FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1670 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Kupię zużyte baterie - dużo! 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kupię zużyte baterie - dużo!"   

Dawciooooo
 Wysłana - 28 maj 2010 15:05        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

Potrzebuję około 200 zużytych baterii, dlatego też zamieszczam tu ofertę, aby je zakupić, jeżeli ktoś z Was posiada taką ilość.
Za 100 zużytych baterii, płacę 10 zł.

Pozdrawiam

leon10528
 Wysłana - 28 maj 2010 15:09      [zgłoszenie naruszenia]

za przesyłke duzo zapłacisz bo to ciężkie

YHYHYHY!

Dawciooooo
 Wysłana - 28 maj 2010 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

Szczerze mówiąc, to dużo wysyłam paczek, więc wiem ile to by kosztowało. Jeżeli od razu ktoś sprzedałby mi 200 baterii, to ekonomiczną 11, a priorytetową 13 ;).

leon10528
 Wysłana - 28 maj 2010 15:15       [zgłoszenie naruszenia]

myślałem że będzie cięższe

YHYHYHY!

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kupię zużyte baterie - dużo!

Warto przeczytać: Gdzie kupic nuty ? | [sprzedam] Peugeot 605 1996 2,5 TDI | Nauszniki. Allegro. Kup ktos prosze. | Miachel Jackson | [kupię] Terry Pratchett po angielsku | [sprzedam]se t630 bdb stan | [sprzedam] Eminem, d12- kasety | [Sprzedam] VW GOLF IV 1,9 TDI - dobra cena | LOTTO STADIO | [KUPIĘ]Prawo ADM , Samorząd terytorialny | Kto chce BMW E-36?.... | siemens c65 | Bransoleta uzywana na sprzedaz | Sprzedam tanio srebrna bransoletke !!! | KUPIĘ panel przedni od tunera unitra 211D [srebrny] | [Sprzedam] laptop ARISTO | bornholm | Twój ideał sylwetki vol 2 | telepraca | lolek246 | mitx | ubezpieczenie oc | mocne filmy | mocny film | co się stanie za posiadanie alkocholu nieletni | ile lodA3w | na domówke | pokemon | pokemony | wojnar | wesele wiesiek | sex spotkanie | pamięć | chemia proszek | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.