FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 5033 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Kultura kierowców 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kultura kierowców"   

phantoomm
Fanta
 Wysłana - 10 październik 2007 19:02        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

" Młotek, nóż, gaz, policyjna pałka, wałek od magla, siekiera, noga od stołu. Kto się tym posługuje? Zdaniem "Życia Warszawy" - stołeczni kierowcy. Wachlarz uzbrojenia mają naprawdę szeroki.
Jazda po stolicy bywa naprawdę stresująca, a poziom drogowego chamstwa wysoki. Kierowcom często wysiadają nerwy. Pan Robert, taksówkarz, pracuje na mieście od dziewięciu lat, zawsze ma przy sobie nóż. Kamil jest młodym kierowcą (jeździ od trzech lat) i nigdy nie miał nieprzyjemnych spotkań ani ze złodziejami, ani z agresywnymi kierowcami, co nie przeszkadza mu wozić w swoim hyundaiu... siekiery.

Nikodem, absolwent historii sztuki, nie rozstaje się z młotkiem, od kiedy na parkingu w Śródmieściu podeszło do niego dwóch podejrzanych typów i zażądało kluczyków od auta. Pan Paweł jeździ samochodem oznaczonym "przewóz osób". Na wszelki wypadek ma zawsze przy sobie wałek od magla. Inny jeżdżący nocami taksówkarz wyciąga spod przeciwsłonecznej osłonki gumową policyjną pałkę.

Kierowcy nocnych autobusów też się zbroją, ale raczej nie zabierają do auta kija czy sprężynowego noża. Najczęściej wożą w szoferce jakieś części autobusu. Ale są też tacy, którzy nie potrzebują żadnych akcesoriów. Pan Adam jest elektrykiem. - Zawsze mam w wozie pełno narzędzi, ale to nie dla mnie. Jak mi ktoś zajedzie drogę czy wymusi pierwszeństwo, to po prostu walę pięścią między oczy i po sprawie.

Czy któryś z kierowców myślał o tym, żeby pozbyć się swoich gadżetów i agresji. - Nie, bo po tym mieście nie da się jeździć spokojnie, odpowiadają.

źródło: [auto.gazeta.pl/auto/1,48316,4563514.html"];

Spotkaliscie sie kiedys z kierowca grozacym wam siekiera mlotkiem itd? Moze sami wozicie "cos" do samoobrony?
Wiadomo nieraz zdazaja sie agresywne zachowania kierowcow ale zeby az tak?

Zmieniony przez - phantoomm w dniu 2007-10-10 19:03:09

"no tak niestety jest, ze 3 lata ciężkiego zapierdalania, ale wiesz koninktura to sie zapieprzalo po 22h
"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo przed wrogami sam się uchronię"
MKD- macie dla odmiany ladna sztunie
Piolek- juz wole tych chłopaków

Znawca -

groke
 Wysłana - 10 październik 2007 19:09      [zgłoszenie naruszenia]

sam mam w tym schowku od strony kierowcy takiego preta ok 40cm dlugi, fi30
w pracy ladnie go sobie wytoczylem na koncach i ocynkowalem nawet
i jak trzeba to sluzy jako drazek w wyciagu na silce hehe
ze 3kg bedzie wazyl ale jeszcze go nie uzywalem, a woze jakby ktos dymil

kumpel nie ma siekiery tylko ten trzonek sam

prezes85
 Wysłana - 10 październik 2007 19:21      [zgłoszenie naruszenia]

jakbym mial noz to wczoraj bym kolesiowi opone przebil bo mnie w****il busiarz pierodlony jak malo kto

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

bartus_
 Wysłana - 10 październik 2007 19:43      [zgłoszenie naruszenia]

ja nie korzystam. jeszcze przypadkowo bym komuś krzywdę zrobił i same problemy. z metalowych przedmiotów mam tylko blokade skrzyni biegów

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

AdexN
 Wysłana - 10 październik 2007 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

kierowcom-frustratom mowimy stanowcze NIE

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]

Eclipse21
PELEMELE
 Wysłana - 10 październik 2007 19:46      [zgłoszenie naruszenia]

Woże rure metalową %)

XXX

Konio
 Wysłana - 10 październik 2007 19:48      [zgłoszenie naruszenia]

Raz mi koleś siekierą pomachał w dostawczaku, ale ja wtedy byłem pieszym i podszedłem, żeby dać w ryj jego pasażerowi Sam nic nie wożę i nie odczuwam takiej potrzeby. Jak mi ktoś podskakuje (na razie tylko się zdarzyło 2 razy po 2 meneli pieszo, co są panami drogi i przechodzą sobie powolutku nawet jak mają czerwone licząc, że ktoś zatrąbi) to skręcam tak, żeby ich musnąć samochodem. A jak ktoś ewidentnie będzie chciał mnie napaść (a ja będę tym słabszym), to zamiast iść i ryzykować walkę bronią poturbuję go też samochodem.

EDIT: Co innego jak ktoś przewozi obce osoby, to się nie dziwię.

Zmieniony przez - Konio w dniu 2007-10-10 19:48:58

pitbull91
 Wysłana - 10 październik 2007 19:53      [zgłoszenie naruszenia]

teraz nic
wcześniej poniewierały się po aucie rurki, nóż i tasak

Znawca -

phantoomm
Fanta
 Wysłana - 10 październik 2007 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

" wcześniej poniewierały się po aucie rurki, nóż i tasak "

"no tak niestety jest, ze 3 lata ciężkiego zapierdalania, ale wiesz koninktura to sie zapieprzalo po 22h
"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo przed wrogami sam się uchronię"
MKD- macie dla odmiany ladna sztunie
Piolek- juz wole tych chłopaków

Znawca -

AdexN
 Wysłana - 10 październik 2007 19:56      [zgłoszenie naruszenia]

a pily spalinowej gdzies tam nie miales?

[www.pajacyk.pl]
[www.polskieserce.pl]

pitbull91
 Wysłana - 10 październik 2007 20:01      [zgłoszenie naruszenia]

no co?
i tak nie yżywałem tego

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kultura kierowców

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Warto przeczytać: problem z myjnią | POTRZEBNA SZYBKA RADA!!! Wlałem zly olej | Przy energicznym przyśpieszaniu ... | Taka sytuacja na drodze | audi A6 C4 jaki wtrysk? | Pomoże mi ktoś w rozkodowniu VIN Mercedesa W210? | Kupno auta - oplaty | Wunder Baum | Umowa kupna sprzedazy-klauzula | Co to są za kuchwa naklejki? | Moment obrotowy silnika spalinowego a moement dokręcenia śruby | komunikejszyn | simson s51-problem | lata bezwypadkowej jazdy | Lanos 1.6 ben. szarpie na zimnym silniku | Czesc. Panowie pomozcie, co to jest ? :) | sex opowiadania od dużym penisie | disciples crack | ojciec chrzestny | maniekma1 | maszynka | samoobrona | malycyc | zatek | SUMIENIE | żydów zabitych | inżynieria środowiska | kaloryfer | perfumy | zakir | dwie laski w ckm | dwie w ckm | dwie w ckm | browiec666 | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.