FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2078 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Multimedia
Książki akcji 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Książki akcji"   

oprycgh1
 Wysłana - 1 czerwiec 2015 17:11        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, jak w temacie. Możecie polecić jakieś książki z wartką akcją takie przy których nie można się nudzić. Gatunek: thriller, sensacja, kryminał. Najlepiej dziejące się w jakichś dzikich warunkach przyrodniczych lub w jakichś ciekawych krajach. Z góry dziękuję

Rinokot
 Wysłana - 17 czerwiec 2015 12:17      [zgłoszenie naruszenia]

- Cała seria Mankella o Kurcie Wallanderze
- Arnaldur Indridason "W bagnie" i wszystkie kolejne z tej serii
- Harlan Coben
- Ian Rankin
- Frederick Forsyth
- Colin Forbes
- Stuart MacBride - zacznij od pierwszej w serii "Chłód granitu" a jestem dziwnie przekonany, że tak jak ja z rozpędu przeczytasz 6 kolejnych. Ubolewam strasznie, że jego 8 książki z serii o Loganie McRae dotąd nie wydano w Polsce

Coś z tych nazwisk pewnie wybierzesz

Jedyny znawca filmowy na forum.

diango
 Wysłana - 17 czerwiec 2015 14:32      [zgłoszenie naruszenia]

To mnie się podobała Tess Gerritsen. Cobena również polecam.
Trochę pod horrory podchodzące to jeszcze Graham Masterton.

Rinokot
 Wysłana - 18 czerwiec 2015 12:23       [zgłoszenie naruszenia]

słyszałem te nazwisko Gerritsen ale teraz tyle się tych skandynawskich kryminałów namnożyło, że ciężko wszystkie przeczytać a ja też, nie jestem jakimś wielkim fanem i nie mam manii, że jeśli skandynawski to musi być dobry. Mankell i Indridason mi akurat się spodobali bardzo ale taki Rankin czy MacBride też niczego sobie a może nawet na porównywalnym poziomie. Zwłaszcza ten drugi

Jedyny znawca filmowy na forum.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Książki akcji

Warto przeczytać: Jaki to film....? | mp4 | Prawo Miasta | Quiz filmowy | Paulina Goss | Soul | Valencia- Inter | Six Feet Under :-) | Oceń numer którego słucha osoba przed Tobą... | Filmy psychologiczne | Clubbing, życie nocne, dj.. | Siedem Zyczen | reklamy z telewizji | czołówka | Film d o prezentacji maturalnej | Muzyka do występu szkolnego | footjob | temat sylwestrowy | snowee- | snowee | milosc przez kabel | milosc na odległość | kabel | zaburzenia osobowości f 608 | ryba | wsypał | cavinton | muay thai | mat_159 | wybielanie | pokłosie | enduro | rzucanie | papierosy | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.