FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 997 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Krajowy rejestr długów - pozew 
[powiadom znajomego]    
Autor "Krajowy rejestr długów - pozew"   

melvinmilk
 Wysłana - 22 lipiec 2010 12:53        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Mam taka sprawę. Jakiś czas temu miałem spięcie z szumowinami z Tele2. Chodziło o spłatę urojonych należności rzędu 60zł.

Jako,że wolałbym zginąć niż zapłacić sprawa trafiła do sadu. Ostatecznie powód w postaci jakiejś gównianej firmy windykacyjnych wycofał się z całej sprawy.

Ostatnio załatwiając jakieś formalności dowiedziałem sie ze figuruję w KRD. Nieźle mnie to wkurzyło i zastanawiam sie co moge z tym zrobić? Nie chodzi już generalnie o kredyty, bo nigdy nie wezmę, chodzi natomiast o zasady.

W sumie zawojowałbym z gnojami, tylko nie wiem do konca kogo miałbym pozwac

ddd

baruch
 Wysłana - 22 lipiec 2010 13:38       [zgłoszenie naruszenia]

Poczytaj:
[http://www.krd.pl/Infoservice/Info_download_files/USTAWA_09.04.2010.pdf]

art 29-31 w szczególności.

Zmieniony przez - baruch w dniu 2010-07-22 13:42:22

brak czasu

Specjalista -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Krajowy rejestr długów - pozew

Warto przeczytać: amerykański wiza F1 | firma nie chce poprawic | Konsekwencje prawne? | Umowa o dzieło - przez całe życie | Mieszkanie wlasnościowe - wykup gruntu | swastyka - w polsce | UP szkolenie | paczka z usa do niemiec/polski | Tyton, cło, vat ? | Renta rodzinna ubezpieczenie | wezwanie ze straży miejskiej - wyjaśniać? | termin wypłaty wypłaty | Legalizacja !! | ubezpieczenie auta | Pomoc z Mopsu | Mandat za złe parkowanie- dyskryminacja? | kalkulator | eskk | spuszcza głowę | staszic | creepypasta | Marzia Gaggioli | odryuch gardłowy | httpwwwyoutubecomwatchv=pRXlotr PpQ | kononowicz | maz | 00259007733193028487 | taake a chance | studenci | cygan | bambuko12 | łucja wąsowska | pogrzebowy | psx | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.