FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 3531 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Kto wyjasni mi ta sytuacje ;/?? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kto wyjasni mi ta sytuacje ;/??"   

michal611
 Wysłana - 24 kwiecień 2005 20:05      [zgłoszenie naruszenia]

a moze ona z toba tak na niby zerwala zeby z tamtym sie pukac i zebys ty niemial do niej pretensji ze ona puka sie z innym teraz tak przemysl wszystko jeszcze raz... kto by mial lepiej?
czy ona pukajac sie z toba i z jej niby fagasem ? czy ty pujkajac ja i ta kolezanke ktora sie do ciebie odezwala?
tu tkiw problem%)

"walet" - real

ferry
 Wysłana - 25 kwiecień 2005 11:23      [zgłoszenie naruszenia]

ta panna prawdopodobnie jest niedojrzała emocjonalnie i nie potrafi podejmować twardych decyzji i doprowadzać spraw do końca, a do tego po prostu lubi się z Tobą bzykać i tyle.

moja rada:
- jeśli Ci na niej nie zależy to spotykaj się z nią na układ seks koleżeński bez zobowiązań i miej w dupie że spotyka się z innym oraz jej fochy co do Twojego postępowania
- jeśli Ci na niej zależy to olej ją i zerwij wszelkie kontakty ponieważ jakby jakoś tak się złożyło że znowu bylibyście razem ona będzie na bank przyprawiać Ci rogi

Ekspert -

tig215
 Wysłana - 26 kwiecień 2005 00:20      [zgłoszenie naruszenia]

ale jazda... moze sproboj dalej z nia potajemnie a otwarcie z jakas inna pare razy sie spotkac tak zeby ona o tym wiedziala? przynajmniej jak ci zrobi awanture to bedziesz wiedzial na czym stoisz. tak ci to wykrzyczy ze nie zapomnisz tego szybko a poza tym moze jestem wredna menda ale wyznaje zasade ze za chamstwo nalezy sie zemscic, wiec... no na pewno to by bylo niezle, zaserwowac jej to co ona tobie zeby zobaczyla jak to jest

dzieciak3
 Wysłana - 5 maj 2005 22:41      [zgłoszenie naruszenia]

tak to w zyciu bywa... raz peka serce raz prezerwatywa....... innym razem kluczyk....... nie wazne

olej ja........ albo ;->

pukaj stukaj co tam jeszcze chcesz...... a w miedzy czasie znajdz i ulokuj uczucia u jakiejs panny

tylko ze przez takie pukanie to niekiedy mozna sie zrobic swinia (bez duszno) ale to mija po jakims czasie

WIELIKICH ludzi sie NIEZAPOMINA !!! TURBOX na zawsze w NASZEJ PAMIECI [*] :(
............................................................
ZWOLNIJ..... szkoda ZYCIA !!!

marco003
 Wysłana - 5 maj 2005 22:58      [zgłoszenie naruszenia]

tig215 za to co napisales wielki sorg dla Ciebie
tak sie wlasnie zastanawialem czy warto bylobby sie z nia "pobawic" i pokazac jej co stracila jaki bylem kochany i woglue ???
a przy tym mialbym z tego przyjemnosc !!!
ale jedno juz osiagleme ona z tatym lepiem sie eni spotyka terasz trzeba tylko jakos jej pokazac jak to mnie bardzo bolalo i zeby to samo poczula

Ludzie sa rozni :D:)

Eyden
 Wysłana - 6 maj 2005 08:59      [zgłoszenie naruszenia]

M-F sensownie prawi...
tig215 ja nie jestem mściwy, ale potwierdzam, że tutaj trzeba słodkiej zemsty ...
dzieciak3 "pukaj stukaj"
SOG'i poleciały...
marco003 już wiesz co robić...

tak od siebie, to z jednej strony układ może i fajny bo masz seks bez zobowiązań, tylko, że to tak jak z dobrą kanapką - nie chciałbym żeby mi ktoś ją 'pogryzał' ...

eyden.

tig215
 Wysłana - 6 maj 2005 11:46      [zgłoszenie naruszenia]

marco mozesz sie mscic, ale nie pokazuj ze cie to bolalo. po co dawac jej odczuc ze tak bylo? jedyne co mozesz osiagnac to to ze ona bedzie myslec ze nie dosc ze byles marionetka, to jeszcze slaba psychicznie. lepiej przeprowadz to an zimno, bez emocji

niestety soga odbic juz nie moge

dzieciak, za "tak to w zyciu bywa... raz peka serce raz prezerwatywa..." jak bym mogl dostal bys z 20 sogow nawet

Zmieniony przez - tig215 w dniu 2005-05-06 12:08:04

Eyden
 Wysłana - 6 maj 2005 13:11      [zgłoszenie naruszenia]

znajomy mawiał, że najlepszym ciosem jest ignorancja...

eyden.

dzieciak3
 Wysłana - 6 maj 2005 15:06      [zgłoszenie naruszenia]

marco chodzi jemu o to zeby ona znowu sie zaangazowala emocjonalnie i ja olac...... i zeby ja zabolalo.......

a to powiedzenie to jest mojego qmpla i ostanio jeszcze zlamal kluczyc "od samochodu"

sogi odbijam

WIELIKICH ludzi sie NIEZAPOMINA !!! TURBOX na zawsze w NASZEJ PAMIECI [*] :(
............................................................
ZWOLNIJ..... szkoda ZYCIA !!!

tig215
 Wysłana - 6 maj 2005 23:27      [zgłoszenie naruszenia]

eyden mi tak mowily dwie psiapsiolki jak sie radzilem na temat zemsty na pewnej milej pani... ale rada byla dobra, jak pozniej stosowalem to tak jak pisali w innych postach ludziska: ty ja olejesz to ona prawdopodobnie nie przejdzie obok ciebie obojetnie i bedzie sie gryzla co sie stalo, czy nagle przestalo ci zalezec, czy moze byla tylko zabawka itd itd itd...
a jak ma sie zaangazowac zeby potem ja olac, to to by byl najlepszy sposob, lekki kontrolowany olew

Zmieniony przez - tig215 w dniu 2005-05-06 23:28:07

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 4 strony.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kto wyjasni mi ta sytuacje ;/??

Strony: 1 2 3 4