pobicie pomocy | KZK GOP-potwierdzenie fałszywych danych swoim nazwiskiem | Prawa I rzędu | Kiedy można zwrócić prezent i towar do sklepu | ALIMENTY - czy muszę? | umowa zlecenie a wyzysk | kontrola konta przez US | za niewinność... | Stłuczka nie stłuczka. | surfbar | aleksandra szwed playboy | widok z eukaliptusa | alkohol | wroclaw | co robic z dziewczyna | tirque | najleprze foty filmy z fotki tv | kopta | palec w dupę | jądra | kopt | umacnianie związku | maciexxx | żołądź boli | JOW | filmy dvdrip | cipki | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.