FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 38705 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Uzależnienia i Używki
Kto z Was rzucił palenie? :-) 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kto z Was rzucił palenie? :-)"   

zygzag
 Wysłana - 28 październik 2004 21:41      [zgłoszenie naruszenia]

Jak sie zaczelo palic z jakiegos wyznaczonego problemu to zeby rzucic czasami trzeba tylko ten problem rozwiazac. Ja zaczalem(po 5 letniej przerwie) palic ostatnio jak zerwalem z dziewczyna. Poczatek byl super jak sie zaczynalo bo po jednym papierosie cialo produkowalo endorfiny. Wprawdzie male zawroty glowy byly ale nic starsznego. Przez cale wakacje palilem, dopiero w pazdzierniku pogadalem ze stara dziewczyna, poznalem nowa i normalnie jak scena z filmu....po rozmowie juz mialem zamiar zapalac nastepnego papierosa ale zgasilem zapalke i wyrzucilem paczke do kibla. Kiedys palilem przez 2 lata jak bylem w podstawowce bo jakby to powiedziec bylo w modzie.

Motywacja, i ustawienie sobie powodu dla ktorego mozna rzucic tez pomaga.

xmotyl
 Wysłana - 31 październik 2004 19:05      [zgłoszenie naruszenia]

ja jak rzucałemm palenie, to fajki śniły mi się po nocach ......... Oj było ciężko zapomnieć o nich. Ale bardzo dużo pomogło mi przebywanie z osobami niepalącymi. W sumie najbardziej potrzebne jest samozaparcie. Ja kupiłem karnet na basen i chciałem kręcić lepsze czasy w wodzie a fajki w tym baaardzo przeszkadzały. Na prawde polacam basen. W sumie to jestem z siebie dumny, że wygrałem z tym gownem.

Świat należy do młodzieży.... Stary robi, młody leży :D

siwy667
 Wysłana - 31 październik 2004 20:36      [zgłoszenie naruszenia]

Ja tez skonczylem z tym po 5 latach. Kilka razy probowalem i w koncu sie udało, nie pale juz z więcej niz rok. Ogolnie trzeba znalezc sobie jakies zajecie (a najlepiej jakis sport w ktorym palenie przeszkadza).Ja zaczolem trenować BJJ i po fajkach mialem straszna zadyszke przy kulaniu itp.

Pozdrawiam!

Fana
 Wysłana - 31 październik 2004 20:38      [zgłoszenie naruszenia]

Czesto sie wlocze po roznych lokalach,
a tam przy piwie sie nie da nie palic wiec rzucic tym bardziej
A probowalem juz, nie palilem, ale przez to wrocilem

Zmieniony przez - Fana w dniu 2004-10-31 20:40:54

Specjalista -

Helevorn
 Wysłana - 31 październik 2004 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

Ja rzucilem palenie w nastepujacy sposob - powiedzialem sobie: koniec z papierosami... i sie udalo

Po rzuczeniu nalogu zdarzylo mi sie pozniej w zyciu wypalic moze z 1,5 papierosa...

Były moderator Polityki i Seksu

Klejcun
Win Dizel
 Wysłana - 1 listopad 2004 02:14      [zgłoszenie naruszenia]

a ja od jutra rzucam

Nie piszczie do mnie nic na PW bo nie sprawdzam tego maila.

Eska
 Wysłana - 1 listopad 2004 23:29      [zgłoszenie naruszenia]

ja palilem w podstawowce w 6 klasie zaczalem a gdzies tak w 2 liecum rzucilem. Powiedzialem sobie: jestes ***niety- nie masz na co kasy wydawac ? Juz lepiej wez szamaj jakies narkotyki przynajmniej cos daja a nie tak jak papierosy tylko smierdza, dymią i nic wiecej Rzucilem z dnia na dzien. Ogolnie zauwazylem ze nie uzalezniam sie od niczego- widocznie mam szczescie albo silna wole

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Helevorn
 Wysłana - 1 listopad 2004 23:48      [zgłoszenie naruszenia]

Chyba najlatwiej rzucic jak sie jest mlodym i ma sie niewielki stelaz doswiadczen...

Były moderator Polityki i Seksu

Gochan
 Wysłana - 6 listopad 2004 10:54      [zgłoszenie naruszenia]

A ja paliłem kiedyś tylko tytoń w skrętach z MJ albo z kością, obecnie popalam na zasadzie "jak mnie ktoś poczęstuje to czasem zapalę" i raczej nie na trzeźwo (w psychiatryku paliłem ciągle, bo tam nie było co robić )
a co do MJ to wszystko mi jedno czy jest z tytoniem czy bez - taka i taka
mi pasuje

"Czyń swoją wolę, niechaj będzie całym prawem"
Aleister Crowley

russso2
 Wysłana - 17 listopad 2004 16:48      [zgłoszenie naruszenia]

ja palilem 8 lat.Nie pale juz ponad rok i jest ok.Motywem byla moja kondycja fizyczna wole byc silnym i wytrzymalym niz zdychac przy dluzszych dystansach

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 94 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kto z Was rzucił palenie? :-)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94

Warto przeczytać: | | wojna polsko ruska | korea północna | niedziela | bigbrother | vicky | Elegia na powrót umarłych poetów | stilo | pokazac | dziela | antychryst | konkwista 88 szary czlowiek | oh god what have i done | A A".A"9.lub | duA?y penis | obracanie filmów | testy | two testy | reklamacja | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.