FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1466 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Kradzież zawiasy 1,5/5 
Temat zamknięty [powiadom znajomego]    
Autor "Kradzież zawiasy 1,5/5"   

Fulbi
 Wysłana - 27 wrzesień 2009 12:35        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Ostatnio zostałem złapany na kradzieży. Suma 14tyś zł w towarze sklepowym. Razem ze wspólnikiem dostaliśmy od razu zarzuty ja 1,5 na 5lat on 1rok na 5lat. W moim mieszkaniu znaleziono jeszcze towaru na 1500zł pochodzącej z kradzieży z innym wspólnikiem. Dobrowolnie poddałem się każe do wszystkiego się przyznałem, bez rozprawy ponoć otrzymam wyrok. Moje pytanie czy mogę dostać większy wyrok, za te np 1500zł skradzione wcześniej z innym nieznanym policji wspólnikiem? Sam on miał się ze mną skontaktować co do tej pory tego nie uczynił. Teraz mam zwrócić 14tyś zł na pół, czyli po 7 tyś na połowę. Jednak wspólnik będzie teraz odsiadywał wyrok za pobicie i nie będzie miał jak spłacić tych 7 tyś. To czy ja będę musiał zwracać całość? Zależy mi na pozostaniu na wolności... Towar nie został odnaleziony. Ma go sprzedać ten 3 wspólnik i skontaktować się ze mną

Zmieniony przez - Fulbi w dniu 2009-09-27 12:37:27

Zmieniony przez - Fulbi w dniu 2009-09-27 12:38:54

Peace Love and Extasi

Bareq
 Wysłana - 27 wrzesień 2009 16:40      [zgłoszenie naruszenia]

nie no, jesli zasadzono ci 7 tys to tyle bedziesz musial zaplacic, drugie 7 to juz brocha wspolnika. A po chusteczke 3 wspolnik bedzie sprzedawal ten towar (pewnie jeszcze za pol ceny)? Nie lepiej bylo go oddac i miec z glowy rekompensate dla wlasciciela?

kaciun
 Wysłana - 27 wrzesień 2009 16:52      [zgłoszenie naruszenia]

czasami oddanie towaru nie wchodzi w gre, moi znajomi tez za gnojka o***vali budowe z roznych gadzetow i musieli placic a sprzetu spowrotem ta ekipa budowlana nie chciala widziec. Ja nie bardzo kumam tego co ty zrobiles, pokrętnie opisane. Tyle ile zasądzono tyle bedzie czyli 7 tys jak przedmowca pisze, wspolnika kwestia cie nei obchodzi a co do tych 1500 jezeli to jest z innej kradzierzy to moze isc nowym tokiem postepowania ale nie odwiesza ci tych zawiasow co teraz dostales. Za malo info na ten temat podales "towar nei zostal znaleziony, ma go sprzedac 3 wspolnik" mindfvck

Zmieniony przez - kaciun w dniu 2009-09-27 16:53:17

erossi
 Wysłana - 27 wrzesień 2009 16:53     
 Usunięta przez Donio za naruszenie Pkt4 regulaminu forum.
[zgłoszenie naruszenia]

Donio
 Wysłana - 27 wrzesień 2009 18:29       [zgłoszenie naruszenia]

Fulbi napisał cyt. : Moje pytanie czy mogę dostać większy wyrok, za te np 1500zł skradzione wcześniej z innym nieznanym policji wspólnikiem? Sam on miał się ze mną skontaktować co do tej pory tego nie uczynił ...Towar nie został odnaleziony. Ma go sprzedać ten 3 wspólnik i skontaktować się ze mną

forum nie służy udzielaniu pomocnictwa podejrzanym bo takie zachowanie jest karalne

dlatego zamykam

*** Moderator działu Prawo i Ekonomia ***
Spec prawa karnego
i procesowego

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia Temat zamknięty

Kradzież zawiasy 1,5/5

Warto przeczytać: Potwiedzenie | Czy wymagany jest paszport aby wjechać do Chorwacji ? | Prośba o pewną stronę | Zatrzymana paczka w Izbie Celnej | UP a nowe studia | Zwrot towaru | czy moge zerwac umowe z tpsa | Wyrok | Allegro - sprzedaż poza aukcją i zakańczanie przed czasem | Oddanie towaru | przedawnienie wyroku | hipermarket oszukał, pomocy! | Zarabianie | Sprawa sadowa o zlikwidowanie polisy ubez. | Żyrant | jaka jest cena gruntów ornych | kokaina | aleah x | aleah | australia | whisky | tv pci slot za darmo | PCMCIA karta | miss mokrego podkoszulka | bsp | wok | test 2 | ludzie godni | studniowka | korzewski | the walking dead | honda prelude | walking dead | billboard | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.