FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1373 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Kredyt 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kredyt"   

IwanIV
 Wysłana - 2 grudzień 2012 14:13       

Przeniesiona przez Banan z działu 'HYDEPARK'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Jeżeli nie ten dział to przepraszam i proszę o przeniesienie
Sprawa wygląda tak. Mam pomysł na pewien biznes. Moje własne środki jednak w pełni nie pokryją wszystkich kosztów. I teraz pytanie?
Znacie może jakiś bank, z dość ugruntowaną pozycją na rynku, który jest w stanie udzielić kredytu na kwotę około 80k osobie, która w ubiegłym roku wykazała zerowe dochody? Ewentualnie gdzie dostanę możliwie najwyższy kredyt na ten cel (podobno w idea banku dają 15k, ale to za mało)
Odpowiadając na ewentualne pytania: tak, otwieram hurtownię gwoździ
Oraz dzwoniłem do providenta, ale tam takich kredytów nie dają :<
Za pomoc, sugestie sogi oczywiście

mag1k
 Wysłana - 2 grudzień 2012 14:21      [zgłoszenie naruszenia]

Nie dostaniesz kredytu w normalnym banku. Możesz iść do Fundacji rozwoju regionu, w każdym województwie są. Tam dostajesz na niskim procencie kredyt, ale do 80 koła będziesz potrzebował około 8 - 10 żyrantów.

Zmieniony przez - mag1k w dniu 2012-12-02 14:21:29

[gikz.pl/]

adixons
 Wysłana - 2 grudzień 2012 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

Tylko i wyłącznie Provident! szybko TANIO i bezpiecznie
Jedynie musisz zadzwonić do przedstawiciela na twój region i mu powiedzieć, że chcesz otwierać hurtownię gwoździ, na 100% się zgodzi, a jak dobrze zagadasz to dołoży gratis instalację LPG do twojego przyszłego wozidła

Co otwierasz?

ohayo
 Wysłana - 2 grudzień 2012 14:49      [zgłoszenie naruszenia]

spróbój w millennium

Znawca -

leszczu123
 Wysłana - 2 grudzień 2012 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

Jeżeli masz naprawdę dobry pomysł, odpowiednią wiedzę i należyte doświadczenie, a jednocześnie nie posiadasz kapitału i jesteś pewien, że nie otrzymasz kredytu z banku, to jedyną realną opcją wydają mi się aniołowie biznesu. Z tym że aby otrzymać od nich dofinansowanie, musisz naprawdę się wykazać i udowodnić, że Twój pomysł to dobry i przede wszystkim realny biznes.

Ergo: na 95% nie masz szans na jego realizację Pozdro, i weź się za normalną robotę.

Entor
 Wysłana - 2 grudzień 2012 17:07      [zgłoszenie naruszenia]

był kiedyś program na tv4, jakaś komisja siedziała taka jak w idolu i przedstawiało się pomysł na biznes i oni oceniali czy jestes nora czy nie, wtedy chyba najlepszy pomysł dostawał kase. Może są gdzieś powtórki to oglądnij.

radek_85
 Wysłana - 2 grudzień 2012 17:14      [zgłoszenie naruszenia]

^
"Dragons' Den - jak zostać milionerem"
lol, chyba nie myślisz, że dawali kasę ot tak za darmo ?

Entor
 Wysłana - 2 grudzień 2012 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

a czemu wygrała kobieta? chyba wiadomo jaki biznes pokazała

IwanIV
 Wysłana - 2 grudzień 2012 17:33      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli co, zostaje mi tylko uśmiechnąć się do rodzicieli?

Entor
 Wysłana - 2 grudzień 2012 17:41       [zgłoszenie naruszenia]

przeczytaj temat Rodzi się mniej dzieci

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kredyt

Warto przeczytać: Modele Motywacji ?? | odliczenie od podatku | Prawo sportowe - ? | e-sklep | 17-latek w niemczech | Własny biznes!!?? | Głosujcie (pogrubienia w tym dziale) | BŁAGAM! PILNE! ustawy... | Proszę o radę | Kodeks pracy, czy jest potrzebny? | Lista dluznikow? | Akty normatywne w Polsce | Sentencje, tłumaczenia łacińskie | Instytucje rynku kapitałowego | Konto bankowe - w którym banku? | Ubezpieczenie na wypadek smierci | banda byka nowy dwór mazowiecki | banda-byka-nowy-dwór-mazowiecki | cztery wierzchołki sześcianu połączono | kandydoza | bransoletka na kostke | programowanie | nie lubie pońiedziałków | dsj3 | ibuprom | nie umie robic loda | alfred | tosia123 | snake2oo7 | gwiazdeczka | gwiazdeczka89 | stella | link4 | luke | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.