FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1224 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nauki Humanistyczne
Kreacja żołnierza - Bibliografia 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kreacja żołnierza - Bibliografia"   

Formozus
 Wysłana - 3 marzec 2009 23:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Mój temat maturalny brzmi tak:
"Kreacje żołnierza w literaturze i sztuce. Omów temat odwołując się do wybranych przykładów".

W związku z tym mam pytanie - jakiej literatury oraz dzieł sztuki najlepiej dołączyć do bibliografii? Zastanawiałem się nad "Kompanią braci" Stephena Ambrose'a, nad filmem "Byliśmy żołnierzami" oraz nad obrazem przedstawiającym kobietę żegnającą powstańca (zapomniałem autora). Czy moje propozycje pasują, czy może zmienić? Jak tak, to na jakie? Będę wdzięczny za odpowiedzi :)

Pozdrawiam

Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto w n

Pan Śmierć
BARON
 Wysłana - 4 marzec 2009 21:43      [zgłoszenie naruszenia]

Może tak jeszcze coś z takich większych dzieł typu "Komu bije dzwon?", poezja Baczyńskiego, "Nad Niemnem", "Pan Tadeusz".

AD ANCALES, PLEBES!!!! EGO SUM BARON!!!
Veni, Vidi, Banni!%-)
Mafia znających łacinę%-)Baron wszystkich działów%-)
Rada Jedenastu i Inso 2009

Ekspert -

Formozus
 Wysłana - 6 marzec 2009 10:37      [zgłoszenie naruszenia]

Dzięki wielkie, na pewno skorzystam Będę wdzięczny za dalsze propozycje :)

Pozdrawiam

Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto w n

Formozus
 Wysłana - 17 marzec 2009 18:11       [zgłoszenie naruszenia]

Może ktoś jeszcze pomóc? Szukam czegoś w malarstwie, ale na razie cienko mi idzie :) będę wdzięczny za każdą pomoc ;)

Pozdrawiam

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kreacja żołnierza - Bibliografia

Warto przeczytać: Motyw szaleństwa w literaturze | [hist szt]Analiza obrazu "Piekło" H.Boscha!!! | Zimna skorupa i płonąca lawa - Dziady III | martyrologia narodu polskiego w dobie faszyzmu. | Rodzaj wersyfikacji | MaTuRa ... ehhh .. :/ :/ | matura | Przykłady nietypowych kochanków z literatury | [POL] 3 pytania z j.polskiego | wypracowanie z polskiego | Motyw "non omnis moriar" w lit. polskiej | Motyw Raju w literaturze i sztuce | Holocaust- prezentacja maturalna | REFERAT Z SOCJOLOGII | Motyw Sądu Ostatecznego w lit i sztuce. Jaka literatura przedmiotu ? | tekst na polski WAZNE :D | kraj | włoski | krakowie | rower do | piękna | 300c | świadome | rinokot zdjęcia | gaz z zapalniczki | nie moge odblokowac noki 6300 | ukrycia | kursy przygotowawcze | princes | joanna mucha | burak fotki | street workout | noclegi | beata | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.