FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 828 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Kupie nowe Nike Vandal 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kupie nowe Nike Vandal"   

_Fatal1ty_
 Wysłana - 26 marzec 2008 13:24        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam

jak w temacie kupie buty nike Vandal rozmiar 42.5 - 43 w kolorze takim jak te -> [http://www.allegro.pl/item335819404_nike_vandal_leather_low_retro_old_school_46.html]

tylko nowe, używane mnie nie interesują. Może ktoś wie kto sprowadza buty albo coś. Widziałem Fana coś kiedyś pisał ale nie wiem dokładnie wiec jak ktoś coś wie to niech napisze :D

pzdr

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kupie nowe Nike Vandal

Warto przeczytać: Acer Tablet PC i jeszcze kilka aukcji... | Revlon Colorstay TANIO | [Sprzedam] Sony Ericsson W300i | sony eryk t630 | NOKIA 6610i | samsung z370 | Sony Ericsson F500 | nokia 5200 | Motorola e770v | KURTKA SKORZANA NEW YORKER | Kurtka skórzana | do sprzedania fajne rzeczy mam %-) | alcatel ot 159e | Twarde dyski 20 i 40GB Okazyjne ceny! | Sprzedam ciekawe książki informatyczne. | SE W810i + karta 512mb | xxxsoniaxxx | mlkv | kod ograniczeń nokia 6303c | omijać | dajcie linka do jego fejsbuka | etynol | grzyby | multikinie | martyna wojciechowska | śmierci | śmierć | malaMerlin | merlin | jasło | pierdoia | jennifer walcott | ))O(( | carly wrenn | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.