FORUM INSOMNIA
zabawa imprezy problemy przemyślenia seks

∑ temat został odczytany 1335 razy ¬

ZAREJESTRUJ SIĘ I ZALOGUJ NA FORUM, TO NIC NIE KOSZTUJE!
PO ZALOGOWANIU BĘDZIESZ MÓGŁ ZOBACZYĆ WYPOWIEDZI SPECJALISTÓW I WYŁĄCZYĆ REKLAMY

ROZRYWKA | Prawo i Ekonomia
Kurs euro do złotówki. 
[powiadom znajomego]    
Autor "Kurs euro do złotówki."   

prezes85
 Wysłana - 9 maj 2010 19:08        | zgłoś naruszenie regulaminu

Sprawdź ile procent masz tłuszczu

Witam,

Jaki będzie sie zachowywał kurs euro w najblizszym czasie (okres około 2 mc) wg was?

I just don't know what to do with myself.
Money for nothing and chicks for free.

Weź nie pierdol bejbe.

kuba.s
 Wysłana - 9 maj 2010 19:17      [zgłoszenie naruszenia]

Wg mnie złotówka może osłabnąć ew. ustabilizuje się w okolicach takiego poziomu jak teraz.

Zmieniony przez - kuba.s w dniu 2010-05-09 19:18:54

Nie jestem typem, który mówi do świni kotku. Kopne Cie tak mocno w pi%de, że but zostanie w śro

eselu
 Wysłana - 9 maj 2010 19:24      [zgłoszenie naruszenia]

Trudno powiedzieć, wszystko zależy czy skończy się spekulacja na strefie euro.

Zmieniony przez - eselu w dniu 2010-05-09 20:42:12

INSOMNIA
 Wysłana - 9 maj 2010 21:13      [zgłoszenie naruszenia]

Wysoka zmienność (kursu złotego) może się utrzymać jeszcze przez kilka tygodni, a niewykluczone, że złoty jeszcze bardziej straci, ale w długim okresie należy brać pod uwagę umacnianie się złotego, na co wskazuje też KE w ostatniej aktualizacji prognozy

piotrusxtc
 Wysłana - 9 maj 2010 21:30      [zgłoszenie naruszenia]

sprawa grecji juz załatwiona bo porozumienia podpisane wiec imo zacznie spadac i najniżej na 3.9 się ustabilizuje

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

piotr3
 Wysłana - 9 maj 2010 21:35      [zgłoszenie naruszenia]

ja bym raczej powiedział że sprawa jest zamieciona pod dywan a nie załatwiona....

Znawca -

Dj Tiesto
 Wysłana - 9 maj 2010 23:11      [zgłoszenie naruszenia]

bacząc na obecny kurs bardziej prawdopodobne wydaje się deprecjacja EUR względem PLN, ale co się naprawdę stanie to już zależy od wujka Goldmana

It's a tough world. Be tougher.

Znawca -

piotrusxtc
 Wysłana - 10 maj 2010 21:36      [zgłoszenie naruszenia]

sprawa grecji może i zamieciona pod dywan a nie załatwiona ale euro spada jak mówiłem ;)

Zmieniony przez - piotrusxtc w dniu 2010-05-10 21:37:33

seks, alkohol, mordobicie...

kocham konie... - mechaniczne !!

Znawca -

cooltras
 Wysłana - 10 maj 2010 21:44       [zgłoszenie naruszenia]

A niech Euro dalej leci na łeb na szyję,bo potrzebuję na wakacje Juz teraz biura podróży zastanawiają się też czy nie podnieść sobie cen wycieczek,bo juz ładnie dostali po tyłku przez wulkan i musza sobie odbić co dla mnie jest już trochę niepoważne,ale to temat na inna okazję

Każdego dnia, rośnie nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę!!:)

Znawca -
[Powiadom mnie, jeśli ktoś odpowie na ten artykuł.]

Przegląd tygodnia

Kurs euro do złotówki.

Warto przeczytać: Czy skrypt to plagiat? | Czemu likwidują żabki ? | Naprawa dekodera telewizji satelitarnej | podatki ryczałt | Łapownictwo czynne | Konto: ING Bank Śląski | Odpowiedzialność matki gwałconej córki | co grozi za jazde motorowerem bez karty motorowerowej | Sadzenie lasów - opłacalne? | zaświadczenie o niekaralnosci | WEZWANIE NA POLICJE | Problem z podziałem majatku,potrzebna pomoc | Fundusze unijne | Reklamacja tynku akrylowego | Leasing - jak to dziala ? | Podejrzany | rozqrwiciel | trójka | roksa dania | lech roch | warto przeczytac | warto | podejrzenia pana whichera | śmierdzi | penis śmierdzi | Maszynki do papierosów | górniak playboy | zdjela majtki | iga wyrwal | taktyka drużyny | moms | milfs galleries | moms galleries | brat z siostra | Biznes

Polecamy: KSW | Motywatory | Spalacz tluszczu

wersja lo-fi

Copyright 2000 - 2019 SFD S.A.