FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1113 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Kredyt ubezpieczony 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kredyt ubezpieczony"   

Robert.S
 Wysłana - 10 czerwiec 2009 10:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam

Mam pytanie odnośnie kredytu ubezpieczonego.
Mam taki kredyt i obecnie konczy mi sie praca nie z mojej winny poprostu mamy brak zamowien i coraz mniej ludzi zostaje.
Jak wyglada sprawa kredytu ubezpiczonego wie ktos cos moze wiecej ?
Jesli dostane wypowiedzenie ,albo jakie zerwanie umowy musze dostac ? Zeby rety o ile tak mozna przez jakis czas nie splacac

Pozdrawiam

Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne.

Daer
 Wysłana - 10 czerwiec 2009 11:22      [zgłoszenie naruszenia]

Zależy jakie masz ubezpieczenie, może jakieś szczegóły?

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -

Robert.S
 Wysłana - 10 czerwiec 2009 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

Choroby , Smierci , Tymaczasowej niezdolnosci do pracy , utraty pracy

Piękne słowa nie zawsze są prawdziwe, a prawdziwe nie zawsze piękne.

Daer
 Wysłana - 10 czerwiec 2009 11:52       [zgłoszenie naruszenia]

Zobacz definicję utraty pracy z umowy i porównaj ze swoją sytuację. Twoje zwolnienie spełnia wszystkie warunki? Jak tak, masz z czym iść do banku.
Zapewne musi być to utrata pracy nie z Twojej winy, o której nie wiedziałeś ani nie mogłeś przewidzieć w momencie ubiegania się o kredyt. W regulaminie powinny być przedstawione papiery, któe przedstawisz w banku, na pewno będzie potrzebne świadectwo pracy.

Powodzenia.

Sam właśnie idę powalczyć o to ubezpieczenie, bo mi cały czas jakieś kłamstwa mówią, zaczyna mnie to irytować. Najpierw mówili, że ubezpieczenie od czasowej niezdolności do pracy nie obowiązuje jeżeli dostaję L4 - tyle że w regulaminie w wymaganych papierach do przedstawienia w banku jest zaświadczenie z ZUSu i od pracodawcy o okresie zwolnienia. Idę znowu, to mi mówią, że ja miałem tylko podstawowe ubezpieczenie, czyli tylko na życie i niezdolność do pracy, nuie od tymczasowej nizdolności. Że punkty regulaminu tyczące tymczasowej niezdolności mnie nie dotyczą. Wracam do domu i czytam i regulamin ubezpieczenia, i umowy, jak byk napisane, że jest to ubezpieczenie "oraz od tymczasowej niezdolności do pracy", czyli prosta koniunkcja. Idę dziś po raz kolejny

[foty.ifd.pl/sb.asp?w=520&p=2/images2009/20090826172846.jpg] :-D

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kredyt ubezpieczony

Warto przeczytać: Problem z czatem v2 | 7 pytań z Wstępu do Prawoznawstwa | Czy tak mozna ?? | Mandaty a komornik | taka sobie bójka | Europejskie "kodeksy"? | Dzialka rolna - ktos sie zna na doplatach? | Ważne Pytanie-narko | grunty rolne/dzialki budowlane | Prawo administracyjne [PRACA KONTROLNA] | Nieletni a samodzielność | Pilne. Umowa | PIT podatek, rozliczenie. | Czy po kilku naprawach gwarancyjnych dostane nowy sprzet?? | Vacatio Legi, Desuetudo | Graikunas - podstawy zarządzania | evenement | ford focus 2 fl | sunrise showup | koszty utrzymania pizzerii | rudolf hess | tajemnicze postacie historii | mucha rucha kalarucha | angelika michalska | rama | sex fotki | Jonah Falcon | perelman | tabletki na podniecenie | tabletki na oziębłość | Aleksandra Hamkało | nauka rysowania z netu | zwrot okularów | praca sklejanie kopert kartonów | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.