FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9541 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Kurde, czuje sie jak... :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kurde, czuje sie jak... :("   

Wodzu10
 Wysłana - 9 czerwiec 2005 23:49      [zgłoszenie naruszenia]

anarki normalnie to ja jestem wyjątkowy bo nie myślę tylko ****em

Znawca -

anarki111
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 07:50      [zgłoszenie naruszenia]

MOIM ZAMIAREM NIE BYŁA OBRAZA AUTORKI TEMATU. Jeśli Cie uraziłem, to przepraszam. Ja nie piszę tylko o tym konkretnym przypaku, ale ogólnie.
Wiele dziewczyn jest w "siódmym niebie" jak sie zwiąże z jakimś super przystojniakiem. Dziewczyna czuję się szczęśliwa i doceniona widząc, jak koleżanki ślinią się na jego widok. Niestety często jednak jest tak, że te koleżanki zamiast zazdrościć tej dziewczynie, to sie z niej wyśmiewają(np. ten facet spał z większością z nich).
Moim zdaniem dziewczyna wybierając sobie przystojniaka sama jest sobie winna jego ewentualnej zdrady. Gdyby wybrała sobie za partnera kogoś mało atrakcyjnego, to szansa zdrady zmalałaby niewiarygodnie, bo chyba jasne jest, że jeśli na super przystojnego faceta poluje wiele pięknych dziewczyn, to w końcu on ulegnie(możecie sobie pisać co chcecie, ale sami dobrze wiecie że tak będzie). I potem powstają tematy takie jak te.

Wniosek: jeżeli nie chcecie być zdradzane, to wybierajcie sobie mało atrakcyjnych facetów(szczególnie gdy same jesteście mało atrakcyjne). Im mniej atrakcyjny partner, tym mniejsza szansa zdrady.

I jeżeli uważacie, że wygląd dziewczyny dla faceta nie jest najważniejszy, to popatrzcie sobie na dyskotekach i w różnych klubach, wokół jakich lasek kręci się najwięcej mężczyzn. Czy wokół pustych, tępych, seksownych blondynek/brunetek czy wokół niezbyt atrakcyjnych, inteligentych, ułożonych dziewczyn. Odpowiedź jest banalnie prosta.
Ostatnio jak byłem na imprezce to właśnie obserwowałem takie sytuacje. Tam gdzie byłem, było 5 dziewczyn seksownie ubranych(króciutkie minispódniczki, bluzki z dekoltem itp. i były całkiem ładne) i całe grono facetów kręciło się wokół każdej z nich(ciekawe który je zaliczył).

Zmieniony przez - anarki111 w dniu 2005-06-10 07:58:21

marcelka
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 08:51      [zgłoszenie naruszenia]

Hej Kochani, dziękuje za wypowiedzi, nie czuje sie urażona przez nikogo z Was, cenie każdą z tych wypowiedzi i szanuje Wasze zdanie, ale Anarki napisał coś z czym sie troszeczke nie zgadzam... Otóż, czy dziewczyna aby uniknąć zdrady powinna brać mało atrakcyjnego faceta? A Ty drogi kolego chciałbyś mało atrakcyjną partnerkę tylko po to aby Ciebie nie zdradzała? Ale to tylko moje zdanie, pozdrawiam wszystkich i dziękuję za odpowiedzi...

Szczęśliwa kobieta sukcesu :-)

Znawca -

anarki111
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 09:51      [zgłoszenie naruszenia]

Ja niechciałbym nieatrakcyjnej partnerki. Dziewczynę chciałbym mieć jak najładniejszą, ale gdybym miał mieć żonę, to nie mogłaby ona być super sexbombą. Poprostu jak wiele dzieczyn poluje na faceta lub wiele facetów poluje na dziewczynę, to prędzej czy później on/ona sie skusi.
Wyobraźcie sobie, że podrywa Was jakiś naprawdę bardzo przystojny facet(oczywiście piszę to do dziewczyn), powiedzmy 190-195 cm, dobrze zbudowany, o wyjątkowo rzadkim typie urody(oczywiście jest bardzo przystojny). Wiele dzieczyn wtedy głupieje i rzuca poprzedniego faceta dla takiego przystojniaka(na forum wielokrotnie chłopy pisały, że dziewczyny ich porzuciły dla innych), a jeżeli dziewczyna nie może się oprzeć, to facet tym bardziej(jak wiadomo mężczyźni mają ogromny popęd seksualny).

Jeszcze kilka słów do Marcelki: Twój były chłopak pewnie nie zrobił Ci tego na złość, tylko właśnie powodem był popęd seksualny do tamtej dziewczyny.

rafee
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 10:49      [zgłoszenie naruszenia]

anarki: takie rzeczy ktore wypisujesz dzieja sie w swiecie Teleranka i 5-10-15. Mezatka z dziecmi i zapewniona przyszloscia musialaby przezywac naprawde ciezkie chwile, zeby wyladowac w lozku z jakims napakowanym cyganem

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

czanymotyl
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 11:51      [zgłoszenie naruszenia]

Anarki: Srry ale sam bładzisz w swoich wypowiedziech! cytat:"jeżeli nie chcecie być zdradzane, to wybierajcie sobie mało atrakcyjnych facetów(szczególnie gdy same jesteście mało atrakcyjne). Im mniej atrakcyjny partner, tym mniejsza szansa zdrady." no Ty chyba sobie zartujesz czy wiesz czym jest miłość, czym jest wielkie uczucie, nie mam pojecia czym kieruje swoje poglady, czasem nie sa uzasadnione a czest są błędne. Znam wielu "przystojnych" kolegów, ktorzy maja mniej urodziwe dziewczyny i na odwrot, lecz nie słyszałem o czyms takim,by ktos kogos zdradzał tylko i wyłacznie bo spodobał mu sie inna, fantazje moze mieli, kazdy ma, lecz wiekszosc "KOCHA" swoje parnerki i nie czychaja na zdrade i szukaja jakies "super laski" która mogli by "zaliczyć". a powiedz man czy czasem wiekszosc tych na dyskotekach to nie sa samotnicy, ja nie chcodze na takie cos gdyz moze sie starzeje , ale nie lubie, mnie, na przykład nie pociaga, jakas długonoga sex blondyna z duzym biustem i tapeta na twarzy, sorki, kazdy ma swje gusa a Ty kolego przyczepiłes sie do jednego i uywazasz ze "kazdy kazdego kiedys zdradzi" oj nie, źle myslisz, autorke postu gość oszukał na całej lini, moze miała nadzieje ze chłopak wytrzyma bez niej, ale na szczescie pokazał co jest wart!

%-)

Specjalista -

LeQon
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 12:10      [zgłoszenie naruszenia]

Tak jak anarki mowi, cala prawda.
obejrzyjcie sobie film pt. "PARCIE NA TARCIE"

Pewnego razu koles sie budzi, a tu jego.. ****ek zaczyna przemawiac.. ****ka zawsze ciagnie do zamoczenia, a glowa odwrotnie..

co ja wam bede opowiadal obejrzyjcie

LeQon
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 12:15      [zgłoszenie naruszenia]

A co do dziewczyn z dyskoteki. Onwe wybraly z tej gruppki panow, tych ktorzy posiadali czarne BMW albo mercedesa- z tymi panami reszte nocy spedzily
Tak jest w dzisiejszych czasach.

anarki111
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 12:19      [zgłoszenie naruszenia]

Czarnymotyl moja wypowiedź nie dotyczyła małżeństw, a tymbardziej małżeństw z dziećmi.

A z tą miłością to sam w to nie wierzysz. Jakby Ci twoja panienka kilka razy nie dała, to byś ją puścił w trąbę.

anarki111
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 12:32      [zgłoszenie naruszenia]

Tutaj w tym dziale jest cała masa takich tematów jak ten. Niby kochająca się para, świata poza sobą nie widzą, a jednak robią skoki w bok. Powodem nie jest miłość innej dziewczyny/chłopaka, tylko chęć seksualnego zaspokojenia. Inny powód rzadko występuje.

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kurde, czuje sie jak... :(

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12