FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 32869 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Kupno i montowanie Klimatyzacji w aucie. Co i jak? 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kupno i montowanie Klimatyzacji w aucie. Co i jak?"   

VooDooMan
 Wysłana - 11 maj 2008 12:13       

Przeniesiona przez Banan z działu 'Garaż'. | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, zakładam temat dla kumpla który nie posiada internetu a ja sam nie wiem gdzie się pytać.

Kumpel chce założyć w Hondzie Civic (chathback) 96r klimatyzacje.
Jakie są koszta kupna + montażu klimy do tego auta? W ogóle istnieje taka możliwość? Ja się nie znam, kumpel również.

pozdro;)

ZIELIN5
 Wysłana - 11 maj 2008 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

założyć się da, ale może się to po prostu nie opłacać
dokładnej ceny Ci nie powiem bo to pewnie zależy od warsztatu, w którym się zakłada klime ale gdzieś czytałem, że 4 tyś za taką usługę trzeba sobie liczyć.

fitnessstore.pl

tajniaczek
 Wysłana - 11 maj 2008 12:52      [zgłoszenie naruszenia]

na allegro koszt 2000 pln montaż i nabijanie ustawianie, panel sterownaia pewnie z kolejny 1000 więc opłacalnośc mała..

lepiej wstawić szyber dach

Każdy ma prawo do mojego zdania %-) by Tajniaczek
:>:>:>Wiem wiem sa upadki i wzloty dziewczyny to najmocniejszy narkotyk :>:>:>

pawerty
 Wysłana - 11 maj 2008 14:56      [zgłoszenie naruszenia]

kumpel sam założył i mówił że groszowe sprawy w vectrze b

również sam przerobił ją z anglika

pawerty
 Wysłana - 11 maj 2008 14:57      [zgłoszenie naruszenia]

,

Zmieniony przez - pawerty w dniu 2008-05-11 14:58:03

ZIELIN5
 Wysłana - 11 maj 2008 15:14      [zgłoszenie naruszenia]

No to widać, że kumpel ma pojęcie i to dość spore a tutaj kolega pisał, że sie na tym nie zna a watpie zeby ktoś chciał się za "ładny uśmiech" w to bawić bo roboty sporo

fitnessstore.pl

VooDooMan
 Wysłana - 11 maj 2008 16:42      [zgłoszenie naruszenia]

Ponoć można kupić całe klimy z aut skasowanych za pół ceny Poszperalismy oboje trochę po googlach. W srode/czwartek będzie jechać do mechaników pytać o koszty montażu. Teraz tylko musi dorwać mechanika który z nim pojedzie poszukać klimy bo my nawet nie wiemy jak to wygląda

sxill
 Wysłana - 11 maj 2008 22:26      [zgłoszenie naruszenia]

No jak kupisz uzywana z rozbitego auta to tanio wyjdzie. Najwiekszy koszt to chyba montaz bedzie, ale mozna to zrobic samemu :) Przy okazji sie czlowiek duzo nauczy :) No i jeszcze pozostaje jej nabicie, chyba z 200zl za to biora :/

Tomek N.

Thomy
 Wysłana - 12 maj 2008 18:15      [zgłoszenie naruszenia]

Mówiecie że za 3-4 tysiące się nie opłaci montować klimy? a ile kosztuje klimatyzacja jak bierzesz auto z salonu koło 5 tysięcy więc myśle że się opłaca. A kupno klimy z rozbitego wozu to duże ryzyko klima może być rozszczelniona i kupe kasy wydasz na części zamienne, uszczelnianie i tym podobne a zawsze będzie stara.

Zmieniony przez - Thomy w dniu 2008-05-12 18:21:02

sxill
 Wysłana - 12 maj 2008 19:06      [zgłoszenie naruszenia]

Do civica 96 rocznik wydac 3-4k na klime to moim zdaniem duzy wydatek. Naprawde taniej i lepiej kupic uzywana. Z tym uszczelnianiem nie ma za duzych problemow. A co sie moze zepsuc? Sprezarka, sprzeglo, chlodnica. Za pol darmo kupisz uzywane w razie awarii. A tak to Ci zamontuja moze jakies cuda za te 3-4kola zl i nie bedziesz wiedzial jak to serwisowac.
Pozdr

Tomek N.

MattKK
 Wysłana - 12 maj 2008 19:18      [zgłoszenie naruszenia]

Ale jeśli auto jest warte 10-12k to nikt chyba nie wstawi do niego klimy za 1/3 ceny? Przynajmniej ja bym tego nie zrobił

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kupno i montowanie Klimatyzacji w aucie. Co i jak?

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Jaka pojemność, moc, układ cylindrów w pierwszym motorze? | OPONY - dylemat | Co może być? | Spalanie | a3 ? | BMW E36 do naprawy jakie koszty | e36 naprawa przodu | Jak kurva otworzyć zatrzasnięty bagażnik !! ? | ciekawa zagadka otworzenie bagażnika %-) | Nowy "motor" na na lato | seat toledo nie chce zapalić | zawieszenie auto na polskie drogi | Problem rozładowywania aku | lakiernik | Restauracja starego merca | nie ustawiona zbieżność | moskwa | szepratea | 8203095 | bialygk | anatomia upadku | na brzuch | na piersi | jak pić żeby się nie schlać | tabex | wykształcenie podstawowe | gruz | wstawianie filmików | filmików | work and travel UTW | ona taA"czy | jakubowska | polski playboy | o żonach | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.