FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 9574 razy ¬

ROZRYWKA | Seks
Kurde, czuje sie jak... :( 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kurde, czuje sie jak... :("   

czanymotyl
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 13:31      [zgłoszenie naruszenia]

Anarki teraz to sie równo pomyliłeś w miłosc wierze JESTEM ZARĘCZONY! a jakby mi panienka nie dawała? to na 100% bym nie skakał w bok, bo takowa próbe przeszlismy i jakos nie było problemu, lecz zwiazek trzeba budowac na zaufaniu i wierze... a rogacze? jest ich duzo, i na takich trzeba uwazac...

%-)

Specjalista -

rafee
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 13:55      [zgłoszenie naruszenia]

uwazac na rogaczy ? Nie rozumiem ?

"Cześć kle0 jestem nie wiem czy mnie kojarzysz byłam pare lat z deberem z forum"

Ekspert -

anarki111
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 14:12      [zgłoszenie naruszenia]

Czarnymotyl, jeszcze się przekonasz, że to ja mam rację. A skąd wiesz, że Twoja panienka nie "skakała w bok" podczas tej próby waszego związku? Większość zdrad jednak udaje się ukryć.

czanymotyl
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 15:05      [zgłoszenie naruszenia]

rafee to było do dziewczyn

bo jak sie roztalismy to była jezcze diewica, poxniej tez była jak przyjechałem mam nadziej ze nie doswaidcze tego o czym mówisz ale pozdrawiam wszystkich sedrecznie

EDIT: Anarki masz soga boś madry człowiek !

Zmieniony przez - czanymotyl w dniu 2005-06-10 15:07:22

%-)

Specjalista -

anarki111
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 15:53      [zgłoszenie naruszenia]

Podam ciekawy przykład z życia:
Kiedyś znałem parę, która właściwie była parą idealną. Obydwoje bardzo się kochali, wszędzie chodzili razem, świetnie do siebie pasowali, mieli wspólne interesy, pomagali sobie we wszystkim itp. Chodzili ze sobą wiele lat(przez całe liceum, jeszcze w podstawówce sie w sobie zakochali). Wszyscy wokół sądzili, że za niedługo się pobiorą. I jak to sie skończyło? Poszli na różne uczelnie i ta dziewczyna PARĘ DNI po rozpoczęciu roku akademickiego zakochała się w innym i chłopaka z którym była tyle lat porzuciła w niepamięć.

czanymotyl
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

teleonowela różnie w życiu bywa, ale czy zawsze zwiazek kończy sie tak samo. Ty masz swoje poglady i nie zmienisz zdania ja swoje i takze nie zmienie

%-)

Specjalista -

Wodzu10
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 18:11      [zgłoszenie naruszenia]

Według mnie każdy tutaj ma swoją rację. A racja ta wydobywa się własciwie z życia. Każdy doświadczył czegoś innego i każdy inaczej to zinterpretuje.

Znawca -

House girl
 Wysłana - 10 czerwiec 2005 22:16      [zgłoszenie naruszenia]

Anarki zbyt ogólnikujesz mężczyzn.Wydaję mi się,że nie wszyscy są tacy.,Fakt,że wielu myśli tym co ma w spodniach.Ale jest tez wiele tackih ktorzy myślą RÓWNIEŻ GŁOWĄ! I nie wszystko na świecie kręci się wokół seksu! nie wiem czy widzisz,ale na świecie jest rownież coś takiego jak miłość i zaufanie.

anarki111
 Wysłana - 11 czerwiec 2005 09:53      [zgłoszenie naruszenia]

Miłość i zaufanie... a myślisz że z jakiego powodu jest miłość? Głównie dzięki sexowi. Sex cementuje każdy związek. Odpowiedcie sobie wszyscy na jedno proste pytanie: na co patrzycie przy wyborze partnera-partnerki. Pewnie odpowiecie że na to żeby był dobry, uczciwy itp., ale sami dobrze wiecie, że brzydala byście nie chcieli. A dlaczego? Bo was nie kręci fizycznie i tyle.
I niech mi nikt nie wmawia, że w związku najważniejsze są rozmowy itp. Jak chce sobie z kimś pogadać, to 100 razy bardziej wolę rozmawiać z facetami niż z babkami(np. o sporcie, kobietach itp.).

Zauważyłem jeszcze jedną ciekawą rzecz. Wiele tematów na forum dotyczy zdrady, ale najczęściej partner/partnerka zdradza swoją "ukochaną" osobę z ich wspólnymi przyjaciółmi. To jest częstsze zjawisko niż zdrada z nieznajomym.

marcelka
 Wysłana - 11 czerwiec 2005 17:49      [zgłoszenie naruszenia]

Widziałam ją dzisiaj. Kurde ładna nawet jest... Brunetka, niewysoka, taka słodka idiotka (sprawia takie wrażenie)wiem, czego ja nie mam a co ona ma... Przerwe miedzy nogami życze im powodzenia. I uważam historię za zamkniętą i dziekuje wszystkim Insomniakom za wypowiedzi. Jesteście Kochani!

Szczęśliwa kobieta sukcesu :-)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 12 stron.   poprzednia | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia

Kurde, czuje sie jak... :(

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12