FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 17467 razy ¬

Informacje tutaj przedstawione są opiniami użytkowników i dają co najwyżej ogólną wiedzę o problemie. Nie mogą zastąpić profesjonalnej porady lekarskiej. Forum służy do wymiany poglądów i doświadczeń, w żadnym wypadku nie może być podstawą do samodiagnozy. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości odnośnie stanu zdrowia/przebiegu leczenia należy zwrócić się po poradę do lekarza. Tylko porada lekarska oparta na osobistym zbadaniu pacjenta, wywiadzie chorobowym i badaniach dodatkowych gwarantuje postępowanie bezpieczne, takie, które może dać pożądany efekt leczniczy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Zdrowie
Krosty we włosach 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Krosty we włosach"   

artogda
 Wysłana - 10 sierpień 2010 19:47        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Ludzie pomozcie mi, bo juz nawet lekarze nie potrafia. Robia mi sie na skorze glowy krosty przypominajace pryszcze tradzikowe. Zaczely sie pojawiac kilka lat temu wiec jest to moze nadal skutek dojrzewania. Sa bardzo bolesne i zanim sie "obiora"i zejda pozostawiajac po sobie czerwone plamy, swedza i denerwuja jak jasna cholera. Dermatolodzy okreslali to jako zapalenie mieszkow wlosowych. Brałem juz kilka antybiotykow, masci, szamponow, zele, glinke zielona i nic. Zauwazylem, ze najwiecej ich wychodzi gdy sie poce. Gole glowe na 1mm i myje 2 czasem 3 razy dziennie. Juz o ludziach, ktorzych sie na mnie patrza dziwnie nie wspomne, bo przez to spadla mi samoocena prawie do zera. :( Blagam pomozcie, jak to wyleczyc, bo ostatnio nawet zaczalem miewac mysli samobojcze.

artogda
 Wysłana - 10 sierpień 2010 21:40      [zgłoszenie naruszenia]

Nikt sie z tego nie wyleczył? :(

beldzior
ERKAEMISTA
 Wysłana - 10 sierpień 2010 21:44      [zgłoszenie naruszenia]

włosy na zero

Ja chcę karabin taki, którego lśniąca stal ogniste śle zygzaki, gdy padnie rozkaz: Pal!
Ja chcę karabin taki, co ciska śmierci grom, by wraże tłuc żołdaki , za Polskę,......

Oski_m
 Wysłana - 10 sierpień 2010 22:08      [zgłoszenie naruszenia]

. Zauwazylem, ze najwiecej ich wychodzi gdy sie poce.
Przestań się pocić i zapuść włosy tak aby nie było tego widać.

Znalazłem na jakimś forum:
Problemy z krostami, przetłuszczaniem i w związku z nim wypadaniem włosów pojawiają się podczas dojrzewania, często pozostają z nami na dłużej. Włosy wtedy capią łojem i nic nie jest skuteczne w walce z łojotokiem. Ale trza z tym cały czas walczyć objawowo, ponieważ z czasem włosy zaczną wypadać (jeśli już nie wypadają). Za to wszystko odpowiedzialne są oczywiście hormony i tylko np. tabletki antykoncepcyjne mogą pomóc jednocześnie na łojotok, do tego stałe przesuszanie skóry głowy (współczucia dla dziewczyn, bo mają włosy długie). Ja po dwóch latach leczenia smarowidłami od kilku dermatologów i straceniu połowy włosów postanowiłam troszkę je zagęścić dokonując wzrokowego triku w postaci rozjaśnienia na blond i nie uwierzycie: w dniu rozjaśnienia przestałam je garściami wyciągać, przesuszyły się i niestey do dziś, a mam 38 lat, rozjaśniam je i stosuję zwykły szampon Head&Shoulders.
Dodam, że mój mąż też miał kłopoty ze swędzącymi bulkami we włosach i po prostu kupiliśmy maszynkę (zrezygnował z wizyt u fryzjera) i Nizoralem się wyleczył skutecznie. UWAGA NA FRYZJERÓW, NIE CZYSZCZĄ NIE ODKAŻAJĄ MASZYNEK DO STRZYŻENIA i stąd swędzące krostki.
Syn zaczął dojrzewać, pojawiają sie i jemu ropne krostki na głowie, na twarzy - lekarz zalecił wcierać Acnosan regularnie: naprawdę działa, bo wysusza skórę. Do tego Stieprox szampon. Ale ten nic nie daje, zmieniliśmy na ten Selsun Blue. Daje ale nie całkiem. Z czasem pewno przerzucimy się na Selsun 2,5.

Zmieniony przez - Oski_m w dniu 2010-08-10 22:11:04

Do ut des.
GT na zawsze w sercu mym.

artogda
 Wysłana - 10 sierpień 2010 22:50      [zgłoszenie naruszenia]

Najprawdopodobniej wlasnie zarazilem sie czyms u fryzjera. Teraz gole glowe tylko wlasna maszynka i dodatkowo ja dezynfekuje. Włosy mam prawie na zero ok 1mm. Nie moge przestac sie pocic, bo duzo cwicze a nie chce rezygnowac z treningow. Nizoralem jeszcze nie probowalem leczyc, gdyz myslalem, ze dziala tylko na lupiez. Jezeli to jest skutek dojrzewania, to po skonczeniu te krosty zejda czy bede musial pozbyc sie ich sam?

Herbapol
 Wysłana - 12 sierpień 2010 13:28      [zgłoszenie naruszenia]

Zamiast Nizoralu kup sobie Zoxin, zawiera też 2% ketokonazolu, a kosztuje 15-16zl za 100ml. Ewentualnie Zoxin plus.
Na Twoje ostatnie pytanie nikt ci raczej nie odpowie

artogda
 Wysłana - 14 sierpień 2010 00:10      [zgłoszenie naruszenia]

Zna ktos moze jakis naprawde, mega porzadny szampon przeciw łojotokowy do tłustych wlosow? :(

Freedom007
 Wysłana - 15 sierpień 2010 00:59       [zgłoszenie naruszenia]

Zapytaj w aptece o "RECEPT" to jest trudno dostępne i są różne rodzaje ale w dobraj aptece, dobry farmaceuta Ci pomoże...

Btw. zmień dermatologa, bo człowiek się nadaje do kopania buraków.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Krosty we włosach

Warto przeczytać: Obniżenie ciśnienia... | Po chorobie. | Skręcenie kostki+pękniecie.. zastrzyki? | łzawiejące oczy | Bulogtanie/przelewanie w jelitach/brzuchu | Spuchnięta kostka w okolicach ścięgna achillesa | ból głowy od kataru ? bo wiem, że nie zatoki | Siwienie | Pieczenie przy oddawaniu moczu | Plamy na twarzy. | Wysypka wokół ust | złamana ręka - dobre rady | badanie krwii przed operacja | czerwona skóra | Palenie | płuca czy cos%) | tryptamina | johnnyc | sztuka rozbierania | showuptvbismart | 18 tiry | tetris72 | szewc | regresja hipnotyczna | skyn unimil | antyplagiat | blabla90 | rotkiel | six feet | zostaA"my przyjaciA3A,mi | motyw A]mierci w literaturze | test sprawnościowy | test sprawnosciowy | nakładka na penisa | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.