FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 4641 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Motoryzacja
Kupno opon przez internet 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kupno opon przez internet"   

Hollywood.
 Wysłana - 13 październik 2007 11:19        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam, zauważyłem że ostatnimi czasy nastał wielki boom na kupno opon przez internet. Zachęcać mogą ceny ok 50zł niższe niż w normalnym serwisie.
Wiele osób patrzy tylko na cenę i już składa zamówienia.
Zapominają oni o paru szczegółach. Kupując opone pare złotych droższą w serwisie masz montaż + wyważenie gratis i nie płacisz za przesyłke (a za przesyłke 4 opon płaci się sporo)
Suma sumarum wychodzi taniej i o wiele wygodniej kupować oponki w serwisie gdzie panowie od razu ci zmontują koła, wyważą, dobiorą odpowiednie ciśnienie, a wszystko to już w cenie opon.
Nie zapominajcie o tym

nic tu nie widziałeś, jasne?

bartus_
 Wysłana - 13 październik 2007 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

superfajnie tylko różnica jest czasem sporo większa niż 50pln na oponie, dodatkowo często przesyłka jest w cenie a montaż i wyważenie to grosze.

...::: BMW - Freude am Fahren :::...

Specjalista -

kamilr9
Thug Life
 Wysłana - 13 październik 2007 11:42      [zgłoszenie naruszenia]

Hollywood. 100% racji najelpiej kupic opony w serwisie i to jescze jakims zaufanym bo tak samow jakims byle jakim serwisie jak i w internecie mozemy pasc ofiarą oszystwa a pozatym to tak jak mówisz wyważanie ciśnienie itd

Postawili mi fałszywe drogowskazy
Wykopali w poprzek drogi wielki dół
Los pokonał w czas moich bohaterów
Zagubiłem się

bartus_
 Wysłana - 13 październik 2007 11:43      [zgłoszenie naruszenia]

a np jakiego oszystwa?

Specjalista -

phantoomm
Fanta
 Wysłana - 13 październik 2007 12:35      [zgłoszenie naruszenia]

Jak zamawiac to od SS albo ze sklepu internetowego

"no tak niestety jest, ze 3 lata ciężkiego zapierdalania, ale wiesz koninktura to sie zapieprzalo po 22h
"Boże chroń mnie przed przyjaciółmi bo przed wrogami sam się uchronię"
MKD- macie dla odmiany ladna sztunie
Piolek- juz wole tych chłopaków

Znawca -

Hakelbery
degustator
 Wysłana - 13 październik 2007 12:41      [zgłoszenie naruszenia]

Wczoraj za wywarzanie zaplacilem 18 zlotych za dwa kola, nie jest to majatek, nie kupujcie opon regenerowanych, lepiej kupic opone urzywana niz regenerowana.

Polakom gratulujemy ceny benzyny

<%-)CHORY PASTOR HALELUJA%-)>

Znawca -

kamilr9
Thug Life
 Wysłana - 13 październik 2007 13:19      [zgłoszenie naruszenia]

A więc Bartus Zawsze mogą nam wysłac jaiks szmelc a w nieuczciwym zakładzie jak się ktos nie zna to moga takie kity kręcic że ja ******ole

Zmieniony przez - kamilr9 w dniu 2007-10-13 13:20:16

Postawili mi fałszywe drogowskazy
Wykopali w poprzek drogi wielki dół
Los pokonał w czas moich bohaterów
Zagubiłem się

bartus_
 Wysłana - 13 październik 2007 14:15      [zgłoszenie naruszenia]

w sklepie też Ci mogą kit wcisnąć. renomowane sklepy internetowe nie pozwalaja sobie na oszustwa, a ceny mają atrakcyjne. opony są świeże, a jeśli coś jest z nimi nie tak to wymieniają.
wg mnie wszędzie masz taką samą szansę żeby zostać oszukanym.

Specjalista -

Tosca
 Wysłana - 13 październik 2007 15:04      [zgłoszenie naruszenia]

Bartus wolał bym być oszukany na miejcu niż w sklepie internetowym przynajmniej wiem gdzie iść i zrobić jubel.

Hollywood.
 Wysłana - 13 październik 2007 15:55      [zgłoszenie naruszenia]

Bardzo mnie ciekawi skąd oni w tych sklepach internetowych mają takie ceny jak nawet w hurtowniach są wyższe o jakieś 15zł. W****iają mnie... ehhhh
Chyba wezmę sobie zamówie jakiś komplecik i porównam go z oponami z hurtowni czy nie ma jakichś lewych akcji

nic tu nie widziałeś, jasne?

Burner
 Wysłana - 13 październik 2007 16:05      [zgłoszenie naruszenia]

Zamawiałem komplet opon w sklepie internetowym, cena kompletu zawierała już koszty przesyłki kurierem, a była niższa spooro od ceny kompletu opon w normalnym sklepie. Przesyłka doszła, opony nówki, nie żadne leżakowane, regenerowane czy coś z tych rzeczy. Osobiście polecam.

PS. Trzeba czytać regulamin/warunki, żeby p uniknąć sytuacji, że dostaniemy opony nieużywane, ale kilkuletnie. Nie spotkałem się z czymś takim, ale jak zawsze regulamin warto znać

:)

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 5 stron.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kupno opon przez internet

Strony: 1 2 3 4 5

Warto przeczytać: Moto wchodzi po zachodzie vol 14 by Jogurt | NAVIHEAVEN MODEL: NA-7095 | audi a4 1.8benzyna 95rok odpala i gasnie | ile by wynioslo mnie? | audi a4 1.8benzyna 95rok szarpie przy ruszaniu | elektryka, kto sie zna? chce zrobic jeden bajer | Stłuczka - naprawa | dt 80 ;] | Problem z mocą A4 2.5tdi quattro | Duzy pobór oleju - Opel Astra II 1.6 | Prawo jazdy ANGIELSKIE | turbo do auta | małe auto do 14k | Karta motorowerowa | Ranking 10. samochodów, w których wstyd pokazać się na mieście! | Passat B5 vs Corolla | madman047 | VLADIV | VLAD | xonix | zegarek | szpik | krytyk wewnętrzny | Dj-Tiesto | konk | er 5 | kawasaki | Dj Tiesto | w124 | halejcio | młynarska | popek | carolyne aquino | metylon | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2017 SFD S.A.