FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 945 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Książki nowe - TANIO !!!! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Książki nowe - TANIO !!!!"   

Zzz....
 Wysłana - 5 wrzesień 2005 19:50        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Mam do sprzedania trzy pozycje. Wszystkie książki nowe nie używane, bez żadnych ukrytych wad. Sprzedaję wam po cenach naprawdę atrakcyjnych. Obok podaje ceny sugerowane.

GUŁAG A. APPLEBAUM
Treść opisu

Przez gułagi - obozy pracy przymusowej, w których komuniści zamykali zarówno wrogów systemu, jak i zwykłych przestępców - przewinęło się około trzydziestu milionów więźniów. Rozrzucone po całym ZSRR tworzyły sieć, nazwaną przez Sołżenicyna "archipelagiem". Autorka monografii jednego z najstraszniejszych rozdziałów historii XX wieku dotarła do więźniów, którzy to piekło przeżyli i opowiadają całą makabryczną prawdę. Korzystała ze słynnych książek Sołżenicyna, Szarłamowa i Herlinga-Grudzińskiego i z materiałów zebranych w Rosji już po upadku komunizmu. Książka ta powstała "nie żeby to się więcej nie powtórzyło, jak głosi frazes. Napisana została, bo prawie na pewno to wydarzy się znów"

Książka nowa, w twardej oprawie , 624 strony

Sugerowana cena detaliczna 59 zł
Moja cena 39zł !!!

PSY WOJNY F. FORSYTH

Głośna powieść o najemnikach stała się też kanwą filmu pod tym samym tytyłem.
Wydawnictwo Amber 2004
Stron 334 oprawa miękka.

Sugerowana cena 14.99 zł
MOJA CENA 10 ZŁ !!!

NAJNOWSZA HISTORIA POLSKI W. ROSZKOWSKI

Najnowsza historia Polski t.1 1914-1945 - opis książki:
Okres od lat poprzedzających odzyskanie przez nasz kraj niepodległości do końca drugiej wojny światowej. Dzwudziestolecie międzywojenne jest tu ukazane nie tylko jako czas ważnych wydarzeń politycznych i militarnych, ale także jako lata pracy nad stworzeniem podstaw gospodarczego i kulturalnego rozwoju Polski.

Szczegóły:
okładka: twarda, 685 stron(y)
wydawnictwo: Świat Książki, 2003

Sugerowana cena: 49.90zł
MOJA CENA 35zł !!!

Przy zakupie wszystkich trzech pozycji i wpłacie na konto przesyłka gratis. Osoby z insomni po dogadaniu się mogą liczyć na jakiś drobny upominek. Sprzedaję ponieważ potrzebuję kasy. DUŻO!!

Książki są doskonałe pod względem merytorycznym oraz ze względu na ich stan(nowe).

Cena myslę, że jest atrakcyjna (taniej nie znjadziecie nawet na allegro).

Warto przeczytac te pozycje, żeby uświadomić sobie sytuację naszych przodków i posiąść własne zdanie na tematy, w których wiemy tylko to co nas w szkole nauczyli ().

Jeśli sami nie posiadacie apiracji żeby poświęceić czas i oddać się studiowaniu tych książek to może wasi znajomi, roczice, dziadkowie ?! Doskonały prezent dla dziadka, ojca na urodziny. W dodatku bardzo tanio. Taniej niż gdzie indziej. osoba, której podarujecie te książki będzie wam bardzo wdzięczna za tak kosztowny prezent, a wy będziecie do przodu o sporo złotówek.

kontakt:
gg:1324048
e-mail: op1@autograf.pl
tel. podam po wcześniejszym kontakcie(jeden z w/w).

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Książki nowe - TANIO !!!!

Warto przeczytać: PREZENTACJA MATURALNA!!! | Kupię prace maturalną na temat języka w internecie | Diablo 2 + DODATEK PL - new, nieużywane. | Książki o myśleniu i inne | Sprzedam 100zl za 30zl !! | 100zl za 30zl !!! | Sprzedam Sienensa A52 | Kurs angielskiego | Opportunities pre intermediate -> TESTY wraz z ROZWIĄZANIAMI | Buty JORDANY XX | LAcoste RED 125 ml 100 %Oryginał | Głosniki do auta - sprzedam | Logitech MX 610 | Sprzedam tel. LG u8380 + karta 128MB | Dysk 60GB Western DIgital! Tanio!!! | maphack-kupie | krzygacz | bubbelus | temat pracy magisterskiej | pogrzev | Wojtkov2 | marta wierzbicka | Spicebomb | Viktor rolf | Spice bomb | oszczepnicza arena | reporter | dowcipy | chamskie vol14 | rajton | działa wam youtube | trance | abba | kurtka skorzana | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.