FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 951 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Kupię ps2! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kupię ps2!"   

el - passo
 Wysłana - 26 grudzień 2007 17:06        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam. Kupię ps2 za ciekawą cene. Chcialbym aby w zestawie były 2 joypady (najlepiej oryginalne), aby konsola posiadała karte pamieci i była przerobiona. Co do gier to MUSI BYC, ale to MUSI Gran Turismo i Tekken.
Slim, normalna, obojętnie. Oczywiście sprawna
Najlepiej śląsk bo chciałbym sprawdzic przed zakupem.
GG - 2674452 (niewidoczny wiec prosze pisac nawet jeśli się nie świece )

DiseQ
 Wysłana - 26 grudzień 2007 21:00      [zgłoszenie naruszenia]

Dam Ci rade, nie kupuj grubasa.

Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody
- resztę po prostu roztrwoniłem.
G.Best

funkadelic
 Wysłana - 26 grudzień 2007 21:51      [zgłoszenie naruszenia]

Nie rozumiem jednego "Co do gier to MUSI BYC, ale to MUSI Gran Turismo i Tekken. ".Skoro chcesz przerobioną konsolę to przecież możesz te gry sam sciągnąc.

el - passo
 Wysłana - 26 grudzień 2007 23:56      [zgłoszenie naruszenia]

funkadelic fakt, troche mi sie pomieszało.
A dlaczego nie grubasa? Dla mnie to obojetne czy wazy 5 kg czy 1 kg

DiseQ
 Wysłana - 27 grudzień 2007 01:24      [zgłoszenie naruszenia]

tłuścioch się łatwiej psuje i wymiana lasera jest droższa poza tym nie wiem czy jeszcze są produkowane lasery do niej.
Po drugie zawsze masz mozliwosc uzywania swap magica, waga mniejsza, wbudowany network adapter...

Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody
- resztę po prostu roztrwoniłem.
G.Best

el - passo
 Wysłana - 27 grudzień 2007 13:05      [zgłoszenie naruszenia]

Aktualnie licituje używaną ps2 slim. Laser przerobiony chipem Modbo760 + zbezpiecznie lasera, zasilacz, 2 joypady, gra i inne ******ły za 475zł.

Baybus
 Wysłana - 2 styczeń 2008 11:13       [zgłoszenie naruszenia]

Sprzedam ci swoją z swapem dwoma padami karta pamieci i fifką 08 za 630 zl. Gwarancja dwa lata :)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kupię ps2!

Warto przeczytać: Nokia 6300 | SUPERSTARY TANIO i bluza POLO RALPH LAUREN | [S]T-Shirt Nike Total90 | bluza Nike | Orginalne ciuchy:Lacoste,Tommy Hilfiger,perfumy itp... | Kurmaz | ciuchy na sprzedaz lub wymiane | Kupię Corse C | LG KU990i | Canon S5 IS + SD 1GB + Pokrowiec - Idealny Stan | sprzedam pda z gsm | SPRZEDAM WZMACNIACZ, SKRZYNKA BASOWA + 2GŁOŚNIKI ALPINE + OKABLOWANIE KOMPLETNE | czapka lacoste | [ZAMIANA] Nokia E61 na inny | BCAA MEGA CAPS 1100 300 Caps 75zł. | [ZAMIENIE]N95 bogaty komplet i PSP FAT za... | 00859007734678956662 | trampekfrom | testowiron | gang | pershing | beata ścibakówna | agata cybińska | oracle | sap | cisco | yakuzik | holtz | chamskie vol | d3100 | luise | Sprzęgło od Opla | lsd | jak żyć | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.