FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 705 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Kupię hurtem same filmy i bajki na DVD,VCD, płyty z muzyką 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kupię hurtem same filmy i bajki na DVD,VCD, płyty z muzyką"   

MMarcin5
 Wysłana - 22 marzec 2009 22:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Kupię hurtem same filmy i bajki na DVD,VCD, płyty z muzyką polskie i zagraniczne - szeroka tematyka mogą być od gazet.Zakupię rowniez czasopisma krzyżówki pocztówki książki i komiksy- z dodatkami (film muzyka kosmetyk,torebka lub cos innego) lub bez żadnych dodatków. Mogą być aktualne lub starsze,również od likwidowanych kiosków sklepów wypożyczlani.Istnieje możliwość zakupu na wagę od 1 do 20 zł za kilogram.Zawsze aktualne.Tel.0663150996 E/mail : mmarcin5@poczta.wp.pl

master2405
BROKER
 Wysłana - 7 kwiecień 2009 23:54       [zgłoszenie naruszenia]

mam kilka fajnych starych pocztówek z wizerunkami znanych polskich artystów]
jeśli jesteś zainteresowany, to pisz na priv - jakoś się dogadamy

_Dublin_Drinking_Team_

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kupię hurtem same filmy i bajki na DVD,VCD, płyty z muzyką

Warto przeczytać: Poszukuję miniaturek alkoholowych ... | [SPRZEDAM]Acer Travelmate 2310 | Sprzedam iPod Touch 3g 8gb tanio | [s] Kurtka New Look M od wujka Presa | TOLEDO 1,8 podtlenek LPG | GOD OF WAR TRYLOGIA | DUREX wszystkie rodzaje - 1,30 sztuka! | SPRZEDAM CALIBRA 2.0 92r 100% sprawna OPŁACONA! 1600zł | gran turismo 5, assasin creed brotherhood nowe | Dior Homme Intense sprzedam. | gra na ps3 SINGSTAR DANCE i THE FIGHT MOVE | sprzedam golfa trzy | Trekkingi HD Heavy Duty Envy Jasnybrąz roz.46 | [S] SE Xperia X10 Mini | SPRZEDAM LAPTOPA SAMSUNG R522 | sprzedam nokie x3 | kujonki | chodakowska | Srogie rycie | tyłek | tyłeczki | Thomy | depardieu | jedynak | arcyhultaja | Nicci | zostawiła mnie | lajla93 | ariel771 | nissan gtr | frog79 | szczoteczka | leginsy | bez stanika | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.