FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 663 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Kredyt Odnawialny 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kredyt Odnawialny"   

xxx320
BUKA
 Wysłana - 22 grudzień 2010 14:57        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Potrzebuje porady od jakiejś ogarniętej osoby.

Potrzebny mi zastrzyk gotówki. Ostatnio przeczytałem o kredycie odnawialnym, niestety na razie (do sylwestra) nie mam okazji udać się do oddziału banku w którym mam konto i tam zapytać, a przez telefon nie lubię rozmawiać z "urzędnikami" bo praktycznie każdy ma mnie w dupie.

Mam w związku z tym mam pytanie:

Jaki jest rzeczywisty czas na spłacenie kredytu odnawialnego? - wg regulaminu który czytałem teoretycznie jest to rok, ale jest możliwość przedłużenia go o kolejne lata. Jeśli dobrze rozumiem to czy mogę wziąć taki kredyt przez rok/dwa lata spłacać tylko odsetki i nie będę miał w związku z tym żadnych dodatkowych opłat/nieprzyjemności?

Bo w czym rzecz... potrzebuję kasy, ale od lutego wracam na uczelnię która będzie pochłaniała spoko kasy (czesne+dojazdy/mieszkanie+szama+xero+pierdoły). Wziąłbym taki kredyt, przewegetował te półtora roku (tyle mi zostało do obrony) spłacają tylko odsetki + ewentualne jeśli mi zostanie kasy to jakąś część kredytu, a przez następne półtora roku spłaciłbym kredyt (może nawet szybciej).

Ktoś może mi podpowiedzieć czy dobrze rozumuję?

Zmieniony przez - xxx320 w dniu 2010-12-22 14:59:38

Ojajebie!

Taki problem to NOŁPROBLEM!

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 22 grudzień 2010 15:34      [zgłoszenie naruszenia]

kredyt odnawialny to jest kredyt w bieżącym rachunku, dokładnie jest to limit kredytowy na rachunku.
Banki dają taki kredyt na rok, tzn po roku ten kredyt powinien zostać spłacony, czyli na rachunku nie może być debetu, przed zakończeniem okresu kredytowania możesz złożyć wniosek o odnowienie kredytu

odsetki nalicza Ci od wykorzystanej kwoty kredytu(od debetu), każdy wpływ na rachunek spłaca kredyt

Zmieniony przez - orzeszq w dniu 2010-12-22 15:36:24

Zmieniony przez - orzeszq w dniu 2010-12-22 15:41:57

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu
Każdy nowy dzień,rodzi nowe paranoje.
Zarząd R11 <brawurowa jazda samochodem cinquecento>
Pederaści, lesby, geje - Cała POLSKA z was się śmieje

Znawca -

xxx320
BUKA
 Wysłana - 22 grudzień 2010 16:28      [zgłoszenie naruszenia]

Czyli mogą przedłużyć ale nie muszą tak? czy raczej nie zdarzyło się, żeby komuś odmówili?

Wpływy mam regularne więc z przyznaniem nie powinno być kłopotu.

Ojajebie!

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 22 grudzień 2010 16:58      [zgłoszenie naruszenia]

zależy od banku, ale jak im przedstawisz ze masz regularne wpływy dadzą Ci na 100%
z przedłużeniem często jest tak, ze bank sam przedłuża, jeśli sam nie zrezygnujesz,szczególnie gdy masz cały czas regularne wpłaty

jaki bank?

oczywiście mówimy cały czas o kredycie prywatnym a nie na działalność ?

Zmieniony przez - orzeszq w dniu 2010-12-22 16:59:27

Polska, mieszkam w Polsce, mieszkam w Polsce, mieszkam tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu tu

Znawca -

xxx320
BUKA
 Wysłana - 22 grudzień 2010 17:15      [zgłoszenie naruszenia]

PKO BP

Tak kredyt prywatny, ok 10 000zł.

Ojajebie!

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 22 grudzień 2010 17:20      [zgłoszenie naruszenia]

to tak jak mówiłem, jeśli nie zrezygnujesz sami Ci odnowią

oczywiście tylko wtedy jeśli będziesz miał cały czas regularne wpływy

Znawca -

xxx320
BUKA
 Wysłana - 22 grudzień 2010 17:22      [zgłoszenie naruszenia]

mam nadzieję

Ojajebie!

orzeszq
TW Konewka
 Wysłana - 22 grudzień 2010 17:29       [zgłoszenie naruszenia]

przejrzałem z grubsza ofertę i widzę że dają max 6cio krotność wpływów, także pewnie sie zmieścisz

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kredyt Odnawialny

Warto przeczytać: Myjnia bezdotykowa samoobslugowa - ktos ma? | Co mi grazi?? | Kurs Euro | Urząd skarbowy- kara | Podpis elektroniczny, prośba | allegro - skrabowka? | Jak Zagrac na Gieldzie ?? POczatkujacy | Limit zwalniający z VAT - 10,000 EURO | syndrom gorących kartofli | zlecenie a lojalka | Doradca podatkowy | Umowa o dzieło na prace projektowe | wyłudzenie? | 100dniowka + łamanie prawa? | Jaki dowod wplaty dostarczyc do celnego jesli placile PayPal??? | prawo jazdy tymczasowe w wielkiej brytanii | wizazu | skanu dyplomu | renault laguna 3 | renault laguna III | seks historie | przedluzenie swiadczenia rehabilitacyjnego | impka | sypianie z inzynierem troche mnie ratuje | rino | leszek sld | adaptacja filmowa | hologram | nalepki na legitymacje | Jacek Szmatloch | dupa ludzkości raju pozbawiła | wymazona sciezka | dania skat | praca bmw | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.