FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1876 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Nasze Szkoły
Kto poszedł na studia zaoczne i dostał pracę? 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kto poszedł na studia zaoczne i dostał pracę?"   

spierdolia
 Wysłana - 29 styczeń 2015 02:03        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Pytam tak z ciekawości. Kto z Was zakończył tryb zaoczny i ma dobrą pracę (mniej więcej w swoim zawodzie).

Ja rocznikowo('91) wybieram się na polibudę w kierunku jakim pracuję. Jakaś inżyniera żywnościowa/suplementy diety. I tu nasuwa się pytanie- czy duża szansa jest przyjęcia takiego 27 lata po trybie zaocznym?

szczypek90
 Wysłana - 29 styczeń 2015 02:10      [zgłoszenie naruszenia]

inżyniera żywnościowa/suplementy diety

inzynier suplementów?

[http://www.szort.pl/ankieta11]

Znawca -

runelord66
 Wysłana - 29 styczeń 2015 08:10      [zgłoszenie naruszenia]

Ehehe, a doradzisz mi jakie białko wybrąc, bo właśnie kończy mi się opakowanie?

INSOMNIA
 Wysłana - 29 styczeń 2015 08:19      [zgłoszenie naruszenia]

Suplementy diety to można zaocznie na siłowni zrobić.
Studia w cenie karnetu
Ale tylko licencjat :/

gastxxx
ole !
 Wysłana - 29 styczeń 2015 15:02      [zgłoszenie naruszenia]

polibuda
inzynieria zywnosciowa/ suplementy diety
ta polibuda to chyba w karczewie

"No i chuj, ważne że poruchał he he kurwa razdwatrzy"

seba5700_2
KAPITAN BOMBA
 Wysłana - 31 styczeń 2015 01:28       [zgłoszenie naruszenia]

Ja na niestacjonarnych, pracujac u genaralnego wykonawcy / developera, po 3 miesiacach pracy mam kilku mgr. inż. z dluga praktyka uprawnieniami pod soba. Co ciekawe na duzo gorsze miejsce wczesniej bylo kilku gowniarzy z dziennych i zostali szybko splawieni. Moim zdaniem liczy sie broda, łapa, odpowiedni wyglad i myslenie. Bo jak ktos bedac inzynierem po dziennych dostajac jako zadanie obliczenie odwodnienia głownego i awaryjnego dachu w rejonie srodkowych niemiec, nie potrafi tego wygooglac, to powinien konczyc doktorat z ekonomii czy socjologii, a nie za powazne studia sie brac.

Moim zdaniem 27 letni golowas ma nieporownowalnie wieksze szanse przyjcia niz dziecko w wieku 22-24 lata. Gdyby mi taki golojajaec probowal wydawac jakies polecenia sluzbowe to bym nawet nie sluchal, a dmuchnal nosem i by sie skonczylo domowe przedszkole.

Co do inzynierii suplementow to nie sa prawdziwe studia, a odmiana homeopatii dla homoseksualistow.

Zmieniony przez - seba5700_2 w dniu 2015-01-31 01:50:50

Architekci to sobie w wielkiej płycie mogli najwyżej wzorek tynku wymyślić.
To był konstrukcyjnie obliczony prefabrykat, tym się zajmowali inżynierowie budowlani,
za PRL-u po specjalistycznych kierunkach.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kto poszedł na studia zaoczne i dostał pracę?

Warto przeczytać: Plan pracy magisterskiej - "turystyczne wykorzystanie x" | Przykladowe pracy licencjackie | Informatyka - Uniwersytet Pedagogiczny czy WSZiB? | No i co teraz? | WSZOP Katowice | WAT wojskowe - kilka pytań | Przeniesienie się z Technikum do Liceum | Liceum Ekonomiczne, Prawo | Kierunek Studiów | Politechnika a zaległości z fizyki | AGH vs Politechnika | obrona pracy dyplomowej, prezentacja multimedialna | eRekrutacja - Politechnika Gdańska | Porada co to studiów | matura | Technikum górnicze w lubinie | Nastrój arabskiej nocy | ryan newman xxx | singapur | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.