FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2998 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Seks
Krwawienie? Plamienie? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Krwawienie? Plamienie?"   

Damian101
 Wysłana - 1 czerwiec 2008 22:43        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam problem. Moja dziewczyna bierze tabletki antykoncepcyjne i do tej pory okres byl regularny w tym miesiacu spoznil sie o dwa dni a dzien po jego zakonczeniu moja dziewczyna ma jakies dziwne plamienie z tym ze ta wydzielina ma kolor... brazowy . Nie wiem co robic. Co sie dzieje. Prosze o pomoc

prezes85
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 00:46      [zgłoszenie naruszenia]

zapalenie peweno czy jakies cos

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

Specjalista -

Dreando
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 06:55      [zgłoszenie naruszenia]

Jak ty masz odwage taki temat tu zakładać... Stary, z takimi rzeczami to do lekarza!

"Takie widzi świata koło, jakie tępymi zakreśla oczy..."

Specjalista -

GoldenEyes
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 08:12      [zgłoszenie naruszenia]

tutaj pytaj:

[http://www.insomnia.pl/%2A%2APigu%C5%82ki_antykoncepcyjne%2A%2A_pytania_i_odpowiedzi_tu%3B-_-t178272.html]

to nie robi roznicy,ze krwawienie pojawilo sie np 4 a nie jak zawsze 2 dnia przerwy,wazne,ze wystapilo
ta wydzielina to plamienie,ktore moze pojawiac sie w nawet w czasie trwania opakowania ze wzgledu na np niskie stezenie hormonow w tabletkach

Zmieniony przez - GoldenEyes w dniu 2008-06-02 08:14:00

"Nawet największe prawdy mogą okazać się jeszcze tylko fałszywymi hipotezami."

[http://www.insomnia.pl/Czarna_Dziura-f163.html]

Specjalista -

kempa15
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 09:29      [zgłoszenie naruszenia]

nie no jak to jest początek to w sumie nic takiego strasznego a śluz jak jest w nim troche krwi to nie jest czerwony tylko brązowawy... zdarza sie nie panikuj

Damian101
 Wysłana - 2 czerwiec 2008 14:10      [zgłoszenie naruszenia]

Dzieki wszystkim za pomoc to trwalo jeden dzien mam nadzieje ze wszystko jest ok

muniu666
 Wysłana - 7 czerwiec 2008 14:45       [zgłoszenie naruszenia]

reakcja jest wywołana zbytnim naduzywanie tabletek antykoncepcyjnych co prawda pomagaja one przy nie regularnym cyklu miesiecznym ale zazywanie zbyt czesto bez pewnej przerwy moze prowadzic do takich badz innych sytuacji

sex and rock;f

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Krwawienie? Plamienie?

Warto przeczytać: sex oralny a choroby... - ? | jak zadowolic mezczyzne | tabletki a pobieranie krwi | Brak orgazmu... ? | Problem z penisem. | Zabezpieczenie. | hym...pytanko o pigułke i okres ;] | zaczerwienie na penisie | Srodek anty.... terrorystyczny %-) | Pewne obawy ... może nie potrzebnie ... ?? | Erotyczne opowiesci 2 | nie ten dział | dziwny guzek | Gerbilling xD | Gadanie o seksie ;) | HIV - synonim pożądania | wstawianie filmów youtube | main kampf | Marta Żmuda Trzebiatowska | Ojciec_wedkarz | Ojciec wedkarz | TURBOX | idealne sylwetki | wwwamppl | nuru masaż | rolex | timex | thorgal | daje cynk | cocolino | A yczenia | shogun | bruno banani | kosior | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.