FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 2028 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Praca
Kurs barmanski I stopnia 
Wyślij odpowiedź [powiadom znajomego]    
Autor "Kurs barmanski I stopnia"   

Iron Sy
 Wysłana - 8 marzec 2010 16:42        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź swoje BMI

Witam...
Mam pytanie do barmanow, barmanek nalezacych do forum... otoz w sobote dany kurs zdalem a potem uslyszalem od barmanki w barze ze moj certyfikat jest podrobiony poniewaz jest zielonego koloru a oryginalny ma kolor fioletowy... glupio by bylo jesli by wyszlo ze wydalem te kilkaset zlotych w plecy dodam ze kurs przeprowadzalo Stowarzyszenie Wspierania Edukacji i Rynku Pracy...

YoungBuck
 Wysłana - 9 marzec 2010 14:16      [zgłoszenie naruszenia]

powinno pisac cos takiego:
xxx uczestniczyl w kursie barmanskim I stopnia rekomendowanym przez Zarzad GLowny Stowarzyszenia Polskich Barmanow i ukonczyl go zyskujac kwalifikacje Barmana I stopnia. nizej podpisy Prezydenta SPB, Sekretarza SPB, wykaldowcy. dyplom jest na bialej tekturce i w tle napisow taki jakby cien planety

Zmieniony przez - YoungBuck w dniu 2010-03-09 14:18:02

- co tam u ciebie ryju ?
- aaa znowu mnie jakis frajer zagonił
- a to kórwa pjerdolona !!

Iron Sy
 Wysłana - 9 marzec 2010 15:50      [zgłoszenie naruszenia]

hmmm no to u mnie jesst tak Zaswiadczenie o ukonczeniu kursu pan xxx urodzony xxx w xxx woj xxx ukonczyl kurs: "Kurs podstawowy I stopnia w zakresie barman mixer - obsluga konsumenta zorganizwoany przez Osrodek Ksztalcenia Kursowego w Lomzy przy stowarzyszeniu wspierania edukacji i rynku pracy... a tlo mam zielone desen podobny do tego ze swiadectwa szkolnego... co o tym sadzisz ?

smutasny
 Wysłana - 9 marzec 2010 16:57      [zgłoszenie naruszenia]

poka foto dyplomu to Ci powiem

Znawca -

smutasny
 Wysłana - 9 marzec 2010 17:04      [zgłoszenie naruszenia]

tak wygląda II stopnia, powinieneś mieć podobny

Zmieniony przez - smutasny w dniu 2010-03-09 17:04:43

Znawca -

Iron Sy
 Wysłana - 9 marzec 2010 17:10      [zgłoszenie naruszenia]

ostro... u mnie calkiem inaczej... wieczorem dodam foty, chociaz zebym mogl z tym swoim przystapic do II stopnia i miec taki jak ty masz bo inaczej to lipa o.0

YoungBuck
 Wysłana - 9 marzec 2010 17:32      [zgłoszenie naruszenia]

wyglada jak ten po lewej
jak nie jestes odnotowany w SPB to nie mozesz przystapic

- co tam u ciebie ryju ?
- aaa znowu mnie jakis frajer zagonił
- a to kórwa pjerdolona !!

smutasny
 Wysłana - 9 marzec 2010 17:36      [zgłoszenie naruszenia]

Generalnie to masz ten kurs, pewnie czegoś Cię tam na nim nauczyli. Problemem może być, że nie jest on rekomendowany przez SPB czyli, że Twój stopień może nie być honorowany za granicą gdzie standardem są kursy IBA, którego to członkiem jest SPB.
Mam nadzieję, że jasno wytłumaczyłem.

Kurs barman-mixer II stopnia jest jedynym w Polsce autorskim programem stworzonym przez Zdzisława T. Nowickigo, dającym gwarancje profesjonalnego przygotowania barmana do pracy według standardów światowych opracowanych i upowszechnianych przez International Bartenders Association (SPB jest pełnoprawnym członkiem od 1994 r.). Zatem certyfikat w języku angielskim jest rekomendacją Stowarzyszenia Polskich Barmanów respektowana w 51 krajach świata przez instytucjonalnych pracodawców (sieci hotelowe, sieci pubów i restauracji, linie żeglugowe etc.). Wszelkie inne "angielskie certyfikaty" są niczym innym, jak bezwartościowym tłumaczeniem posiadanego polskiego dyplomu ukończenia szkolenia.

Określenia dotyczące programów szkoleniowych certyfikowanych przez Stowarzyszenie (I i II stopień wtajemniczenia) jest wewnętrzną nomenklaturą i dotyczy licencjonowanych programów szkoleniowych autorstwa Zdzisława T.Nowickiego i są objęte prawną ochroną praw autorskich. Nadużywanie określeń I i II stopień przez podmioty gospodarcze zajmujące się szkoleniami w zakresie usług hotelarsko - gastronomicznych jest zwykłym nadużyciem albowiem trudno ocenić wartość merytoryczną programów szkoleniowych których Stowarzyszenie Polskich Barmanów nigdy nie poddało niezależnej ocenie i weryfikacji. W przypadku wątpliwości i braku rzetelnej informacji dotyczącej programu i umiejętności osób szkolących można zwrócić się z zapytaniem na adres e-mail office@spb-pba.org.pl

[http://www.spb-pba.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=179&Itemid=107&lang=pl]

Znawca -

Iron Sy
 Wysłana - 9 marzec 2010 17:58      [zgłoszenie naruszenia]

1. [URL=[img692.imageshack.us/i/dsc01023q.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/9710/dsc01023q.th.jpg[/IMG][/URL]]
2. [URL=[img26.imageshack.us/i/dsc01024.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/6446/dsc01024.th.jpg[/IMG][/URL]]

dzieki za odpowiedzi... wkleilem zdjecia abyscie zobaczyli jak to wyglada i sory ze linki nie miniaturki...

Zmieniony przez - Iron Sy w dniu 2010-03-09 18:00:55

Zmieniony przez - Iron Sy w dniu 2010-03-09 18:01:43

Zmieniony przez - Iron Sy w dniu 2010-03-09 18:03:20

smutasny
 Wysłana - 9 marzec 2010 20:49      [zgłoszenie naruszenia]

pierwszy raz coś takiego widzę
Nie wiem, taki może do WARSA się nadaje

Znawca -

Iron Sy
 Wysłana - 9 marzec 2010 21:49      [zgłoszenie naruszenia]

dobra dla swojego usprawiedliwienia dodam ze to nie ja sam wyszukalem sobie ten kurs tylko szkola (nauczycielka)... mam nadzieje ze robota z tego jakas bedzie to sobie potem najwyzej kursy w SPB zrobie

e:
a mam jeszcze takie pytanie.. Ogolnopolska Szkola Barmanow wydaje takie same certyfikaty co SPB???

Zmieniony przez - Iron Sy w dniu 2010-03-09 22:13:38

[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Odpowiedzi jest na 2 strony.   | następną

Wybierz stronę:  
Przegląd tygodnia | Wyślij odpowiedź

Kurs barmanski I stopnia

Strony: 1 2

Warto przeczytać: Umowa ryczautowa, a wydanie PITa | praca - kierowca | Warto wyjeżdżać za pracą jeśli jest Ci dobrze na miejscu? | szkolenia vs wyspy | Pierwsza praca | Szisza w barze | Samodzilne życie? | import opon | firma "ogrodnicza" - beda z tego $$? | import z niemiec - oplacalne? | Ile zarabia fotografik & webmaster na wyspach? | Sklep z "dopalaczami". | praca dla studenta w weekendy | Inwestor jednosesyjny | fitness club | ..żeby wozić wędliny do niemiec... | gothic666- | kurczak | gothic666 | wędzony kurczak | odloty | akiyz | erotyka | fotkapl | fotka | Amatorki | cialo | wywiad | Śmierć to mój zawód | zwłok | Wywiad z technikiem sekcyjnym | zawody | ubezpieczenie malucha | technik sekcji zwłok | Biznes

Polecamy: KSW | Komputery | Nauka

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2014 SFD S.A.