FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2645 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Targowisko
Kupie spodnie MDV SKATE'ASTIC 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kupie spodnie MDV SKATE'ASTIC"   

chemistry
 Wysłana - 12 listopad 2007 22:33        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam bardzo chętnie kupie spodnie w rozmiarze XXL model ten sam jak na zdieciu ale pelna dlugosc a nie 3/4 tak jak na foto, MDV wypuscił tą kolekcje pare latek temu ale moze akurat ktos wyrósł z takiego stylu ubierania się i leża teraz niepotrzebne w szafie. Jakby co to piszcie tutaj albo na GG

Zmieniony przez - chemistry w dniu 2007-11-12 22:34:17

Tessu
DZIADEK
 Wysłana - 12 listopad 2007 22:43      [zgłoszenie naruszenia]

Musza byc takie dresy?

Kiss French, Wear Italian, Drive German

chemistry
 Wysłana - 12 listopad 2007 22:55      [zgłoszenie naruszenia]

Tak dokladnie takie chce, bierze się to z pewnego sentymentu kiedys miałem własnie taki model i na wszelkie imprezy to wlasnie w nich smigałem (tak jestem wixiarzem !) pozniej pojechałem do Anglii i w pracy je podarłem , serce mi sie krajało jak je podarte juz wyrzucałem do kosza. Niemniej jesli masz jakies ciekawe spodnie dresowe mozesz wrzucac moze się dogadamy ale nawet jesli to temat i tak bedzie caly czas aktualny bo nie podaruje im

chemistry
 Wysłana - 12 listopad 2007 23:06      [zgłoszenie naruszenia]

Róznierz spodnie MDV ale z innej kolekcjii, coś takiego mi się własnie podoba.

hulk997
 Wysłana - 13 listopad 2007 18:04      [zgłoszenie naruszenia]

co ty masz z tymi nogami nie tak???

chemistry
 Wysłana - 13 listopad 2007 19:29      [zgłoszenie naruszenia]

nierozumiem ??

hulk997
 Wysłana - 13 listopad 2007 20:17      [zgłoszenie naruszenia]

no w sensie czemu tak szeroko je trzymasz/rozstawiasz?

chemistry
 Wysłana - 14 listopad 2007 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

hehe To nie ja jestem na tych zdięciach, dorwałem je na necie.

ponawiam pytanie ma ktos takie spodnie na sprzedaż

wentos
 Wysłana - 28 listopad 2007 11:48      [zgłoszenie naruszenia]

[i3.tinypic.com/6ka6w49.jpg] [i11.tinypic.com/82csg8k.jpg]

spodnie jak nowe,no oprócz dziury w kieszeni tylko kolor taki średni jak będziesz zainteresowany pomyslimy nad ceną!

ZmijekXX
 Wysłana - 11 grudzień 2007 22:30       [zgłoszenie naruszenia]

[aukcja.onet.pl/show_item.php?item=280224627] takie same spodnie do sprzedania jak na zdjęciu, a co więcej takie same zdjęcie

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kupie spodnie MDV SKATE'ASTIC

Warto przeczytać: Sprzedam 2 bilety na Entrance | BLUZY ADIDASA DO SPRZEDANIA | Sprzedam Nokia 7390 | Sprzedam Nową Koszule RIVER ISLAND... | Sprzedam SE K550i + sandisk 1 G | "Krajobraz polskiej wsi w literaturze i malarstwie pejzażowym" prezentacja z Polaka | laptop do pogonienia. | NOKIA | Sprzedam :) | Jak zabawić się na koszt państwa? Zorganizuj imprezę firmową ! | Tanio kupię prezentację maturalną | sprzedam uzywany apart olimpusa | sprzedam laptop 1Ghz 256ram 20gb dysk, internet lan RJ-45 dvd USBx2 | Sprzedam męski BIAłY GARNITUR | ZESTAW KOMPUTEROWY + MONITOR - TANIOCHA! Wrocław - GWARANCJA! ZDJECIA! | Liga Polska oraz wszystkie ligi Świata za Free!!! | zostawiła mnie | lajla93 | ariel771 | nissan gtr | frog79 | szczoteczka | leginsy | bez stanika | kia sorento | pcts | filmy podrywaczy | KOBIETA | lajla93- | annamarie goddard | irina voronina | tatuaż koszulka | odwolanie od mandatu pkp | tegeja wyhuśtaliście na tygrysie | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2020 SFD S.A.