FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2998 razy ¬


ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

 
ROZRYWKA | Seks
Krwawienie? Plamienie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Krwawienie? Plamienie?"   
 
Damian101
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 22:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam problem. Moja dziewczyna bierze tabletki antykoncepcyjne i do tej pory okres byl regularny w tym miesiacu spoznil sie o dwa dni a dzien po jego zakonczeniu moja dziewczyna ma jakies dziwne plamienie z tym ze ta wydzielina ma kolor... brazowy . Nie wiem co robic. Co sie dzieje. Prosze o pomoc

 
prezes85
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 00:46      [zgłoszenie naruszenia]

zapalenie peweno czy jakies cos

_______________________________
 
I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -
 
Dreando
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 06:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jak ty masz odwage taki temat tu zakładać... Stary, z takimi rzeczami to do lekarza!
_______________________________
 
"Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy..."

Specjalista -
 
GoldenEyes
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 08:12      [zgłoszenie naruszenia]

tutaj pytaj:

[http://www.insomnia.pl/%2A%2APigu%C5%82ki_antykoncepcyjne%2A%2A_pytania_i_odpowiedzi_tu%3B-_-t178272.html]

to nie robi roznicy,ze krwawienie pojawilo sie np 4 a nie jak zawsze 2 dnia przerwy,wazne,ze wystapilo
ta wydzielina to plamienie,ktore moze pojawiac sie w nawet w czasie trwania opakowania ze wzgledu na np niskie stezenie hormonow w tabletkach

Zmieniony przez - GoldenEyes w dniu 2008-06-02 08:14:00
_______________________________
 
"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -
 
kempa15
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 09:29      [zgłoszenie naruszenia]

nie no jak to jest początek to w sumie nic takiego strasznego a śluz jak jest w nim troche krwi to nie jest czerwony tylko brązowawy... zdarza sie nie panikuj

 
Damian101
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki wszystkim za pomoc to trwalo jeden dzien mam nadzieje ze wszystko jest ok

 
muniu666
 Wysłana - 7 czerwiec 2008 14:45       [zgłoszenie naruszenia]

reakcja jest wywołana zbytnim naduzywanie tabletek antykoncepcyjnych co prawda pomagaja one przy nie regularnym cyklu miesiecznym ale zazywanie zbyt czesto bez pewnej przerwy moze prowadzic do takich badz innych sytuacji
_______________________________
 
sex and rock;f

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]


 
Przegląd tygodnia

Krwawienie? Plamienie?

Warto przeczytać: sex oralny a choroby... - ? | jak zadowolic mezczyzne | tabletki a pobieranie krwi | Brak orgazmu... ? | Problem z penisem. | Zabezpieczenie. | hym...pytanko o pigułke i okres ;] | zaczerwienie na penisie | Srodek anty.... terrorystyczny %-) | Pewne obawy ... może nie potrzebnie ... ?? | Erotyczne opowiesci 2 | nie ten dział | dziwny guzek | Gerbilling xD | Gadanie o seksie ;) | HIV - synonim pożądania | wstawianie filmów youtube | main kampf | Marta Żmuda Trzebiatowska | Ojciec_wedkarz | Ojciec wedkarz | TURBOX | idealne sylwetki | wwwamppl | nuru masaż | rolex | timex | thorgal | daje cynk | cocolino | A yczenia | shogun | bruno banani | kosior | Biznes

 
Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi


Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.
 
Powered by Pazdan ForKat 4.0