FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1883 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Pasje i podróże - małe i duże
Ksiązki o turystyce Lublina -help 
[powiadom znajomego]    
Autor "Ksiązki o turystyce Lublina -help"   

rybson985
 Wysłana - 1 grudzień 2008 11:12        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

siemanko,
znacie jakieś książki o Lublinie (przewodniki, albumy), w miarę świeże, jak i coś o planach rozwoju turystyki tego miasta. Potrzebuję do pracy mgr., ale w bibliotece nic takiego nie znalazłem.

Będę sogowo wdzięczny za pomoc . pozdro

PUSH THE BUTTON

Kaziol
 Wysłana - 1 grudzień 2008 14:23      [zgłoszenie naruszenia]

To zmień bibliotekę, najlepiej na turystyczną. W Lublinie to chyba nie będzie, ale w Krakowie jak najbardziej. A jeżeli chodzi o księgarnie i sklepy to przewodniki Pascala są za***iste, poszukaj czasopism w kiosku, popytaj w PTTK w mieście. Cóż... praca magisterska to nie referat który się ściągnie z neta bez wychodzenia z domu Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Kaziol w dniu 2008-12-01 14:24:19

przyznaj SOG'a expertowi ===>

rybson985
 Wysłana - 1 grudzień 2008 14:47      [zgłoszenie naruszenia]

Kraków trochę daleko, bo z Wawy jestem
ale rzeczywiście muszę znaleźć taką księgarnię..

A i tak pewnie wiecej jak 2-3 ksiązki to nie będzie, więc muszę szukać jakichś innych źródeł do bibliografii.

aha- nie wiem,ale chyba jeśli w mojej bibliotece (BUWie) nie ma,
to w innych też cięzko by znaleźć jakieś knigi.

Zmieniony przez - rybson985 w dniu 2008-12-01 14:49:05

PUSH THE BUTTON

Kaziol
 Wysłana - 1 grudzień 2008 15:57      [zgłoszenie naruszenia]

Mówie przecież: szukaj w bibliotekach turystycznych . Byłeś tutaj np. [http://www.intur.com.pl/biblioteka/index.htm] ?

Zmieniony przez - Kaziol w dniu 2008-12-01 15:57:17

przyznaj SOG'a expertowi ===>

rybson985
 Wysłana - 1 grudzień 2008 16:12       [zgłoszenie naruszenia]

jeszcze nie byłem, ponieważ Ze względu na awarię ogrzewania w najbliższym czasie w czytelni będzie zimno (jest ogrzewana piecykiem elektrycznym) .

Dzięki.

E: OK, ale skoro wypożyczać mogą tylko pracownicy IT, tzn że mogę sobie czytać jedynie na miejscu. Wnioskuję że kserować nie wolno, bo to nielegalne?

Zmieniony przez - rybson985 w dniu 2008-12-01 16:16:17

PUSH THE BUTTON

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Ksiązki o turystyce Lublina -help

Warto przeczytać: chwyty barowe-gra na gitarze | Wszystko o World of Warcraft | Katalog kart telefoniczncyh | klocki lego | Modelarstwo R/C | MUSICOCOMPANY - FUNKOWY ZESPół Z CHYBIA POSZUKUJE WOKALISTY LUB WOKALISTKI | holocaust | Konie | maleństwa | Wartosci znaczkow | Kocia rozkminka? | wybór rasy psa | kokos w akwarium | jaka gitara?? | sport z psem - CANICROSS, DOGTREKKING i inne... | do znawców owczarków niemieckich długowłosych | peugeot 407 | braun | BONUS RPK | webcam | ipin | pralnia leków | pieszczenie stop dziadek opowiadanie | co zabrać do | okreslenie SC | Quant | destiny | szpagat w miesiac | krainagrzybów | smalcerz rafał | windows phone gry | OPIS KONTROLEK BMW E36 | ford mondeo st | puszczała się | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.