FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 663 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Kupno mieszkania przez studenta 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kupno mieszkania przez studenta"   

P4w3l
 Wysłana - 15 maj 2006 18:51        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Chciałbym się zapytać Was czy istnieją jakies sposoby na zakup mieszkania przez studenta takiego jak ja ?? Nie ważne czy mieszkanie będzie nowe czy stare,aby tylko było. Zakładając, że na mój miesięczny dochód składa się: wypłata(700zł)+Stypa(215zł)+kredyt stydencki(600zł).Mogę jeszcze dwa razy w roku poprosić Uczelnię o zapomogę w wysokości 600zł. Oczywiście część mieszkania zajmowałbym ja a część na wynajem innym studentom.Najlepiej gdybym nie musiał brać kredytu z banku, gdyż wówczas odpadła by możliwość pobierania taniutkiego kredytu studenckiego. Co sądzicie o mieszkaniach TBS ?? Czy w ogóle deweloperzy sprzedają mieszkania w ratach ?? Proszę o opinie !

VLAD.IV
 Wysłana - 16 maj 2006 09:08       [zgłoszenie naruszenia]

TBS - nie.
developerzy nie sprzedaja mieszkan na raty. tzn placisz transze przez okres budowy, ale chyba nie o to Ci chodzi.
musisz wziąć kredyt w banku

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kupno mieszkania przez studenta

Warto przeczytać: KRUS - problem:// | Długość naprawy? | kasa z szkoly | Szkoły cosinus | Umowa ustna | WALEK NA ALLEGRO ! pomozcie | gdzie w polsce zrealizowac czek ze zwrotu podatku w uk | Naprawa Gwarancyjna | wycięcie sosny w ogrodzie bez zezwolenia | monitoring w przedszkolach | Pozew | witajcie chciałem dowiedzieć się ile kosztuje wynajęcie adwokata | systematyka dziennika ustaw | wyrok z sadu apelacyjnego co dalej? | akt administracyjny | Co grozi za ciężkie pobicie - temat uprzednio założony przez r1z2 | aleah x | aleah | australia | whisky | tv pci slot za darmo | PCMCIA karta | miss mokrego podkoszulka | bsp | wok | test 2 | ludzie godni | studniowka | korzewski | the walking dead | walking dead | billboard | shark | kuchnia mazowiecka | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.