FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1126 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Moda i Uroda
Który dreamer do brody? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Który dreamer do brody?"   

Rimbaud93
 Wysłana - 20 sierpień 2017 19:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam serdecznie.

Chciałbym spytać o następującą kwestię:

Zawsze goliłem się na gładko. Nigdy nie przepadałem za noszeniem zarostu. Mierziło mnie to.
Kilkakrotnie zapuszczałem bródkę tzw. hiszpańską i mi to pasowało. Koledzy mówili, że normalnie to mam dałnowaty wyraz twarzy , za to z brodą wyglądam poważnie.
No ale taki zarost trzeba utrzymywać w jakimś ładzie.

Spotkałem się z kolegą w lasku przy piwie i dowiedziałem się , że on nigdy się nie goli całkiem , tylko co trzy tygodnie podgala tym tak zwanym dreamerem . U niego nie ma hiszpańskiej bródki tylko taki zarost no powiedzmy trzytygodniowy. Więcej się nie dowiedziałem , bo położyliśmy puszkę po piwie na torach żeby zobaczyć co będzie jak po niej pociąg przejedzie , a zaraz do kolegi zadzwoniła jego żona żeby odebrał dziecko z przeczkola. To było jakoś na wiosnę a my się generalnie rzadko widujemy. No i ja musiałem iść na pociąg bo jeszcze miałem syminarium do pracy magisterskiej. A głupio pytać jakiego dreamera kolega używa i czy to się nadaje do bródki tzw hiszpańskiej , bo pomyśli że jestem geyem

[czasgentlemanow.pl/2017/04/style-brody/]

Tu facet poleca jakiś dreamer browna , ogladałem na Alegro ten model to i za 176zł ktoś sprzedawał używany. Mam obawy czy tak tanio to nie jakaś lipa i wcale nie będzie czysto golił.

Twarz bym dalej golił jednorazówkami , bo tylko jednorazówkami dokładnie się ogolę. Mam twardy zarost. I szybko mi rośnie.
Samą bródkę bym golił dreamerem.

Jakie inne dreamery polecacie , żeby czysto goliły?

I po drugie primo, czy to ma sens, żebym mordę golił dalej jednorazówkami , a bródkę tym urządzeniem?

Nie chce zapłacić jak za zboże, ale nie chcę też kupić gówna.

Pozdrawiam.

zbys
Elektronika
 Wysłana - 20 sierpień 2017 21:14      [zgłoszenie naruszenia]

Tak nawiasem to pewnie koledze chodzi o trimer.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 24 sierpień 2017 06:13      [zgłoszenie naruszenia]

Dokładnie to o trymer.

Architekci to sobie w wielkiej płycie mogli najwyżej wzorek tynku wymyślić.
To był konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym się zajmowali inżynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

zbys
Elektronika
 Wysłana - 24 sierpień 2017 21:48      [zgłoszenie naruszenia]

No tak, zgadza się. Pomieszałem polski z angielskim.

Lepsze jest wrogiem dobrego!

Kościół NIE jest po to by pomagać biednym - jest po to aby pomagać w ich zbawieniu!

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 25 sierpień 2017 21:20      [zgłoszenie naruszenia]

Nic dziwnego po takim czasie poza krajem. BTW, pisales moze gdzies jak wrazenia z pobytu w ojczyznie?

To był konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym się zajmowali inżynierowie budowlani,

Rimbaud93
 Wysłana - 6 luty 2018 07:54      [zgłoszenie naruszenia]

Jak zwał tak zwał , ważne żeby dobrze golił

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 10 luty 2018 19:28       [zgłoszenie naruszenia]

Na działaniu trymerów się niestety nie znamy, ale służymy poradami w zakresie nazewnictwa.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Który dreamer do brody?

Warto przeczytać: Golenie wąsa, first time %-) | Bawełna nie gniecąca się - jak się nazywa | Help.. | byty i jensy | Koszulka poloabercrombie (rodzaj materiału) | kurtka na jesień | czy te garnitury sa orginalne? | pasek z klamrą | Poszukiwania ciąg dalszy | Które perfumy | Jak temu zaradzić? | kiedy koniec | Golarka | buty allegro | Ankieta | Ankietka | laski z portali | dziewczyny z czatu | na potencje | laski w dzinsach | kolezanka z klasy | len | scenic | narkotyki lotnisko | narkotyki przewoz przez granice lotnisko | przewoz przez granice lotnisko | przerz granice | dragi narkotyki samolot lotnisko | kontrola lotnisko | nago wakacje | jak odzielic kryszytał | jak odzielic mefedron | dojrzale kobiety | dojrzale kobiety sex oferty | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2018 SFD S.A.